Perşembe, 15 Şubat 2018 13:35

Yıldız Kızlar Futsal 2.Lig Güncel Sonuçlar (2017-2018)

Yazan 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları 2.Lig (Gebze İlçe Ligi) Yıldız Kızlar Futsal

Güncel Sonuçlar

 

    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

GEBZE

2

ULUS ORTAOKULU

GEBZE

3

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

4

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

5

KİRAZPINAR ORTAOKULU

GEBZE

6

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

7

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

8

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

GEBZE

9

İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- MİMAR SİNAN ORTAOKULU

1- YUNUS EMRE ORTAOKULU

2- NECİP F. KISAK. ORTAOKULU

2- KİRAZPINAR ORTAOKULU

3- 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

3- ULUS ORTAOKULU

4- ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

4- İLYASBEY ORTAOKULU

 

5- KOÇ ORTAOKULU

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

 

15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE

10.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3-3* 

10.45

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU – 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

0-3 

11.30

YUNUS EMRE ORTAOKULU – İLYASBEY ORTAOKULU

*2-2 

12.15

KİRAZPINAR ORTAOKULU – ULUS ORTAOKULU

 2-1 

 

 

 

19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

10.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – 50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

2-1 

10.45

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU – NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

3-0 

11.30

KOÇ ORTAOKULU – YUNUS EMRE ORTAOKULU

3-1 

12.15

İLYASBEY ORTAOKULU – KİRAZPINAR ORTAOKULU

0-1 

 

 

 

21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

10.00

MİMAR SİNAN ORTAOKULU – NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

 *1-1

10.45

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU – ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

0-4 

11.30

KİRAZPINAR ORTAOKULU – YUNUS EMRE ORTAOKULU

2-0 

12.15

KOÇ ORTAOKULU - ULUS ORTAOKULU

1-1* 

23 ŞUBAT 2018   CUMA

 

 

 

10.00

KİRAZPINAR ORTAOKULU – KOÇ ORTAOKULU

2-1 

10.45

ULUS ORTAOKULU – İLYASBEY ORTAOKULU

1-3 

 

 

 

26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

10.00

ULUS ORTAOKULU – YUNUS EMRE ORTAOKULU

6-2 

10.45

İLYASBEY ORTAOKULU – KOÇ ORTAOKULU

2-5 

 

 

 

28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA

10.00

(Arif Nihat Asya OO) A 1 – B 2 (Koç)

1-2 

10.45

(Kirazpınar) B 1 – A 2 (Mimar Sinan OO)

1-2 

 

 

 

2 MART  2018  CUMA

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : Arif Nihat Asya - Kirazpınar

0-2 

10.45

FİNAL : Mimar Sinan - Koç

*1-1 

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com 

 

 
Son Düzenlenme Cuma, 02 Mart 2018 14:55
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95