Çarşamba, 20 Mart 2019 15:16

Yıldız Erkek FUTBOL Gelişim Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar (2018-2019)

Yazan 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

TAVŞANLI OO

GEBZE

4

FATİH İHO

GEBZE

5

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

6

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

7

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

8

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

9

ULUS OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

11

YILDIRIM BEYAZIT OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN OO

1- BEYLİKBAĞI OO

2- ULUS OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3- ADEM YAVUZ OO

3- FATİH İHO

4- YILDIRIM BEYAZIT OO

4- İL GENEL MECLİSİ OO

 

C GRUBU

1- KOÇ OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- TAVŞANLI OO

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

0-8

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

3-0

11.00

BEYLİKBAĞI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

2-4

11.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – FATİH İHO

3-0

12.00

KOÇ OO – TAVŞANLI OO

4-4*

 

 

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

MESUDE İŞMAN OO – TAVŞANLI OO

6-0

10.00

BEYLİKBAĞI OO – FATİH İHO

1-3

11.00

YILDIRIM BEYAZIT OO – ULUS OO

2-3

11.00

ÖZEL PELİKAN OO – ADEM YAVUZ OO

0-9

12.00

İL GENEL MECLİSİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-2

 

 

 

26 MART 2019   SALI

10.00

ADEM YAVUZ OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

1-1*

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – ULUS OO

0-6

11.00

MESUDE İŞMAN OO – KOÇ OO

3-1

11.00

FATİH İHO – İL GENEL MECLİSİ OO

*1-1

12.00

BEYLİKBAĞI OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-5

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

12.00

Ulus A 1 – B 3 İl Genel Meclis   (1.MAÇ)

3-0

12.00

Tavşanlı C 2 – B 2 Fatih    (2.MAÇ)

0-8

13.00

Mesude İşman C 1 – A 2  Yıldırım Beyazıt (3.MAÇ)

3-0

13.00

Adem Yavuz A 3 – B 1  Muzaffer Altıntaş (4.MAÇ)

1-4

4 NİSAN 2019 PERŞEMBE

 

 

 

 

13.00

Ulus OO - Fatih İHO

0-0*

13.00

Mesude İşman OO - Muzaffer Altıntaş OO

1-1*

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

14.00

Üçüncülük : Ulus - Mesude İşman

METİN OKTAY 1

14.00

Final: Fatih - Muzaffer Altıntaş 

METİN OKTAY 2

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Son Düzenlenme Perşembe, 04 Nisan 2019 16:35
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95