Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11

 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Gençlik Haftası (15-19 Mayıs) ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında Gebze İlçemizde düzenlediğimiz Gençler Kız Erkek Yüzme, Masa Tenisi ve Kros yarışmaları sonuçlarıdır.

Ayrıca Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsünde devam eden Genç Kızlar Futbol , Plaj Voleybolu, Sokak Basketbolu ve Ayak tenisi turnuvalarının kupa ve madalyaları 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü final müsabakaları sonunda takdim edilecektir. 

 

16 Mayıs 2017 Salı 10:00 

GENÇLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI (GEBZE OLİMPİK YÜZME HAVUZU)

Genç Kızlar

  1. MİNE PEHLİVAN - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  2. NİSA NUR SERÇE - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. BUSE TARAKÇI - ANİBAL ANADOLU LİSESİ

 

Genç Erkekler

  1. DOĞUKAN GÖKBULAK - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  2. MERT KATALIOĞLU - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. YASİN KARAKAN - ANİBAL ANADOLU LİSESİ

 

16 Mayıs 2017 Salı 11:00

GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASI  (GEBZE SPOR SALONU)

Genç Kızlar

  1. EMİNE ÇAĞMAN - GEBZE ANADOLU  İMAM HATİP LİSESİ
  2. ÇAĞLA KEPENEK - GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. NAGİHAN BAĞDAŞ - GEBZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Genç Erkekler

  1. HÜSEYİN DEMİR - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ
  2. KÜRŞAT HAKAN ÖZDEMİR - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ
  3. CAN YAKINCAN - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

 

18 Mayıs 2017 Perşembe

GENÇLER KROS YARIŞMALARI

Genç Kızlar

  1. -
  2. -
  3. -

Genç Erkekler

  1. -
  2. -
  3. -

 

ÖDÜL TÖRENİ : Yukarıda dereceye giren sporcu öğrencilerimizin ödülleri 19 Mayıs 2017 Cuma günü Saat 11:00 da gerçekleştirilecek olan Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programında takdim edilecektir. (Gebze Belediyesi Kültür Merkezi Salonu - Gebze Cumhuriyet Meydanı yanı Mustafapaşa Camii Mevkiisi)

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği daha önceden de duyurulduğu gibi 22-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Gebze İlçemizde gerçekleştirilecektir. 

PROGRAM YAYINLANDI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme : 20 Mayıs Cumartesi Saat 23:30

 

 

ÖNEMLİ DUYURU :

Başvurular tamamlanmış olup bugün (18.05.2017) saat en geç 17:30 da programlama ve yarışma programı bu haber içeriğinden bu sitede duyurulacaktır. İlgili program İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce tüm okullara resmi yazı ile duyurulacaktır.

Tüm  İlkokul ve Ortaokullarımıza önemle duyurulur.

GÇO GEBZE TERTİP KURULU

 

Program : 4 gün okul bahçeleri (katılım formlarına bakılarak bugün belirlenecek) + 26 Mayıs 2017 Gebze Spor Salonu 

Gebze Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Kapanış Programı 26 Mayıs 2017 Cuma günü Saat 14:30 da Gebze Spor Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Tüm Okul Müdürlerimizin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Pazartesi, 22 May 2017 13:08

Masa Tenisi 2.Lig (İlçe Ligi) Duyurusu

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Küçükler Yıldızlar Gençler Masa Tenisi 2.Lig Yarışmaları 25 Mayıs 2017 Perşembe günü Saat 09:30 da Gebze Spor Salonunda Yapılacaktır.

 

KÜÇÜKLER - YILDIZLAR - GENÇLER MASA TENİSİ (2.LİG)

Katılacak İlçeler : Gebze - Darıca - Çayırova

Teknik (Kura) Toplantı : 25 Mayıs 2017 Perşembe günü Saat 09:30 da Gebze Spor Salonunda Basın Odası

Önemli Uyarı : Kura Toplantısına katılmayan okullar fikstür hazırlanacağı için (kura çekilmiş olduğu için) yarışmalara alınmayacaktır. Kura Toplantısına Esame Listesi getirmek zorunludur.

Müsabaka Tarihi : 25 Mayıs 2017 Perşembe günü Saat 10:00 -  Gebze Spor Salonu

Takım en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşur.

Tüm Okul Takımlarımıza Başarılar Dileriz.

