Pazartesi, 02 May 2016 12:03

Küçük Kızlar Voleybol Gebze 2.Lig Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Gebze 2. Lig (İlçe Ligi) Küçük Kızlar Voleybol Müsabakaları Mustafa Üstündağ Spor Salonunda Başladı.

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL GEBZE OO

GEBZE

2

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

3

KOÇ OO

GEBZE

4

İNÖNÜ OO

GEBZE

5

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

6

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

7

YUNUS EMRE OO

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- ZÜBEYDE HANIM OO

3- İNÖNÜ OO

3- ÖZEL GEBZE OO

4- KOÇ OO

 

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

2 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – KOÇ OO

2-0

11.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – İNÖNÜ OO

2-1

12.00

YUNUS EMRE OO – ÖZEL GEBZE OO

2-0

 

 

 

4 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

11.00

İNÖNÜ OO – KOÇ OO

1-2

12.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-2

 

 

 

10 MAYIS 2016 SALI

10.00

ZÜBEYDE HANIM OO - YUNUS EMRE OO

0-2

11.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – İNÖNÜ OO

2-0

12.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – KOÇ OO

2-0

 

 

 

13 MAYIS 2016 CUMA

10.00

A  1 Necip Fazıl – B  2 Özel Gebze

2-1

11.00

B  1 Yunus Emre – A  2 Mustafa Üstündağ

1-2

 

 

 

16 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

3.LÜK ÖZEL GEBZE - YUNUS EMRE

0-2

11.00

FİNAL MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ - NECİP FAZIL

1-2

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 16 May 2016 16:38
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95