Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95

 

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar - Gençler A Gebze Gelişim Ligi (İlçe Ligi, 2.Lig) ve  Küçükler - Gençler B Mahalli İl Şampiyonluğu Ligine başvuru yapan Okullarımız aşağıda ki gibidir...

 

GELİŞİM LİGİ (2.Lig-İlçe Ligi)

GENÇLER A

GENÇ ERKEKLER FUTBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ÖZEL DEVA MTAL
  3. ÖZEL KALE SMTAL
  4. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  5. İBNİ SİNA MTAL
  6. FATİH MTAL
  7. SARKUYSAN AL

 

GENÇ ERKEKLER BASKETBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. İMAM HATİP AL
  4. GAL
  5. ÖZEL PELİKAN AL
  6. YENİ UMUT FL
  7. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  8. İBNİ SİNA MTAL
  9. FATİH MTAL
  10. SARKUYSAN AL
  11. YÜCEL BORU FL
  12. CUMHURİYET AL

 

GENÇ KIZLAR BASKETBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

 

GENÇ ERKEKLER FUTSAL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  3. ANİBAL AL
  4. İMAM HATİP AL
  5. GAL
  6. ÖZEL PELİKAN AL
  7. FATİH SULTAN MEHMET AL
  8. FORM KOLEJİ
  9. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  10. CUMHURİYET AL
  11. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  12. İBNİ SİNA MTAL
  13. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  14. GATEM
  15. SARKUYSAN AL
  16. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ KIZLAR FUTSAL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. GAL
  4. ÖZEL PELİKAN AL
  5. FATİH SULTAN MEHMET AL
  6. CUMHURİYET AL
  7. ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL
  9. TOV MTAL
  10. FATİH MTAL
  11. SARKUYSAN AL

 

GENÇ ERKEKLER HENTBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

 

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  2. GAL
  3. STFA MTAL
  4. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  5. TOV MTAL
  6. ATATÜRK AL

 

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. GAL
  3. ÖZEL PELİKAN AL
  4. FORM KOLEJİ
  5. ÖZEL DEVA MTAL
  6. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  7. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  8. ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. İBNİ SİNA MTAL
  10. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  11. STFA MTAL
  12. FATİH MTAL
  13. GATEM
  14. ATATÜRK AL
  15. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. İMAM HATİP AL
  4. GAL
  5. ÖZEL PELİKAN FL
  6. FATİH SULTAN MEHMET AL
  7. FORM KOLEJİ
  8. ÖZEL KALE SMTAL
  9. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  10. ÖZEL SİN KOLEJİ
  11. FATİH MTAL
  12. SARKUYSAN AL
  13. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ KIZLAR MASA TENİSİ

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTA
  2. ANİBAL AL
  3. GAL
  4. FATİH SULTAN MEHMET AL
  5. ÖZEL KALE SMTAL
  6. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  7. FATİH MTAL
  8. SARKUYSAN AL

 

GENÇ KIZLAR KARATE

  1. ÖZEL KALE SMTAL

 

GENÇ ERKEKLER YÜZME

  1. İBNİ SİNA MTAL

 

GENÇ ERKEKLER BOKS

  1. GATEM

 

GENÇ KIZLAR ATLETİZM

  1. FATİH MTAL

 

GENÇ ERKEKLER ATLETİZM

  1. FATİH MTAL

 

GENÇ KIZLAR BADMİNTON

  1. SARKUYSAN AL
  2. ANİBAL AL

GENÇ ERKEKLER BADMİNTON 

  1. ANİBAL AL

 

YILDIZLAR KATEGORİSİ

 

YILDIZ KIZLAR BADMİNTON

  1. ADEM YAVUZ OO

 

YILDIZ KIZLAR HENTBOL

  1. ADEM YAVUZ OO

 

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL

  1. ÖZEL PELİKAN OO
  2. ADEM YAVUZ OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. FATİH İHO
  5. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  6. BEYLİKBAĞI OO
  7. İL GENEL MECLİSİ OO
  8. MESUDE İŞMAN OO
  9. ULUS OO
  10. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  11. KOÇ OO
  12. YILDIRIM BEYAZIT OO

 