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası Yıldızlar Gençler Futsal Turnuvası Fikstürleri yayınlanmıştır.

 

 CUMHURİYET KUPASI FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 9-26 Ekim 2017  

      KATEGORİLER :

•Yıldız Erkekler

•Genç Erkekler  

Dereceye giren ilk 3 takıma İlçe Spor Müdürlüğümüzce Kupa ve madalya takdim edilecektir.

               

GÜNCEL SONUÇLAR

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

1

1.      SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

2

1.      KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

3

1.      DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

4

1.      MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

5

1.      NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

6

1.      50.YIL CHRYSLER ORTAOKULU

GEBZE

7

1.      DUMLUPINAR İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

8

1.      ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

9

1.      MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

GEBZE

10

1.      GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

11

1.      İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

12

1.      MİMAR SİNAN ORTAOKULU

GEBZE

13

1.      EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

14

1.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

GEBZE

15

1.      İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

16

2.      KOCATEPE ORTAOKULU

GEBZE 


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- DİLER DEMİR OO

1- M. ALTINTAŞ OO

2- AHMET ZEKİ OO

2- DUMLUPINAR OO

3- EMLAK KONUTLARI OO

3- GEBZE İMAM HATİP OO

4- İLYASBEY OO

4- KOCATEPE OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- KOÇ OO

1- SULTAN ORHAN OO

2- MİMAR SİNAN OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

3- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- İNÖNÜ OO

4- NECİP FAZIL K OO

4- MUSTAFAPAŞA O


NOT: GRUPLARINI 
İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKTiR. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKA YERİ

6 EKİM 2017    CUMA

10:00

DUMLUPINAR OO – GEBZE İMAM HATİP OO

1-2

10:45

AHMET ZEKİ OO – EMLAK KONUTLARI OO

2-2*

11:30

50. YIL CRHSLER OO – İNÖNÜ OO

2-4

12:15

DİLER DEMİR OO – İLYASBEY OO

3-6

 

 

 

10 EKİM 2017     SALI

10:00

KOÇ OO – NECİP FAZIL K OO

7-3

10:45

MİMAR SİNAN OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

12-1

11:30

SULTAN ORHAN OO – MUSTAFAPAŞA OO

4-1

12:15

M. ALTINTAŞ OO – KOCATEPE OO

12-2

 

 

 

11 EKİM 2017   ÇARŞAMBA

10:00

M. ALTINTAŞ OO – GEBZE İMAM HATİP OO

5-1

10:45

KOCATEPE OO – DUMLUPINAR OO

3-9

11:30

DİLER DEMİR OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-4

12:15

İLYASBEY OO – AHMET ZEKİ OO

*2-2

 

 

 

12 EKİM 2017   PERŞEMBE

10:00

KOÇ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

9-0

10:45

NECİP FAZIL K OO – MİMAR SİNAN OO

9-5

11:30

SULTAN ORHAN OO – İNÖNÜ OO

0-2

12:15

MUSTAFAPAŞA OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-4

 

 

 

13 EKİM 2017   CUMA

10:00

DİLER DEMİR OO – AHMET ZEKİ OO

0-5 (h)

10:45

EMLAK KONUTLARI OO – İLYASBEY OO

3-0

11:30

İNÖNÜ OO – MUSTAFAPAŞA

3-2

12:15

GEBZE İMAM HATİP OO – KOCATEPE OO

6-2

 

 

 

17 EKİM 2017   SALI

10:00

KOÇ OO – MİMAR SİNAN OO

5-1

10:45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – NECİP FAZIL K OO

0-5

11:30

SULTAN ORHAN OO – 50. YIL CRHSLER OO

3-2

12:15

M. ALTINTAŞ OO – DUMLUPINAR OO

5-1

 

 

 

19 EKİM 2017 PERŞEMBE

10:00

(Emlak Konutları) A 1 – B 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

1-2

10:45

(Koç) C 1 – D 2 (Sultan Orhan) (2. MAÇ)

1-1*

11:30

(İnönü) D 1 – C 2 (Necip Fazıl) (3.MAÇ)

5-2

12:15

(Muzaffer altıntaş) B 1 – A 2 (Ahmet Zeki) (4. MAÇ)

6-0

 

 

 

23 EKİM 2017  PAZARTESİ

11:30

İmam Hatip – Sultan Orhan

3-4

12:15

İnönü – Muzaffer Altıntaş

1-3

 

