Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11

 

Perşembe, 12 May 2016 13:45

Küçükler Atletizm Festivali Başlıyor

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Mustafa Tütüncü koordinatörlüğünde düzenlenen Küçükler Atletizm Festivali 24-25-26 Mayıs 2016 tarihlerinde Gebze Alaettin Kurt Stadında gerçekleştirilecektir.

 

KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİ

2004-2005 Doğumlu tüm ilkokulu ve ortaokulu öğrencileri yarışmalara katılabilecektir.

Lisansı olmayan öğrenciler yarışmalara Tek Hekim Sağlık raporu ve Öğrenci belgesi ile katılacaklarıdır.

Katılım listelerini 23 Mayıs 2016 Pazartesi tarihine kadar Okul Sporları İlçe Koordinatörlüğüne teslim edilerek göğüs numaraları elden teslim edilecektir. 

1 Okul 1 kategoride en fazla 4 sporcu ile yarışacaktır.

 

24 Mayıs 2016 Salı Saat 11:00 80 metre ve Yüksel Atlama

25 Mayıs 2016 Çarşamba Saat 11.00 Fırlatma Topu ve Uzun Atlama

26 Mayıs 2016 Perşembe Saat 11:00 1000 metre Kız Erkek

 

AÇIKLAMA: 1 okuldan en fazla 4 sporcu yarışmalara katılabilir. Okulunu temsil eden bir sporcu en fazla 2 kategoride yarışabilir.

Yarışmalarda dereceye giren ilk 4 sporcuya madalya ve katılım  belgesi verilecektir. 

2015-2016 Gebze Gençlik Haftası Kapsamında düzenlenen Genç Kızlar Futbol Müsabakaları Gebze Alaettin Kurt Stadında Başladı.

 

        

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE GENÇLİK HAFTASI

GENÇ KIZLAR FUTBOL FİKSTÜRÜ

1

FATİH SULTAN MEHMET MTAL

GEBZE

2

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

3

İBNİ SİNA SMTAL

GEBZE

4

CUMHURİYET AL

GEBZE

5

ANİBAL AL

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

ÇOLAKOĞLU SMTAL

GEBZE

8

SARKUYSAN AL

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- SÜLEYMAN DEMİREL AL

1- FATİH SULTAN MEHMET MTAL

2- ANİBAL AL

2- CUMHURİYET AL

3- İBNİ SİNA SMTAL

3- FATİH MTAL

4- ÇOLAKOĞLU SMTAL

4- SARKUYSAN AL

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

10 MAYIS 2016 SALI

10.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ÇOLAKOĞLU SMTAL

1-4

10.00

ANİBAL AL – İBNİ SİNA SMTAL

1-1

11.00

FATİH SULTAN MEHMET MTAL – SARKUYSAN AL

1-2

11.00

CUMHURİYET AL – FATİH MTAL

7-0

 

 

 

12 MAYIS 2016 PERŞEMBE

10.00

ANİBAL AL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

0-2

10.00

ÇOLAKOĞLU SMTAL - İBNİ SİNA SMTAL

3-1

11.00

CUMHURİYET AL – FATİH SULTAN MEHMET MTAL

4-0

11.00

SARKUYSAN AL - FATİH MTAL

4-0

 

 

 

13 MAYIS 2016 CUMA

10.00

İBNİ SİNA SMTAL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

0-0

10.00

ÇOLAKOĞLU SMTAL – ANİBAL AL

1-0

11.00

FATİH MTAL – FATİH SULTAN MEHMET MTAL

0-1

11.00

SARKUYSAN AL – CUMHURİYET AL

0-1

 

 

 

16 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

A 1 ÇOLAKOĞLU – B 2 SARKUYSAN

0-1

10.00

B 1 CUMHURİYET – A 2 SÜLEYMAN DEMİREL

2-0

 

 

 

17 MAYIS 2016 SALI

10.00

3.LÜK ÇOLAKOĞLU - SÜLEYMAN DEMİREL

GEBZE STADI

11.00

FİNAL CUMHURİYET - SARKUYSAN

GEBZE STADI

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Gebze 2. Lig Müsabakaları Gebze Arena Spor Salonunda Başladı....