YILDIZ KIZLAR BASKETBOL

  1. FARABİ OO
  2. FATİH İHO
  3. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL

  1. ÖZEL PELİKAN OO
  2. FARABİ OO
  3. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  4. SULTAN ORHAN OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ KIZLAR FUTSAL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. DUMLUPINAR İHO
  3. KİRAZPINAR OO
  4. YAVUZ SELİM OO
  5. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  6. ULUS OO
  7. 50. YIL CRHSLER OO
  8. EMLAK KONUTLARI OO
  9. YUNUS EMRE OO
  10. İNÖNÜ OO
  11. KOÇ OO

 

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL

  1. İMAM HATİP OO
  2. GAYRETTEPE ROTARY OO
  3. DUMLUPINAR İHO
  4. FORM KOLEJİ
  5. DİLER DEMİR OO
  6. KİRAZPINAR OO
  7. YAVUZ SELİM OO
  8. MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO
  9. FARABİ OO
  10. FATİH İHO
  11. HÜRRİYET OO
  12. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  13. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  14. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  15. ÖZEL AÇI KOLEJİ
  16. 50. YIL CRHSLER OO
  17. YUNUS EMRE OO
  18. SULTAN ORHAN OO
  19. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  20. KOCATEPE İHO
  21. KOCATEPE OO
  22. İNÖNÜ OO
  23. KOÇ OO

 

YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. FORM KOLEJİ
  3. ZÜBEYDE HANIM OO
  4. FARABİ OO
  5. MESUDE İŞMAN OO
  6. ÖZEL AÇI KOLEJİ
  7. 50. YIL CRHSLER OO
  8. EMLAK KONUTLARI OO
  9. YUNUS EMRE OO
  10. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

YILDIZ KIZLAR MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. YENİ UMUT OO
  3. MİMAR SİNAN OO
  4. TAVŞANLI OO
  5. HÜRRİYET OO
  6. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. SULTAN ORHAN OO
  9. İLYASBEY OO

 

YILDIZ ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. İMAM HATİP OO
  2. ÖZEL PELİKAN OO
  3. ADEM YAVUZ OO
  4. FORM KOLEJİ
  5. DİLER DEMİR OO
  6. YENİ UMUT OO
  7. MİMAR SİNAN OO
  8. ÖZEL SİN KOLEJİ
  9. HÜRRİYET OO
  10. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  11. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  12. EMLAK KONUTLARI OO
  13. SULTAN ORHAN OO
  14. ARİF NİHAT ASYA OO
  15. İNÖNÜ OO

 

YILDIZ KIZLAR ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. BEYLİKBAĞI OO
  4. ULUS OO
  5. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  6. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM

  1. İMAM HATİP OO
  2. DİLER DEMİR OO
  3. FATİH İHO
  4. HÜRRİYET OO
  5. BEYLİKBAĞI OO
  6. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  7. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER GÜREŞ

  1. DİLER DEMİR OO

 

YILDIZ KIZLAR BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ KIZLAR DART

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER DART

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER YÜZME

  1. HÜRRİYET OO
  2. İLYASBEY OO

 

YILDIZ KIZLAR YÜZME

  1. HÜRRİYET OO
  2. İLYASBEY OO

 

YILDIZ ERKEKLER BİSİKLET

  1. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR BADMİNTON

  1. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

YILDIZ ERKEKLER SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO
  2. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

 

KÜÇÜKLER MAHALLİ LİG

(İL BİRİNCİLİĞİ)

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  5. İL GENEL MECLİSİ OO
  6. MESUDE İŞMAN OO
  7. ULUS OO
  8. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  9. KOÇ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL

  1. ULUS OO
  2. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL

  1. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  2. ULUS OO
  3. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  4. SULTAN ORHAN OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL

  1. FORM KOLEJİ
  2. DİLER DEMİR OO
  3. FATİH İHO
  4. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  5. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  6. MESUDE İŞMAN OO
  7. 50. YIL CRHSLER OO
  8. EMLAK KONUTLARI OO
  9. YUNUS EMRE OO
  10. SULTAN ORHAN OO
  11. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  12. KOCATEPE İHO
  13. KOCATEPE OO
  14. ARİF NİHAT ASYA OO
  15. MUSTAFAPAŞA OO
  16. İNÖNÜ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. EMLAK KONUTLARI OO
  5. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  6. İLYASBEY OO
  7. MUSTAFAPAŞA OO
  8. KOÇ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL

