Salı, 17 Nisan 2018 14:38

Yıldız Kızlar Voleybol 2.Lig Güncel Sonuçlar (2017-2018)

Yazan 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol Gebze İlçe Ligi müsabakaları Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunda başladı...

    

 

2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

3

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

4

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

5

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

6

MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

GEBZE

7

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

GEBZE

8

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

9

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

10

FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- YAVUZ SELİM OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- KOÇ OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

4- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4- MESUDE İŞMAN OO

5- FATİH İMAM HATİP OO

5- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

10.00

YUNUS EMRE OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-1

11.15

YAVUZ SELİM OO – KOÇ OO

0-2

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – MESUDE İŞMAN OO

2-0

13.45

EMLAK KONUTLARI OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

FATİH İMAM HATİP OO – YUNUS EMRE OO

0-2

11.15

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – YAVUZ SELİM OO

2-0

12.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.45

MESUDE İŞMAN OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

 

 

 

20 NİSAN 2018 CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – YUNUS EMRE OO

2-1

11.15

FATİH İMAM HATİP OO – KOÇ OO

0-2

12.30

EMLAK KONUTLARI OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ - 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

25 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

EMLAK KONUTLARI OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

11.15

50. YIL CRHSLER OO – MESUDE İŞMAN OO

0-2

12.30

YAVUZ SELİM OO – FATİH İMAM HATİP OO

2-0

13.45

KOÇ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-0

 

 

 

27 NİSAN 2018 CUMA

10.00

50. YIL CRHSLER OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

11.15

MESUDE İŞMAN OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-2

12.30

KOÇ OO – YUNUS EMRE OO

2-0

13.45

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – FATİH İMAM HATİP OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

(KOÇ) A 1 – B 2 (EMLAK KONUTLARI)

G.M. S.S

11.15

(ZÜBEYDE HANIM) B 1 – A 2 (NECİP FAZIL)

G.M. S.S

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

10.00

MAĞLUPLAR

G.M. S.S

11.15

GALİPLER

G.M. S.S

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

Son Düzenlenme Cuma, 27 Nisan 2018 14:39
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95