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL GENÇ KIZ FİKSTÜRÜ

1

FATİH MTAL

GEBZE

2

GEBZE MTAL

GEBZE

3

YÜCEL BORU FL

GEBZE

4

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

5

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

6

KIZ ANADOLU İ-H L

GEBZE

7

ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

GEBZE

8

CUMHURİYET AL

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH SULTAN MEHMET AL

1- ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

2- FATİH MTAL

2- GEBZE MTAL

3- CUMHURİYET AL

3- KIZ ANADOLU İ-H L

4- YÜCEL BORU FL

4- İBNİ SİNA MTAL

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

5 MAYIS 2016 PERŞEMBE

10.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – YÜCEL BORU FL

1-2

11:00

FATİH MTAL – CUMHURİYET AL

1-2

12:00

ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL – İBNİ SİNA MTAL

2-1

13:00

GEBZE MTAL – KIZ ANADOLU İ-H L

2-0

 

 

 

9 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

İBNİ SİNA MTAL – KIZ ANADOLU İ-H L

2-0

11:00

YÜCEL BORU FL - CUMHURİYET AL

1-2

12:00

GEBZE MTAL – ÖZEL DEVA SAĞLIK MTAL

0-2

13:00

FATİH MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-0

 

 

 

12 MAYIS 2016 PERŞEMBE

10.00

CUMHURİYET AL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-0

11:00

KIZ ANADOLU İ-H L – ÖZEL DEVA SAĞLIK 

0-2

12:00

İBNİ SİNA MTAL – GEBZE MTAL

2-0

13:00

MTAL YÜCEL BORU FL – FATİH MTAL

2-1

 

 

 

17 MAYIS 2016 SALI

10.00

CUMHURİYET A 1 – B 2 İBNİ SİNA 

2-0

11:30

ÖZEL DEVA  – YÜCEL BORU FL

1-2

 

 

 

23 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

3.LÜK ÖZEL DEVA - İBNİ SİNA 

GEBZE ARENA

11:30

FİNAL CUMHURİYET - YÜCEL BORU FL

GEBZE ARENA

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

2016 Gebze Gençlik Haftası Spor Şenlikleri Fikstürleri Yayınlandı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğünce organize edilen Gençlik Haftası Spor Şenlikleri Fikstürleri Gebze Okul Sporları koordinasyon merkezinde çekildi.

Gebze Spor Salonunda yoğun bir şekilde devam eden Okul Sporları 2.lig faaliyetleri nedeniyle Gençlik Haftasında gerçekleştirilecek bir çok spor etkinliği salon dışına taşıma gereği duymuş bulunmaktayız.

Fikstürler 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü Okul Sporları Koordinatörlerimiz Aysel Can ve Selçuk Şahin tarafından Okul Sporları Koordinasyon merkezinde saat 16:30 da çekilmiştir. 

GENÇ KIZLAR FUTBOL : 10 Mayıs 2016 Salı Gebze Alaettin Kurt Stadı  GENÇ KIZLAR FUTBOL FİKSTÜRÜ İNDİR 

ÇİM VOLEYBOLU (İPTAL EDİLDİ) : ilgili etkinlik yoğun spor faaliyetleri nedeniyle Kum saha da başka bir etkinlik programiyla yapılmak üzere iptal edilmiştir.  10 Mayıs 2016 Salı Gebze Alaettin Kurt Stadı Not: Kum saha oluşturmada yaşanan zemin problemleri nedeniyle ilgili faaliyet Alaettin Kurt Stadında kale arkalarında oluşturulacak Çim Sahada gerçekleştirilecektir.

 ÇİM VOLEYBOLU GENÇ ERKEK FİKSTÜRÜ İNDİR

 ÇİM VOLEYBOLU GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ İNDİR

3x3 BASKETBOL (İPTAL EDİLDİ) ilgili etkinlik Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunun kabulü gerçekleşmediği için iptal edilmiştir. : 10 Mayıs 2016 Salı Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonu    3X3 GENÇ ERKEKLER BASKETBOL FİKSTÜRÜ İNDİR

 Not : 3x3 basketbol kızlar kategorisi takım sayısı yetersizliğinden iptal edilmiştir. 