  1. FORM KOLEJİ
  2. ZÜBEYDE HANIM OO
  3. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  4. MESUDE İŞMAN OO
  5. YUNUS EMRE OO
  6. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  7. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  8. KOÇ OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER VOLEYBOL

  1. MESUDE İŞMAN OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. ÖZEL SİN KOLEJİ
  4. HÜRRİYET OO
  5. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  6. SULTAN ORHAN OO
  7. İNÖNÜ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. HÜRRİYET OO
  5. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  6. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  7. SULTAN ORHAN OO
  8. EMLAK KONUTLARI OO

 

KÜÇÜK KIZLAR ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  4. MESUDE İŞMAN OO
  5. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  6. KOÇ OO

 

KÜÇÜK EREKLER GÜREŞ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

KÜÇÜK KIZLAR KARATE

  1. TAVŞANLI OO

 

KÜÇÜK KIZLAR BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

KÜÇÜK KIZLAR HENTBOL

  1. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL

  1. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK KIZLAR JUDO

  1. YUNUS EMRE OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER JUDO

  1. YUNUS EMRE OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK KIZLAR SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK KIZLAR YÜZME

  1. İLYASBEY OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER YÜZME

  1. İLYASBEY OO

2018 - 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ İLÇE GELİŞİM LİGİ (2.LİG) VE KÜÇÜKLER - GENÇLER B KATEGORİLERİ İL BİRİNCİLİĞİ ORGANİZASYONLARI KATILIM BAŞVURULARI

7 ARALIK 2018 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR  (https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx  adresinden  sırası ile > okul modülü > spor dalı katılım işlemleri bölümünden) YAPILACAK OLUP,  OKULLARIN AYRICA DA AŞAĞIDA BULUNAN TAAHHÜTNAMELERİ İLÇE TERTİP KURULLARINA (Gebze İlçe Spor Müdürlüğü) ELDEN ULAŞTIRMALARI HALİNDE BAŞVURULARI TAMAMLANMIŞ OLACAKLARDIR.

TÜM OKULLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR...

 ÖNEMLİ HATIRLATMA : Küçükler ve Gençler B kategorileri mahalli olduğu için Gelişim Ligi (İlçe Ligi) yapılmayacaktır. Küçükler ve Gençler B kategorisi İl Şampiyonluğu yapılacaktır.  

GELİŞİM LİGİ (2.LİG) TAAHHÜTNAMESİ İNDİR ( YILDIZLAR+GENÇLER İLÇE ŞAMPİYONASI )-

KÜÇÜKLER VE GENÇLER B KATEGORİSİ TAAHHÜTNAME İNDİR (İL ŞAMPİYONASI)-

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası ilçesinde görev yapan öğretmenlerimiz katılımı ile gerçekleştirilen Bay - Bayan Öğretmenler 50 metre Serbest stil yüzme yarışmaları Gebze Yeni Umut Koleji Yüzme havuzunda tamamlandı. 

 

Kategorilerinde Dereceye giren ilk üç Öğretmenlerimize ödülleri 23 Kasım 2018 Cuma günü  Saat 19:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek ödül töreninde takdim edileceği duyuruldu. 

 

BAYAN ÖĞRETMENLER

  1. AYSUN ERGİN ÇETİNKAYA - 52.69
  2. AYSUN DEMİR - 57.06
  3. FİTNET KILIÇ - 59.62

 

ERKEK ÖĞRETMENLER

  1. UMUT KORKMAZ - 36.63
  2. SONER GÜVENDİREN - 37.16
  3. ÇAĞLAYAN VOLKAN YILDIZ - 37.60

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası İlçelerimizle ortaklaşa düzenlediğimiz Öğretmenlerarası Spor Şenlikleri Programı Yayınlandı.

Gebze Belediyesi, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde görev yapan ücretli, sözleşmeli ve kadrolu Öğretmenlerimize yönelik spor şenlikleri 16 Kasım 2018 Cuma günü başlıyor.