 

 

26 EKİM 2017     PERŞEMBE

11:30

Üçüncülük : İmam Hatip - İnönü

GEBZE SS

12:15

Final : Muzaffer Altıntaş - Sultan Orhan

GEBZE SS

 

             

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

GENÇ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

1

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

2

ÖZEL GEBZE AL

GEBZE

3

GEBZE İMAM HATİP AL

GEBZE

4

CUMHURİYET AL

GEBZE

5

GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

YÜCEL BORU FL

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

9

SARKUYSAN AL

GEBZE

10

ANİBAL AL

GEBZE

11

TOV MTAL

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE AL

1- SARKUYSAN AL

2- FATİH SULTAN MEHMET AL

2- ANİBAL AL

3- GEBZE ANADOLU LİSESİ

3- FATİH MTAL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GEBZE İMAM HATİP AL

1- TOV MTAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- YÜCEL BORU FL

3- CUMHURİYET AL

 

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKLERDiR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKA YERİ

9 EKİM 2017 PAZARTESİ

10:00

GEBZE İMAM HATİP AL – CUMHURİYET AL

*2-2

10:45

SARKUYSAN AL – FATİH MTAL

2-1

11:30

ÖZEL GEBZE AL – GEBZE ANADOLU LİSESİ

2-12

12:15

TOV MTAL – YÜCEL BORU FL

4-2

 

 

 

10 EKİM 2017   SALI

13:00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL GEBZE AL

0-5 (H)

 

 

 

11 EKİM 2017 ÇARŞAMBA

13:00

ANİBAL AL – SARKUYSAN AL

5-1

 

 

 

12 EKİM 2017 PERŞEMBE

13:00

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

3-1

 

 

 

16 EKİM 2017 PAZARTESİ

10:00

FATİH MTAL – ANİBAL AL

3-1

10:45

GEBZE İMAM HATİP AL – İBNİ SİNA MTAL

6-2

11:30

GEBZE ANADOLU LİSESİ – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-3

 

 

 

18 EKİM 2017 ÇARŞAMBA

10:00

(Anadolu) A 1 – B 2 (Fatih MTAL) (1.MAÇ)

1-4

10:45

(İmam Hatip) C 1 – D 2 (Yücel Boru) (2. MAÇ)

8-3

11:30

(TOV MTAL) D 1 – C 2 (ibni Sina) (3.MAÇ)

4-2

12:15

(Anibal) B 1 – A 2 (Fatih Sultan Mehmet) (4. MAÇ)

3-0

 

 

 

23 EKİM 2017    PAZARTESİ

10:00

Fatih MTAL – İMAM HATİP AL

1-2

10:45

TOV MTAL – ANİBAL AL

2-0

 

 

 

26 EKİM 2017 PERŞEMBE

10:00

Üçüncülük : Fatih - Anibal 

GEBZE SS

10:45

Final: TOV MTAL- İmam Hatip AL

GEBZE SS

TÜM OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE MEM – GEBZE GHSiM

www.gebzeokulsporlari.com

 

© 2017©

    

 

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası spor şenlikleri faaliyetleri başvuruları başladı.

  • FUTSAL (Yıldız Erkek- Genç Erkek)
  • KROS (Tüm Kategoriler)
  • YÜZME (Tüm Kategoriler)
  • MASA TENİSİ (Tüm Kategoriler)
  • GÜREŞ (Minikler A-B)

Branşlarında yapılacak olan spor faaliyetleri

Küçükler : 2006-2007

Yıldızlar : 2003 (9-10-11-12.ay doğumlular) - 2004-2005

Gençler : 2000-2001-2002-2003   yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

Yüzme ve Masa Tenisi branşlarında her kategori için bir Okulu en fazla 5 öğrenci temsil edecektir.

Örnek  A Okulu : 5 Küçük Kız + 5 Küçük Erkek + 5 Yıldız Kız + 5 Yıldız Erkek vb gibi…

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur.

 

Futsal branşına katılacak olan okullarımızın ekte yer alan başvuru formunu en geç 29 Eylül 2017 Cuma gününe kadar, Yüzme ve Masa Tenisi branşlarına katılan okullarımızın ise ekte yer alan örnek sporcu listelerini en geç 13 Ekim 2017 Cuma gününe kadar İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

Öğrenci velileri tarafından gönderilen başvuru ya da sporcu listesi formları kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

Tüm Okullarımıza Başarılar Dileriz. 