MASA TENİSİ : 16-17 Mayıs 2016 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Salonu

YÜZME : 17 Mayıs 2016 Salı Saat 13:00 Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

GENÇLİK KOŞUSU : 16 Mayıs 2016 Pazartesi Saat 10:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı.

 

Etkinliklerde görev yapacak Beden Eğitimi Öğretmeni hakem görevlendirme listesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmiştir.

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Gebze 2. Lig (İlçe Ligi) Küçük Kızlar Voleybol Müsabakaları Mustafa Üstündağ Spor Salonunda Başladı.

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL GEBZE OO

GEBZE

2

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

3

KOÇ OO

GEBZE

4

İNÖNÜ OO

GEBZE

5

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

6

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

7

YUNUS EMRE OO

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- ZÜBEYDE HANIM OO

3- İNÖNÜ OO

3- ÖZEL GEBZE OO

4- KOÇ OO

 

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR YARI FİNALE YÜKSELECEK VE MAÇLARINI (A  1 – B  2 / B  1 – A  2 )ŞEKLİNDE OYNAYACAKLARDIR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

2 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – KOÇ OO

2-0

11.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – İNÖNÜ OO

2-1

12.00

YUNUS EMRE OO – ÖZEL GEBZE OO

2-0

 

 

 

4 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

11.00

İNÖNÜ OO – KOÇ OO

1-2

12.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-2

 

 

 

10 MAYIS 2016 SALI

10.00

ZÜBEYDE HANIM OO - YUNUS EMRE OO

0-2

11.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – İNÖNÜ OO

2-0

12.00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – KOÇ OO

2-0

 

 

 

13 MAYIS 2016 CUMA

10.00

A  1 Necip Fazıl – B  2 Özel Gebze

2-1

11.00

B  1 Yunus Emre – A  2 Mustafa Üstündağ

1-2

 

 

 

16 MAYIS 2016 PAZARTESİ

10.00

3.LÜK ÖZEL GEBZE - YUNUS EMRE

0-2

11.00

FİNAL MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ - NECİP FAZIL

1-2

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

2015-2016 Gebze Geleneksel Çocuk Oyunları bilindiği üzere okullarımızda oynatılmaya başlandı ve aynı zamanda da okullarımız oyuncu kartlarını çıkartarak madalya sayılarını belirlemeye devam etmekte. 

Bilgilendirme toplantısında da bahse edilen Sınıf seviye belirleme işlemi ve oyuncu kartı çıkarma işlemleri ilçe şenliklerinin başlayacağı tarih olan 12 Mayıs 2016  Perşembe gününe kadar uzatılmış olup , 12 Mayıs 2016 Perşembe gününe kadar okullarımız okullarında yapacakları şenlikler sonucunda İlçe Şenliklerine katılacak takımlarını aşağıda ki örnek yazıda da olduğu gibi hazırlayarak Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü birimine teslim elden teslim etmeleri yeterli olacaktır.

 

UYGULAMA TAKVİMİ 

 

SINIF SEVİYE BİLDİRİM TARİHİ                             : 12 MAYIS 2016 PERŞEMBE

OYUNCU KARTI ÇIKARMA SON İŞLEM TARİHİ          :  10 MAYIS 2016 SALI

OKUL ŞENLİKLERİNİN TAMAMLANMA TARİHİ           : 12 MAYIS 2016 PERŞEMBE   

İLÇE ŞENLİKLERİ BAŞLAMA TARİHİ                        : 16-27 MAYIS 2016  

 

 

ÜST YAZI ÖRNEKLERİ

Dilerseniz Öğrenci isimleri ile , dilerseniz de sadece katılacağınız oyunları üst yazı da yazabilirsiniz.

 

ÖRNEK 1

 

ÖRNEK 2

 

ÖRNEK 3 (TAKIM LİSTELİ) 

Not : Diler takım listeli , dilerseniz de üstteki örnek üst yazılar gibi olabilir.

 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 19 Mayıs 2016 Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında Okullararası Spor Etkinlikleri Düzenlenecektir.