Program Şöyle: 

1-İlçelerarası (Gebze,Darıca,Çayırova,Dilovası) Erkek Öğretmenler Ayak Tenisi Turnuvası

Salon: Gebze Atatürk  Anadolu Lisesi Spor Salonu 16 Kasım 2018 Cuma Saat 20:00

Fikstür İndir

 

2-Ferdi 50 Metre Serbest Stil Yüzme Yarışması (Bay-Bayan)

Havuz: Gebze Yeni Umut Okulları Yüzme Havuzu 

19 KASIM 2018 PAZARTESİ

Saat 18:00 Bayan Öğretmenler

Saat 19:00 Erkek Öğretmenler

 

3-Ferdi Masa Tenisi Turnuvası (Bay-Bayan)

20 Kasım 2018 Salı Saat 18:00 Salon: Gebze Spor Salonu

Müsabakalar (yarı final ve final hariç) kazanılmış 2 set üzerinden Tek Devreli Eleme Usulu yarışma sistemine göre oynanacaktır. 

Fikstür ve kuralar yarışma saatinde düzenlenecektir. 

Lütfen Masa Tenisi raketlerinizi turnuva günü yanınızda getiriniz.

 

4-Ferdi Badminton Turnuvası (Bay-Bayan)

Salon : Darıca Gençlik Merkezi Spor Salonu

21 Kasım 2018 Çarşamba Saat 19:00

Fikstür ve kuralar yarışma saatinde düzenlenecektir. 

Lütfen Badminton raketlerinizi turnuva günü yanınızda getiriniz.

 

Tertip komitesi katılan tüm Öğretmenlerimize başarılar diler.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası İlçelerimizle ortaklaşa düzenlediğimiz Öğretmenlerarası Spor Şenlikleri Başvuruları Başladı.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde görev yapan ücretli, sözleşmeli ve kadrolu Öğretmenlerimize yönelik spor şenlikleri düzenlenecektir. 

Aşağıda yer alan spor branşlarına katılmak isteyen öğretmenlerimizin en geç 9 Kasım 2018 Cuma günü saat 17.30 a kadar ekte yer alan başvuru formunu İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir.

 

BAŞVURU FORMU VE LİSANS FORMU İNDİR

 

1-Ferdi Masa Tenisi Turnuvası (Bay-Bayan)

20 Kasım 2018 Salı Saat 18:00 Salon: Gebze Spor Salonu

Müsabakalar (yarı final ve final hariç) kazanılmış 2 set üzerinden Tek Devreli Eleme Usulu yarışma sistemine göre oynanacaktır. 

Lütfen Masa Tenisi raketlerinizi turnuva günü yanınızda getiriniz.

 

2-Ferdi 50 Metre Serbest Stil Yüzme Yarışması (Bay-Bayan)

Havuz: Gebze Yeni Umut Okulları Yüzme Havuzu (Program Cuma günü başvurular tamamlanınca bu sayfadan duyurulacaktır)

Başvuru süreci 13 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. 

Herhangi bir kulüpte yada , ilçe spor müdürlüğü , belediye vb. kurumlarda yüzme antrenörlüğü ve cankurtaranlık yapan öğretmenler yüzme yarışmalarına katılamayacaktır..

 

3-Ferdi Badminton Turnuvası (Bay-Bayan)

Salon : Darıca-Çayırova Spor Salonu  (Program Cuma günü başvurular tamamlanınca bu sayfadan duyurulacaktır)

 

4-İlçelerarası (Gebze,Darıca,Çayırova,Dilovası) Erkek Öğretmenler Ayak Tenisi Turnuvası

Salon: Gebze Spor Salonu (Program Cuma günü başvurular tamamlanınca bu sayfadan duyurulacaktır)

 

 

BAŞVURU FORMU VE LİSANS FORMU İNDİR

 

2018 GEBZE ÖĞRETMENLER SPOR ŞENLİKLERİ KAPSAM VE BRANŞ AÇIKLAMALARI

Kapsam: 

İlgili turnuva, 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında Gebze Kaymakamlığı Gebze Belediyesi, Gençlik Spor İl-İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecektir.

Bu çalışma ile ;

Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası İlçelerinde görev yapan öğretmenlerimizin; sportif etkinliğe teşvik edilmesiyle yoğun çalışma ortamından bir süre uzaklaşmasının sağlanması, sağlıklı bir yaşam  için sporun öneminin kavranması, takımdaşlık olgusuyla işyerindeki veriminin artırılması ve sporun sosyal yönü gereği yeni dostluklar kurularak kişiler arasında sevgi, saygı ve dayanışma bağlarının güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Turnuvaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı resmi (devlet) ve özel okullarımızda görev yapan tüm ücretli, sözleşmeli, özel sözleşmeli, kadrolu öğretmenler katılabilecektir. 

