Perşembe, 14 Şubat 2019 14:45

Gençler VOLEYBOL Gelişim Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar (2018-2019)

Yazan 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Gençler Voleybol Şampiyonası Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ KIZLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

GAL

GEBZE

3

ANİBAL AL

GEBZE

4

FORM KOLEJİ

GEBZE

5

ÖZEL DEVA MTAL

GEBZE

6

ÖZEL GEBZE KOLEJİ (Çekildi)

GEBZE

7

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL (Çekildi)

GEBZE

8

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

10

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (Seri Başı)

GEBZE

11

STFA MTAL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

GATEM

GEBZE

14

ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

15

YÜCEL BORU FL (Seri Başı)

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ATATÜRK AL

2- ÖZEL DEVA MTAL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- FATİH MTAL

 

4- GATEM

 

C GRUBU

D GRUBU

1- STFA MTAL

1- YÜCEL BORU FL

2- GAL

2- FORM KOLEJİ

3- ANİBAL AL

3- ÇOLAKOĞLU MTAL

4- PELİKAN KOLEJİ

4- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – GATEM

2-0

11.30

ÖZEL DEVA MTAL – FATİH MTAL

0-2

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – İBNİ SİNA MTAL

0-2

 

YÜCEL BORU FL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

15 ŞUBAT 2019   CUMA

10.00

STFA MTAL – ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

2-0

11.30

GAL – ANİBAL AL

0-2

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

FORM KOLEJİ – ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL DEVA MTAL

2-0

 

ATATÜRK AL – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

 

 

 

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

STFA MTAL – GAL

1-2

11.30

ANİBAL AL – ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

2-0

13.00

YÜCEL BORU FL – FORM KOLEJİ

2-0

14.30

FATİH MTAL – GATEM

2-0

 

 

 

22 ŞUBAT 2019 CUMA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – FATİH MTAL

1-2

11.30

GATEM – ÖZEL DEVA MTAL

0-2

13.00

İBNİ SİNA MTAL – ATATÜRK AL

0-2

 

ÇOLAKOĞLU MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

26 ŞUBAT 2019  SALI

10.00

ÖZEL PELİKAN KOLEJİ – GAL

0-2

11.30

STFA MTAL – ANİBAL AL

0-2

13.00

YÜCEL BORU FL – ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

 

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – FORM KOLEJİ

0-2

 

 

 

28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

(Atatürk) A 1 – D 2 (Çolakoğlu) (1.MAÇ)

1-2

11.30

(Anibal  C 1 – B 2 (Kanuni) (2.MAÇ)

1-2

13.00

(Fatih) B 1 – C 2 (GAL) (3.MAÇ)

2-1

14.30

(Yücel Boru) D 1 – A 2 (İbni Sina) (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

4 MART 2019 PAZARTESİ

10.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – KANUNİ SBL

0-2

11.30

FATİH MTAL  - YÜCEL BORU FL

0-2

 

 

 

6 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

Üçüncülük : Fatih - Çolakoğlu 

3-1

11.30

Final : Kanuni - Yücel Boru 

1-3

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

GAL (Seri Başı)

GEBZE

3

STFA MTAL

GEBZE

4

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (Seri Başı)

GEBZE

5

TOV MTAL

GEBZE

6

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GAL

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2- STFA MTAL

3- ATATÜRK AL

3- TOV MTAL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

15 ŞUBAT 2019 CUMA

13.00

GAL – ATATÜRK AL

2-0

14.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – TOV MTAL

2-1

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

13.00

ATATÜRK AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

14.30

TOV MTAL – STFA MTAL

2-0

 

 

 

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – GAL

0-2

11.30

STFA MTAL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

0-2

 

 

 

4 MART 2019 PAZARTESİ

13.00

(GAL) A 1 – B 2 (TOV) 

2-0

14.30

(Kanuni) B 1 – A 2 (Atatürk) 

2-1

 

 

 

6 MART 2019 ÇARŞAMBA

13.00

Üçüncülük : Atatürk - TOV

1-3

14.30

Final : GAL - Kanuni 

3-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

Son Düzenlenme Perşembe, 28 Mart 2019 09:12
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95