 

 

- KATILIM FORMU İNDİR -

 

1 – CUMHURİYET KOŞUSU 

      YER: Gebze Teknik Üniversitesi

      TARİH: 24 Ekim 2017 Salı

      SAAT: 10.30

      KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 1000 metre

•Yıldız Kızlar 1200 metre

•Yıldız Erkekler 1500 metre

•Genç Kızlar 1500 metre

•Genç Erkekler 2000 metre

 

2 – CUMHURİYET KUPASI FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 2-27 Ekim 2017  (Katılım sağlayan takım sayısına göre fikstür hazırlanarak tüm okullarımıza duyurulacaktır)  

      KATEGORİLER :

•Yıldız Erkekler

•Genç Erkekler

Dereceye giren ilk 3 takıma İlçe Spor Müdürlüğümüzce Kupa ve madalya takdim edilecektir.

 

3 – MASA TENİSİ TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Salonu

      TARİH: 18 Ekim 2017 Çarşamba (Küçükler- Yıldızlar)

: 19 Ekim 2017 Perşembe (Gençler)

      

      KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar

•Küçük Erkekler 

•Yıldız Kızlar 

•Yıldız Erkekler 

•Genç Kızlar 

•Genç Erkekler 

 

4 – 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI YÜZME YARIŞMALARI  

      YER: Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

      TARİH: 25 Ekim 2017 Çarşamba

      SAAT: 10:00

      

      KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar (Serbest Stil 50 Metre)

•Küçük Erkekler (Serbest Stil 50 Metre)

•Yıldız Kızlar (Serbest Stil 50 Metre)

•Yıldız Erkekler (Serbest Stil 50 Metre)

•Genç Kızlar (Serbest Stil 100 Metre)

•Genç Erkekler (Serbest Stil 100 Metre)

 

5 – 29 EKİM CUMHURİYET KUPASI GÜREŞ TURNUVASI  

      YER: Gebze Spor Salonu

      TARİH: 28 Ekim 2017 Cumartesi

      SAAT: 10:00

      

      KATEGORİLER :

•Minik Erkekler A 

•Minik Erkekler B 

 

 

 

- KATILIM FORMU İNDİR -

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kocaeli Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Gebze 2.Lig (İlçe Ligi) Toplu ödül töreni 25 Mayıs Çarşamba günü saat 10:00 da Gebze Arena Spor Salonunda yapılacaktır...

 

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL 2.LİG+

  1. MİMAR SİNAN ORTAOKULU
  2. MUZAFFER ALTINTAŞ İH ORTAOKULU
  3. İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU
  4. YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU

KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL 2.LİG+

  1. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  2. KOÇ OO
  3. KİRAZPINAR OO
  4. DİLER DEMİR OO

KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 2.LİG+

  1. BEYLİKBAĞI OO
  2. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  3. EMLAK KONUTLARI OO
  4. DUMLUPINAR

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL 2.LİG+

  1. MUZAFFER ALTINTAŞ İH ORTAOKULU
  2. BEYLİKBAĞI ORTAOKULU
  3. KOÇ ORTAOKULU
  4. FARABİ ORTAOKULU

GENÇ ERKEKLER FUTBOL 2 LİG+

  1. ÖZEL KALE SMTAL
  2. FATİH MTAL
  3. ÖZEL DEVA AL
  4. PAGEV MTAL

YILDIZ ERKEK FUTSAL 2.LİG+

  1. YAVUZ SELİM ORTAOKULU
  2. İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. İLYASBEY ORTAOKULU
  4. DİLER DEMİR ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR FUTSAL 2. LİG+

  1. ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU
  2. ULUS ORTAOKULU
  3. DİLER DEMİR ORTAOKULU
  4. KOÇ ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL 2.LİG+

  1. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU
  2. 50. YIL CRYSHLER ORTAOKULU
  3. İNÖNÜ ORTAOKULU
  4. YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR FUTSAL 2.LİG+

  1. FATİH SULTAN MEHMET A.L
  2. TİCARET ODASI VAKFI MTAL
  3. ÖZEL DEVA SMTAL

GENÇ ERKEKLER FUTSAL 2.LİG+

  1. TİCARET ODASI VAKFI MTAL
  2. YÜCEL BORU FL
  3. GMTAL
  4. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GENÇ KIZLAR MASA TENİSİ 2.LİG+