Başvuruda bulunan Öğretmenlerimiz; 

(1)ekte bulunan başvuru belgesini kurum Müdürü veya kurum sorumlusunun/başkanının onayı,

(2)Katılım sağlayan Öğretmenlerimizin her birinin “turnuvada oynamasında sağlık yönünden herhangi bir sakıncası bulunmadığını, tüm sorumluluğun kendine ait olduğunu” belirtir ibareli, fotoğraflı lisans tescil formu. (ekte mevcut)

(3)nüfus cüzdan ön yüzü fotokopisi ve

(4) 1 adet fotoğraf (evrak üzerine yapıştırınız)

NOT: Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her oyuncuya fotoğraflı lisans çıkarılacaktır!

 

5-Turnuvada kategorilerinde dereceye giren ilk 3 öğretmene madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.

6- Müsabaka ile ilgili tüm haberler, fikstürler ve duyurular “www.gebzegsim.gov.tr” ve www.gebzeokulsporlari.com internet adresleri üzerinden yayınlanacaktır.

 

 

UYGULAMA TAKVİMİ:

BAŞVURU TARİHLERİ: 05 KASIM 2018 – 9 KASIM 2018 CUMA SAAT 17:30

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ:  BAŞVURU SÜRECİ TAMAMLANDIKTAN SONRA KATILIM SAYISINA GÖRE 

 

14 KASIM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLANMASI PLANLANMAKTADIR. GENİŞ BİLGİ BAŞVURULAR TAMAMLANDIKTAN SONRA “www.gebzegsim.gov.tr” ve “www.gebzeokulsporlari.com”  internet adresleri üzerinden yayınlanacaktır.

Tertip komitesi katılan tüm Öğretmenlerimize başarılar diler.

CUMHURİYET KUPASI SUALTI HOKEYİ ŞAMPİYONASI 3 KASIM 2018 CUMARTESİ GÜNÜ GEBZE OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA BAŞLIYOR...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğümüzün 2018 faaliyet programında yer alan 95. yaşını kutladığımız Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze Olimpik Yüzme havuzunda 40 kulüp ve 640 sualtı hokeyi sporcusunun katılımı ile düzenlenen CUMHURİYET KUPASI SUALTI HOKEYİ ŞAMPİYONASI 3 Kasım 2018 Cumartesi günü Saat 10:00 da Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda başlıyor...

KATEGORİLER

  • U-15 Yıldız Kızlar
  • U-15 Yıldız Erkekler
  • U-19 Genç Kızlar
  • U-19 Genç Erkekler

FİKSTÜRLER YAYINLANDI

U-15 KIZ- ERKEK FİKSTÜRÜ İNDİR

U-19 KIZ - ERKEK FİKSTÜRÜ İNDİR

 

Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürülüğü ve Kocaeli Gençlik Spor İl Müdürülüğü katılım sağlayan tüm takımlara ve sporculara başarılar diler...

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Genç Erkekler 3X3 Basketbol Şampiyonası Güncel Sonuçlarıdır.

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

GENÇ ERKEKLER 3X3 BASKETBOL FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

3

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

6

ÖZEL YENİ UMUT FL

GEBZE

7

GEBZE MTAL (SERİ BAŞI)

GEBZE

8

ÖZEL GEBZE AL

GEBZE

9

YÜCEL BORU FL (SERİ BAŞI)

GEBZE

10

GEBZE ANADOLU LİSESİ (SERİ BAŞI)

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- GEBZE MTAL

1- GEBZE ANADOLU LİSESİ

2- FATİH MTAL

2- FATİH SULTAN MEHMET AL

3- SARKUYSAN AL

3- ÖZEL YENİ UMUT FL

 

