Çarşamba, 06 Nisan 2016 16:10

Küçükler Kız-Erkek Futsal Gebze 2.Lig Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları 2.Lig Faaliyetleri Kapsamında Gebze İlçesinde düzenlenen KÜÇÜKLER Kız- Erkek Futsal Gebze Şampiyonası Müsabakaları Gebze Arena Spor Salonunda Başladı.

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

2

DİLER DEMİR OO

GEBZE

3

KİRAZPINAR OO

GEBZE

4

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

5

KOÇ OO

GEBZE

6

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

DARICA

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- DİLER DEMİR OO

1- KİRAZPINAR OO

2- KOÇ OO

2- ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

3- ARİF NİHAT ASYA OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

6 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA

12.00

DİLER DEMİR OO – ARİF NİHAT ASYA OO

1-0

12.30

KİRAZPINAR OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-0*

 

 

 

12 NİSAN 2016  SALI

12.00

ARİF NİHAT ASYA OO – KOÇ OO

0-2

12.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

4-0

 

 

 

18 NİSAN 2016 PAZARTESİ

12.00

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU - KİRAZPINAR OO

0-3

12.30

KOÇ OO – DİLER DEMİR OO

2-0

 

 

 

26 NİSAN 2016  SALI

11.00

A  1 (KOÇ) – B  2 (KİRAZPINAR)

1-0

11.30

B  1 (NECİP FAZIL) – A  2 (DİLER DEMİR)

2-1

 

 

 

6 MAYIS 2016   CUMA

14.40

ÜÇÜNCÜLÜK :  KİRAZPINAR - DİLER DEMİR

3-0

15.00

FİNAL : KOÇ - NECİP FAZIL

0-2

 

 KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

2

DİLER DEMİR OO

GEBZE

3

KOÇ OO

GEBZE

4

FARABİ OO

GEBZE

5

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

6

DUMLUPINAR İH OO

GEBZE

7

İNÖNÜ OO

GEBZE

8

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

9

İMAM HATİP OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- BEYLİKBAĞI OO

1- DİLER DEMİR OO

2- FARABİ OO

2- İMAM HATİP OO

3- EMLAK KONUTLARI OO

3- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

1- DUMLUPINAR İH OO

2- KOÇ OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

6 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA

10.00

BEYLİKBAĞI OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

10.30

DİLER DEMİR OO – İNÖNÜ OO

3-2

11.00

DUMLUPINAR İH OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-1

 

 

 

12 NİSAN 2016  SALI

10.00

EMLAK KONUTLARI OO – FARABİ OO

2-0

10.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – KOÇ OO

2-0

11.00

İNÖNÜ OO – İMAM HATİP OO

1-1*

 

 

 

18 NİSAN 2016 PAZARTESİ

10.00

KOÇ OO – DUMLUPINAR İH OO

2-2*

10.30

İMAM HATİP OO – DİLER DEMİR OO

5-1

11.00

FARABİ OO – BEYLİKBAĞI OO

0-5

 

 

 

26 NİSAN 2016  SALI

 

A 1 (BAY) EMLAK KONUTLARI 1.MAÇ

 

10.00

B 2 DİLER DEMİR – C 2 NECİP FAZIL 2.MAÇ

1-1*

10.30

B 1 İMAM HATİP – A 2 BEYLİKBAĞI  3.MAÇ

0-3

 

C 1 (BAY) DUMLUPINAR  4. MAÇ

 

 

 

 

29 NİSAN 2016 CUMA

14.00

EMLAK KONUTLARI – NECİP FAZIL

3-4

14.30

BEYLİKBAĞI – DUMLUPINAR

3-2

 

 

 

6 MAYIS 2016   CUMA

14.00

3.LÜK  EMLAKPINAR - DUMLUPINAR

7-1

14:20

FİNAL NECİP FAZIL - BEYLİKBAĞI

1-3

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

© 2016 ©

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

Son Düzenlenme Pazartesi, 09 May 2016 17:54
Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95