  1. GMTAL
  2. YÜCEL BORU FL
  3. KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  4. CUMHURİYET A.L

GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ 2.LİG+

  1. GMTAL
  2. DARICA ANADOLU İMAM HATİP L.
  3. GEBZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  4. ÖĞRETMEN FİSUN ERDEMİR MTAL

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL 2.LİG+

  1. NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O
  2. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ O.O
  3. YUNUS EMRE O.O
  4. ÖZE GEBZE O.O

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 2.LİG+

  1. YÜCEL BORU F.L
  2. CUMHURİYET A.L
  3. ÖZEL DEVA SMTAL
  4. İBNİ SİNA SMTAL

 

 

2. LİG (GEBZE İLÇE LİGİ) ÖDÜL TÖRENİ

Tarih : 25 Mayıs 2016 Çarşamba

Saat : 10:00

Yer : Gebze Arena Spor Salonu

 

ÖNEMLİ UYARI

Ödül törenine İl Spor Müdürümüz Muzaffer ÇİNTİMAR da katılacağından dereceye giren takımlar ve sporcuların okul formaları ile spor kıyafetli bir şeklide gelmeleri gerekmektedir. Özellikle kot pantolon yada kumaş pantolon giyilmemesi hususunda rica ederiz.

Ayrıca Okul müdürlerinizinde programa davet edilmesini sizlerden rica ederiz.

 

2015-2016 Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında Gebze İlçe Spor Müdürlüğü, Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Gençlik Haftası Spor Şenlikleri Tamamlandı.

ATLETİZM YARIŞMALARI

Genç Kızlar 1500 Metre

  1. Gizem ŞEN - Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  2. Özge TUZLUCA -Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  3. Seda Doğan - Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler 2000 Metre

  1. Kamuran ÖZEN - Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  2. Emre VURAL - Anibal Anadolu Lisesi
  3. İsa KOÇ - Gebze Anadolu Lisesi

 

MASA TENİSİ TURNUVASI

Genç Kızlar

  1. Yağmur KARABACAK - Sarkuysan Anadolu Lisesi
  2. Emine ÇAĞMAN - Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi
  3. Çağla KEPENEK - Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler

  1. Hüseyin DEMİR - Sarkuysan Anadolu Lisesi
  2. Küşat ÖZDEMİR - Sarkuysan Anadolu Lisesi
  3. Can YAKINCAN - Sarkuysan Anadolu Lisesi

 

GENÇ KIZLAR FUTBOL TURNUVASI

  1. Cumhuriyet Anadolu Lisesi
  2. Sarkuysan Anadolu Lisesi
  3. Süleyman Demirel Anadolu Lisesi

 

25 METRE SERBEST YÜZME YARIŞMALARI

Genç Kızlar

  1. Nilay DENİZER - Gebze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  2. Doğa KOÇAK - Yücel Boru Fen Lisesi
  3. Buse KARSLIOĞLU - Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler

  1. Can GÜNALTAY - Özel Umut Temel Anadolu Lisesi
  2. Görkem ÖZTÜRK - Özel Kale Sağlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  3. Tarık ÇARLI - ANibal Anadolu Lisesi

 

Yukarıda ismi yazılı dereceye giren (futbol hariç) sporcuların madalya ve para ödülleri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama programında protokol tarafından taktim edilecektir.

 

 

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Geleneksel Çocuk Oyunları Gebze Programı Yayınlandı...

Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Geleneksel Çocuk Oyunları Derneği (GEÇODER) işbirliğinde tüm Türkiye'de başlayan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri İlkokul 2-3-4 ve ortaokul 5. sınıfları kapsamaktadır.

 

Aşağıda yer alan programı bilgisayarınıza indirerek faaliyet programını inceleyebilirsiniz.

AÇIKLAMA :

Şenlik Saatleri ve Programa altta yer alan Excel dosyasındaki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

1. Okullar şenlik alanında 15 dk. önce hazır bulunacaklardır.

2. Oyuncu öğrenciler numaralı forma, şort ve spor ayakkabı ile şenliklere katılacaklardır.

3. Okullar Oyuna katılacak takımlara ait Oyuncu Kartlarını ve 1 adet listeyi oyun başlamadan önce masa hakemine mutlaka teslim edecektir. Ek-1 formları gerektiğinde istenmek üzere Oyun liderinde hazır bulunacaktır.