C GRUBU

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE AL

3- ÖZEL YENİ UMUT AL

4- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

22 EKİM 2018 PAZARTESİ

10.00

GEBZE MTAL – SARKUYSAN AL

2-9

10.00

GEBZE ANADOLU LİSESİ  – ÖZEL YENİ UMUT FL

13-7

10.30

YÜCEL BORU FL  –  ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

12-4

10.30

ÖZEL GEBZE AL – ÖZEL YENİ UMUT AL

9-1

11.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL - ÖZEL GEBZE AL

7-11

11.00

ÖZEL YENİ UMUT AL -  YÜCEL BORU FL

4-18

11.30

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL YENİ UMUT FL

12-11

11.30

FATİH MTAL – SARKUYSAN AL

6-10

 

 

 

24 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

10.00

GEBZE MTAL – FATİH MTAL

9-3

10.00

ÖZEL YENİ UMUT AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

10-0

10.30

GEBZE ANADOLU LİSESİ  – FATİH SULTAN MEHMET AL

12-2

10.30

YÜCEL BORU FL  – ÖZEL GEBZE AL

12-6

 

 

 

 

(Yücel Boru)C 1 (BAY)

 

11.00

(Fatih S.M) B 2 – A 1 (Sarkuysan) (1.MAÇ)

0-10

11.00

(Umut Al) C 2 – A 2 (Gatem) (2.MAÇ)

6-10

11.30

(Gal) B 1 – C 3 (Özel Gebze Koleji) (3.MAÇ)

15-10

 

 

 

26 EKİM 2018 CUMA

14.30

Yücel Boru  –  Sarkuysan

11-16

14.30

Gatem – Gal

7-16

 

 

 

15.00

Üçüncülük : Gatem - Yücel Boru

8-7

15.00

Final : Gal - Sarkuysan

13-10

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Yıldız Kızlar ve Erkekler Futsal Şampiyonası Güncel Sonuç Listesidir...

 

YILDIZ KIZLAR

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

YUNUS EMRE OO

GEBZE

2

KOÇ OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

3

ON ADIM EĞİTİM B. OO

GEBZE

4

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

5

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

6

İLYASBEY OO

GEBZE

7

MİMAR SİNAN OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

8

İNÖNÜ OO

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KOÇ OO

1- MİMAR SİNAN OO

2- YUNUS EMRE OO

2- ON ADIM EĞİTİM B. OO

3- İNÖNÜ OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

4- İLYASBEY OO

4- MESUDE İŞMAN OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

Yıldız Kızlar Müsabakaları 10 dakikalık 2 devre halinde oynanacaktır.

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

9 EKİM 2018     SALI

10.00

KOÇ OO  – İLYASBEY OO

1-1*

10.20

YUNUS EMRE OO  – İNÖNÜ OO

*1-1

10.40

MİMAR SİNAN OO  – MESUDE İŞMAN OO

3-0

11.10

ON ADIM EĞİTİM B. OO – MUSTAFAPAŞA OO

*0-0

 

 

 

16 EKİM 2018    SALI

09:00

KOÇ OO  – İNÖNÜ OO

2-0

09.20

İLYASBEY OO – YUNUS EMRE OO

2-0

09.40

MİMAR SİNAN OO  – MUSTAFAPAŞA OO

*1-1

10.10

MESUDE İŞMAN OO – ON ADIM EĞİTİM B. OO

1-1*

 

 

 

22 EKİM 2018 PAZARTESİ

12.00

KOÇ OO  – YUNUS EMRE OO

*1-1

12.20

İNÖNÜ OO  – İLYASBEY OO

0-0

12.40

MUSTAFAPAŞA OO – MESUDE İŞMAN OO

2-1

13.10

MİMAR SİNAN OO  – ON ADIM EĞİTİM B. OO

1-1

 

 

 

25 EKİM 2018 PERŞEMBE

11.00

(İLYASBEY) A 1 – B 2 (MUSTAFAPAŞA)

1-1*

11.20

(MİMAR SİNAN) B 1 – A 2 (KOÇ)

2-0

 

 

 

26 EKİM 2018 CUMA

11.00

Üçüncülük : İLYASBEY - KOÇ

4-1

11.20

Final: MUSTAFAPAŞA - MİMAR SİNAN

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER 

 

  

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

2

ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

GEBZE

3

KOÇ OO

GEBZE

4

DUMLUPINAR İ-H-O (SERİ BAŞI)