Gençlik Haftası Spor etkinliklerine katılmak isteyen okullarımızın en geç 28 Nisan 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar aşağıda yer alan katılım formunu doldurarak Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Servisine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 29 Nisan 2016 Cuma günü saat 15:30 da kura toplantısı yapılacağından 28 Nisan 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar katılım formunu teslim etmeyen okullarımız maalesef etkinliklere dahil edilemeyecektir.

Tüm Okullarımıza ve Öğretmenlerimize Önemle Duyurulur...

 

KATILIM FORMU İNDİR

 

GENÇLİK KOŞUSU (FERDİ)

16 Mayıs 2016 Pazartesi Saat 10:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

Genç Kızlar 1500 mt   Genç Erkekler 2000 Metre

Her kategoride okullarımız en fazla 3 sporcu ile yarışmalara katılabilir. Yarışmalara katılacak okullarımızın müsabaka saatinde hazır bulunmaları yeterli olacaktır. 

Dereceye giren ilk 3 sporcular madalya ve para ödülü ile ödüllendirileceklerdir.

 

MASA TENİSİ TURNUVASI

16-17 Mayıs 2016 Pazartesi grup Salı Final Karşılaşmaları Düzenlenecektir. 

Genç Kızlar - Genç Erkekler

Her kategoride okullarımız en fazla 3 sporcu ile yarışmalara katılabilir.  Yarışmalara katılacak okullarımızın müsabaka günü saat 09:30 da ki kura toplantısında hazır bulunmaları yeterli olacaktır. 

Dereceye giren ilk 3 sporcular madalya ve para ödülü ile ödüllendirileceklerdir.

 

3X3 GENÇLER BASKETBOL (KIZ - ERKEK)

16 Mayıs 2016 Pazartesi günü tamamlanacak şekilde düzenlenecektir.

Her okul maksimum 1 takım ile temsil edilir. Takım kadro sayısı en fazla 5 sporcu olup, müsabakalar 15 dakikalık 1 devrede oynatılır.

 

GENÇLER FERDİ YÜZME YARIŞMASI (KIZ- ERKEK)

17 Mayıs 2016 Salı Saat 13:00 Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

Her okuldan maksimum 3 sporcu okulunu temsilen yarışmalara katılabilir. Yarışmalar Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda Kız-Erkek kategorilerinde 25 metre serbest stilde düzenlenecektir. Yüzme yarışmasına katılacak okullarımız sporcu listesini 28 Nisan 2016 Perşembe gününe kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

FUTBOL (8+1) (KIZ)

17 Mayıs 2016 Salı günü final programı düzenlenecek şeklinde tamamlanacaktır.

Her okul maksimum 1 takım ile temsil edilir. Takım kadro sayısı en fazla 15 en az 12 sporcudan oluşur. Müsabaka 8+1 sporcu ile Gebze Alaettin Kurt Stadında yarım saha oynatılacaktır. Süre 15x2 dakikalık 2 periyottan oluşur. İlgili turnuva sadece kızlar kategorisinde düzenlenecektir.

 

PLAJ VOLEYBOLU (3X3) (KIZ-ERKEK)

18 Mayıs 2016 Çarşamba günü final programı düzenlenecek şekilde tamamlanacaktır.

Her okul maksimum 2 takım ile temsil edilir. Takım kadro sayısı 4 olmak zorundadır. Müsabakalar Gençlik merkezi ile tenis kortu arasında yer alan boş bölüme oluşturulacak kum saha da oynatılacaktır. 1 Set 21 sayı üzerinden değerlendirilir, kazanılmış 2 set galip takımı belirleyecektir. Oyuncu değişikliği oyun durduğu sürece hakeme bağlı kalmaksızın sınırsızdır.