4. Okullar, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemine Girilen tüm öğrencilerin sayısının belirtildiği Okul Müdürü onaylı listesini, Şenlik alanında bulunan ilçe koordinatörüne teslim ederek, girdiği oyuncu sayısı kadar madalyasını katıldığı şenlik günü teslim alabilecektir.

 

 GEBZE 2016 GÇO PROGRAMI İNDİR

 

 

 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Gebze 2.Lig Genç Erkekler Basketbol Müsabakaları Gebze Arena Spor Salonunda Başladı.

    

 

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

GEBZE MTAL

GEBZE

2

ÖZEL KALE STMAL

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE AL

GEBZE

4

YÜCEL BORU FL

GEBZE

5

GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL AL

DARICA

6

DARICA AL

DARICA

7

DARICA FEN LİSESİ

DARICA

8

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

ÇAYIROVA

 

GEBZE İLÇE LİGİ GRUBU

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

1- ÖZEL KALE STMAL

2- DARICA AL

2- YÜCEL BORU FL

3- GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL AL

3- ÖZEL GEBZE AL

4- DARICA FEN LİSESİ

4- GEBZE MTAL

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA

11.00

GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL – DARICA FEN LİSESİ

31-18

12.15

DARICA AL – GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL AL

29-13

13.30

ÖZEL KALE STMAL – GEBZE MTAL

40-20

14.45

YÜCEL BORU FL – ÖZEL GEBZE AL

20-0

 

 

 

24 MAYIS 2016 SALI

11.00

DARICA AL – GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

27-31

12.15

DARICA FEN LİSESİ - GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL AL

43-26

13.30

YÜCEL BORU FL – ÖZEL KALE STMAL

27-37

14.45

GEBZE MTAL - ÖZEL GEBZE AL

20-0

 

 

 

26 MAYIS 2016 PERŞEMBE

11.00

GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL AL – GÜZELTEPE FEVZİ ÇAKMAK AL

12-31

12.15

DARICA FEN LİSESİ – DARICA AL

32-33

13.30

ÖZEL GEBZE AL – ÖZEL KALE STMAL

0-20

14.45

GEBZE MTAL – YÜCEL BO RU FL

24-33

 

 

 

1 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA

13.00

A 1 GÜZELTEPE – B 2 YÜCEL BORU

ÇAYIROVA S.S

14.15

B 1  ÖZEL KALE – A 2 DARICA AL

ÇAYIROVA S.S

 

 

 

3 HAZİRAN 2016 CUMA

10.00

MAĞLUPLAR

ÇAYIROVA S.S

11.15

GALİPLER

ÇAYIROVA S.S

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Gebze 2.Lig Küçük Erkekler Basketbol Müsabakaları Gebze Arena Spor Salonunda Başladı...

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

HÜRRİYET  OO

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE OO

GEBZE

4

50. YIL CHRYSLER OO

GEBZE

 

GEBZE İLÇE LİGİ GRUBU

 

A GRUBU

1- ULUS OO

2- HÜRRİYET  OO

3- 50. YIL CHRYSLER OO KATILMIYR

4- ÖZEL GEBZE OO

 

NOT: GRUP 1.VE 2. FiNAL , 3.CÜ VE 4.SÜ  ÜÇÜNCÜLÜK KARŞILAŞMASI YAPAR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE OO – HÜRRİYET  OO

16-22

11.00

ULUS OO – 50. YIL CHRYSLER OO

20-0

 

 

 

24 MAYIS 2016 SALI

10.00

HÜRRİYET  OO – ULUS OO

18-3

11.00

ÖZEL GEBZE OO - 50. YIL CHRYSLER OO

20-0

 

 

 

26 MAYIS 2016 PERŞEMBE

10.00

ULUS OO – ÖZEL GEBZE OO

7-17

11.00

50. YIL CHRYSLER OO – ULUS OO

0-20

 

 

 

1 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA

 

3. OLAN ULUS ORTAOKULU

 

15.00

FİNAL  A1 HÜRRİYET – A2 ÖZEL GEBZE

ÇAYIROVA SPOR SALONU

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

 

www.gebzeokulsporlari.com