GEBZE

5

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

6

İLYASBEY OO

GEBZE

7

OSMANGAZİ OO

GEBZE

8

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

9

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

10

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

11

ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

GEBZE

12

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

13

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

14

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

15

YUNUS EMRE OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP OO

GEBZE

17

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

18

İNÖNÜ OO

GEBZE

19

HÜRRİYET OO

GEBZE

20

KOCATEPE İHO

GEBZE

 

 

 GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- DUMLUPINAR İ-H-O

1- OSMANGAZİ OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- İLYASBEY OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

4- SULTAN ORHAN OO

4- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- KOÇ OO

1- HÜRRİYET OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

3- ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

3- YAVUZ SELİM OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- MİMAR SİNAN OO

2- ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

2- ARİF NİHAT ASYA OO

3- KOCATEPE İHO

3- GEBZE İMAM HATİP OO

 

NOT: A ve B gruplarında gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar ve C-D-E-F gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA YÜKSELİR.

  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

5 EKİM 2018  CUMA

10.00

DUMLUPINAR İ-H-O  – SULTAN ORHAN OO

7-2

10.30

50. YIL CRHSLER OO – İLYASBEY OO

0-3

11.00

OSMANGAZİ OO – İNÖNÜ OO

2-2*

11.30

MESUDE İŞMAN OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-6

12.00

KOÇ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

4-3

12.30

HÜRRİYET OO – YAVUZ SELİM OO

1-4

 

 

 

9 EKİM 2018

SALI

11.30

YUNUS EMRE OO  – KOCATEPE İHO

5-3

12.00

MİMAR SİNAN OO – GEBZE İMAM HATİP OO

2-4

12.30

DUMLUPINAR İ-H-O  – 50. YIL CRHSLER OO

3-3*

13.00

İLYASBEY OO – SULTAN ORHAN OO

5-1

 

 

 

11 EKİM 2018 PERŞEMBE

10.00

OSMANGAZİ OO – MESUDE İŞMAN OO

6-3

10.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – İNÖNÜ OO

*3-3

11.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO – EMLAK KONUTLARI OO

4-3

11.30

YAVUZ SELİM OO – MUSTAFAPAŞA OO

3-1

12.00

KOCATEPE İHO – ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

4-2

12.30

GEBZE İMAM HATİP OO – ARİF NİHAT ASYA OO

7-1

 

 

 

16 EKİM 2018   SALI

 

 

 

10.30

MUSTAFAPAŞA OO – HÜRRİYET OO

8-1

11.00

ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO – YUNUS EMRE OO

1-5

11.30

ARİF NİHAT ASYA OO – MİMAR SİNAN OO

1-5

12.00

EMLAK KONUTLARI OO – KOÇ OO

1-3

12.30

DUMLUPINAR İ-H-O  – İLYASBEY OO

5-2

13.00

SULTAN ORHAN OO – 50. YIL CRHSLER OO

1-3

13.30

OSMANGAZİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3-0

14.00

İNÖNÜ OO – MESUDE İŞMAN OO

4-0

 

 

 

18 EKİM 2018 PERŞEMBE

 

A 1  (BAY) Dumlupınar

GEBZE SS

10.00

B 2 (İnönü) – (Yavuz Selim) D 1 (1.Maç)

4-0

10.30

C 2 (Özel Gebze) – E 2 (Kocatepe) (2.Maç)

1-6

11.00

D 2 (Mustafapaşa) –  (Yunus Emre) E 1 (3.Maç)

0-7

11.30

F 2 (Mimar Sinan) – A 3 (50. Yıl C) (4.Maç)

1-5

12.00

B 3 (Muzaffer A.)– (Koç) C 1 (5.Maç)

0-5

12.30

F 1 (İmam Hatip) – (İlyasbey) A 2 (6.Maç)

2-3 

 

B  1 (BAY) Osmangazi

 

 

 

 

23 EKİM 2018   SALI

10.00

A 1 (Dumlupınar) – İNÖNÜ (7.MAÇ)

2-3

10.30

KOCATEPE – YUNUS EMRE (8.MAÇ)

4-7

11.00

50. YIL CRHSLER - KOÇ (9.MAÇ)

3-2

11.30

B 1 (Osmangazi) – İLYASBEY (10.MAÇ)

0-3

 

 

 

25 EKİM 2018 PERŞEMBE

10.00

İNÖNÜ – YUNUS EMRE

0-4

10.30

50. YIL CRHSLER – İLYASBEY

1-0

 

 

 

26 EKİM 2018   CUMA

10.00

(Üçüncülük) İNÖNÜ - İLYASBEY

3-2

10.30

(Final) YUNUS EMRE - 50. YIL CRHSLER OO 

2-1

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası Güncel Sonuç Listesidir...    