 

LİSANS İŞLEMLERİ

Yukarıda yer alan branşlarda sporcu öğrencilerin katılımını sağlamak için en az 1 branşta (farklı branşta olabilir) Okul Sporları Lisans kartı bulundurmak zorundadır.  Yüzme branşı için ayrıca idrar tahlili alınacak olup, müsabaka günü lisans kartları olmayan yada lisans kartların da okul müdürü imzası-mühürü olmayan sporcular kesinlikle yarıştırılmayacaktır. Lise ve dengi okullarda öğrenim gören tüm öğrenciler (12. sınıflar da dahil) müsabakalar da oynatılabilir.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Gebze 2.Lig (İlçe Ligi) Genç Kızlar ve Erkekler Masa Tenisi Şampiyonası Gebze Arena Masa Tenisi Salonunda tamamlandı.

9 Erkek takımı, 8 Kız takımı toplam 70 Masa Tenisi Sporcusunun katılımıyla gerçekleştirilen İlçe Şampiyonasında hem kızlar hemde erkeklerde Gebze Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi Masa Tenisi takımı şampiyon oldu.

GEBZE 2. LİG GENÇ KIZLAR MASA TENİSİ TURNUVASI SIRALAMA

  1. Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  2. Gebze Yücel Boru Fen Lisesi
  3. Gebze Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  4. Gebze Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 

GEBZE 2. LİG GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ TURNUVASI SIRALAMA

  1. Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  2. Darıca Anadolu İmam Hatip Lisesi
  3. Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi
  4. Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze de düzenlenen Ulusal Egemenlik Koşusu Gebze Alaettin Kurt Stadında Koşuldu.

 

ÖNEMLİ DUYURU : Aşağıda yer alan  Sporcuların ve Okullların ödülleri 23 Nisan 2016 Cumartesi günü Saat 10:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek Gebze Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programında takdim edilecektir. 

 

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

GEBZE ULUSAL EGEMENLİK KOŞUSU SONUÇLARI

(21 NİSAN 2016)

 

KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMA 800 METRE 

1.      MEHTAP ALTUN – KOÇ ORTAOKULU

2.      AYŞEGÜL DİREK – FARABİ ORTAOKULU

3.      SİMAY EYMEN YILMAZ – KOÇ ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMA 1000 METRE 

1.      HİLMİ ALINMIŞ – İNÖNÜ ORTAOKULU

2.      MEHMET CUMHURCAN ÖZTÜRK – GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

3.      MUHAMMET ŞÜKRÜ OLGUN – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA 1200 METRE 

1.      KADER KURT – KOÇ ORTAOKULU

2.      ŞİRİN BEYZA İSKENDER – KOÇ ORTAOKULU

3.      GÖKÇEN ÖNSERT – KOÇ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER FERDİ SURALAMA 1500 METRE 

1.      MURAT GÜN – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2.      MAHSUN KALKAN – FARABİ ORTAOKULU

3.      TUNAHAN DEĞİRMENCİ – ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

 

Not: Yukarı da dereceye giren sporculara sadece madalya takdim edilecektir.

 

 

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI 800 METRE 

1.      KOÇ ORTAOKULU

2.      FARABİ ORTAOKULU

3.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEK TAKIM SIRALAMASI 1000 METRE 

1.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2.      KOÇ ORTAOKULU

3.      İNÖNÜ ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI 1200 METRE 

1.      KOÇ ORTAOKULU

2.      ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3.      FARABİ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI 1500 METRE 

1.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2.      ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3.      MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

Not: Yukarıdaki dereceye giren okullara sadece kupa takdim edilecektir.

 ÖNEMLİ DUYURU : Aşağıda yer alan  Sporcuların ve Okullların ödülleri 23 Nisan 2016 Cumartesi günü Saat 10:00 da Gebze Spor Salonunda gerçekleştirilecek Gebze Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programında takdim edilecektir. 

Bugün saat 15:00 da Gebze Spor Salonunda yapılacak olan 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Gebze Geleneksel Çocuk Oyunları Hakem Eğitim Semineri ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir. 

 

YENİ TARİH BELLİ OLDU

Her İlkokuldan 1 Lider Sınıf Öğretmeni , Her Ortaokuldan 1 Beden Eğitimi Öğretmeni ve Hakem Komitesinde yer alan öğretmenlerin katılacağı Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Hakem Eğitim Semineri 20 Nisan 2016 ÇARŞAMBA günü Saat 15:00 da Gebze Spor Salonunda yapılacaktır.