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

SARKUYSAN AL

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL

GEBZE

4

YÜCEL BORU FL (SERİ BAŞI)

GEBZE

5

GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

6

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (SERİ BAŞI)

GEBZE

7

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

8

ÇOLAKOĞLU KMTAL

GEBZE

9

ANİBAL AL

GEBZE

10

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL

2- ANİBAL AL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- FATİH MTAL

 

C GRUBU

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ÇOLAKOĞLU KMTAL

3- GEBZE ANADOLU LİSESİ

4- STFA MTAL


NOT: A VE B gruplarından ilk 2, C Grubundan ilk 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

8 EKİM 2018 PAZARTESİ

10.00

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

1-2

11.30

YÜCEL BORU FL  – FATİH MTAL

2-0

13.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L  – STFA MTAL

2-0

14.30

ÇOLAKOĞLU KMTAL  – GEBZE ANADOLU LİSESİ

1-2

 

 

 

10 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

10.00

STFA MTAL - ÇOLAKOĞLU KMTAL

1-2

11.30

GEBZE ANADOLU LİSESİ - KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

0-2

13.00

ANİBAL AL – FATİH MTAL

2-0

14.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL – İBNİ SİNA MTAL

0-2

 

 

 

12 EKİM 2018 CUMA

10.00

YÜCEL BORU FL  – ANİBAL AL

2-0

11.30

GEBZE ANADOLU LİSESİ – STFA MTAL

2-1

13.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L  – ÇOLAKOĞLU KMTAL

2-1

14.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL GEBZE KOLEJİ AL

2-0

 

 

 

15 EKİM 2018 PAZARTESİ

 

(Kanuni) C 1 (BAY)

GEBZE S

10.00

(Anibal) B 2 – A 1 (İbni Sina) (1.MAÇ)

2-1

11.30

(Anadolu) C 2 – A 2 (Sarkuysan) (2.MAÇ)

0-2

13.00

(Yücel Boru) B 1 – C 3 (Çolakoğlu) (3.MAÇ)

2-0

 

 

 

17 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

10.00

 KANUNi – ANİBAL  

0-3

12.00

SARKUYSAN – YÜCEL BORU 

0-3

 

 

 

19 EKİM 2018 CUMA

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK: KANUNİ SBL - SARKUYSAN AL

3-0

12.00

FİNAL: ANİBAL AL - YÜCEL BORU FL

0-3

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

12 EKİM GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU TAMAMLANDI.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 12 Ekim Gebze'nin Kurtuluşu kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU 4 Ekim 2018 Perşembe günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında koşuldu.

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

kategorilerinde dereceye giren aşağıda isimleri yazılı sporcu öğrencilerimize ödülleri ve madalyaları 12 Ekim 2018 Cuma günü Saat 10:00 da Gebze Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirilecek olan Kutlama Programında takdim edilecektir. Öğrencilerin Beden Eğitimi Öğretmenleri nezaretinde en geç saat 10:00 da ilgili programda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Katılım sağlayan tüm okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kurumlarımız adına teşekkür ederiz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KÜÇÜK KIZLAR 800 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ  ORTAOKULU
  2. NAZAR BAĞLAN - KİRAZPINAR ORTAOKULU
  3. SEVDA BALIKÇI - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

  1. EMİR TÜRKKAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. MUHAMMED EFE KAÇAN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  3. HİLMİ CAN TAVACI - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE

  1. ZEHRA BETÜL ENDER - KOÇ ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU
  3. AZRA ÇAKIR- ÖZEL EĞİTİM BİLİMLERİ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER 1200 METRE

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. ALAADDİN DAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  3. OSMANGAZİ SARI -KOÇ ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR 1200 METRE

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK -ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEK LİSESİ

GENÇ ERKEKLER 1600 METRE

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. MÜCAHİT DERİ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. TOLGA ÇOLAK- GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Sayfa 1 / 33