Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11

 

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol Gebze İlçe Ligi müsabakaları Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunda başladı...

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KK İ-H ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

3

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

4

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

5

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

GEBZE

6

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

7

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

1- YUNUS EMRE OO

2- NECİP FAZIL KK İ-H OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

3- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

4- ZÜBEYDE HANIM OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

Skor

17 NİSAN 2018   SALI

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

11.15

YUNUS EMRE OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-0

12.30

NECİP FAZIL KK İ-H OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

0-2

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2-0

11.15

50. YIL CRHSLER OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

2-0

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – NECİP FAZIL KK İ-H OO

2-0

 

 

 

26 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

YUNUS EMRE OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-1

11.15

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – ZÜBEYDE HANIM OO

2-0

12.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – NECİP FAZIL KK İ-H OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

12.30

 (Yunus Emre)    B 1 – A 2 (Mustafa Üstündağ)

0-2

13.45

(Necip Fazıl) A 1 – B 2 (50. Yıl Crhsler)

2-0

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

12.30

Üçüncülük : Yunus Emre - 50.Yıl Crhsler

GMSS

13.45

Final : Mustafa Üstündağ - Necip Fazıl

GMSS

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol Gebze İlçe Ligi müsabakaları Gebze Gençlik Merkezi Spor Salonunda başladı...

    

 

2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

2

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

3

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

4

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

5

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

6

MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

GEBZE

7

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

GEBZE

8

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

9

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

10

FATİH İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- YAVUZ SELİM OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- KOÇ OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

4- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4- MESUDE İŞMAN OO

5- FATİH İMAM HATİP OO

5- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

10.00

YUNUS EMRE OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-1

11.15

YAVUZ SELİM OO – KOÇ OO

0-2

12.30

ZÜBEYDE HANIM OO – MESUDE İŞMAN OO

2-0

13.45

EMLAK KONUTLARI OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

FATİH İMAM HATİP OO – YUNUS EMRE OO

0-2

11.15

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – YAVUZ SELİM OO

2-0

12.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.45

MESUDE İŞMAN OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

 

 

 

20 NİSAN 2018 CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – YUNUS EMRE OO

2-1

11.15

FATİH İMAM HATİP OO – KOÇ OO

0-2

12.30

EMLAK KONUTLARI OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

13.45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ - 50. YIL CRHSLER OO

2-0

 

 

 

25 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

EMLAK KONUTLARI OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

11.15

50. YIL CRHSLER OO – MESUDE İŞMAN OO

0-2

12.30

YAVUZ SELİM OO – FATİH İMAM HATİP OO

2-0

13.45

KOÇ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2-0

 

 

 

27 NİSAN 2018 CUMA

10.00

50. YIL CRHSLER OO – ZÜBEYDE HANIM OO

0-2

11.15

MESUDE İŞMAN OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-2

12.30

KOÇ OO – YUNUS EMRE OO

2-0

13.45

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – FATİH İMAM HATİP OO

2-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

(KOÇ) A 1 – B 2 (EMLAK KONUTLARI)

G.M. S.S

11.15

(ZÜBEYDE HANIM) B 1 – A 2 (NECİP FAZIL)

G.M. S.S

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

10.00

MAĞLUPLAR

G.M. S.S

11.15

GALİPLER

G.M. S.S

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Kapsamında Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce okullararası Küçükler ve Yıldızlar Masa Tenisi - Kros yarışmaları düzenlenmektedir. 

 

KROS (Ulusal Egemenlik Koşusu) 

  • 18 Nisan 2018 Çarşamba Saat 11:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

MASA TENİSİ TURNUVASI

  • Küçükler Masa Tenisi 17 Nisan 2018 Salı Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası
  • Yıldızlar  Masa Tenisi 19 Nisan 2018 Perşembe Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası 

Küçükler : 2006-2007

Yıldızlar : (01.09.2003-2004-2005)

Son Başvuru Tarihi : 13 Nisan 2018 Cuma Saat 17:30

ÖNEMLİ DUYURU: 

Katılım sağlayan okullarımızın aşağıda yer alan Başvuru Formunu 13 Nisan 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar (17:30) Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

Önemle Duyurulur…

BAŞVURU FORMU İNDİR 

 

BRANŞ VE BAŞVURU AÇIKLAMALARI

1- Masa Tenisi branşında her kategori için bir Okulu en fazla 3 öğrenci temsil eder. 

Örnek  A Okulu : 3 Küçük Kız + 3 Küçük Erkek + 3 Yıldız Kız + 3 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 12 sporcu minimum ise 1 öğrenci ile katılım sağlayabilirsiniz.

Küçükler Masa Tenisi 17 Nisan 2018 Salı Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası 

Yıldızlar  Masa Tenisi 19 Nisan 2018 Perşembe Saat 10:00 Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Odası 

 

2- Ulusal Egemenlik Koşusu (Kros) branşında her kategori için bir Okulu en fazla 4 öğrenci temsil eder. 

Örnek  A Okulu : 4 Küçük Kız + 4 Küçük Erkek + 4 Yıldız Kız + 4 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 16 sporcu minimum ise 1 öğrenci ile katılım sağlayabilirsiniz.

18 Nisan 2018 Çarşamba Saat 11:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

 

3- Yarışmalara Okul Sporları Lisansı olmayan sporcu öğrenciler dahil edilmeyecektir. 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Küçük Erkekler Futsal Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar...

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ ORTAOKULU

GEBZE

2

KOCATEPE İ-H ORTAOKULU

GEBZE

3

FARABİ ORTAOKULU

GEBZE

4

DUMLUPINAR İ-H ORTAOKULU

GEBZE

5

DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

6

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

GEBZE

7

OSMANGAZİ ORTAOKULU

GEBZE

8

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

9

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

10

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

11

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

12

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

13

SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

14

MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

GEBZE

15

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

17

İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU

GEBZE

18

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- OSMANGAZİ OO

1- DUMLUPINAR İ-H OO

2- SULTAN ORHAN OO

2- ADEM YAVUZ OO

3- DİLER DEMİR OO

3- AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GEBZE İMAM HATİP OO

1- MUSTAFAPAŞA OO

2- FARABİ OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

3- İL GENEL MECLİSİ OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- KOCATEPE İ-H OO

1- YUNUS EMRE OO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- YAVUZ SELİM OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

3- İNÖNÜ OO 


NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

4 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

OSMANGAZİ OO – DİLER DEMİR OO

4-4*

10.45

DUMLUPINAR İ-H OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

4-0

11.30

GEBZE İMAM HATİP OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4-7

12.15

MUSTAFAPAŞA OO – İL GENEL MECLİSİ OO

6-3

13.00

KOCATEPE İ-H OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-4

13.45

YUNUS EMRE OO – İNÖNÜ OO

5-3

 

 

 

6 NİSAN 2018   CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – İNÖNÜ OO

2-2*

10.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO – 50. YIL CRHSLER OO

3-1

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

10-1

12.15

FARABİ OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-7

13.00

ADEM YAVUZ OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

3-3*

13.45

SULTAN ORHAN OO – DİLER DEMİR OO

2-4

 

 

 

10 NİSAN 2018    SALI

10.00

YUNUS EMRE OO – YAVUZ SELİM OO

2-3

10.45

GEBZE İMAM HATİP OO – FARABİ OO

5-2

11.30

DUMLUPINAR İ-H OO – ADEM YAVUZ OO

10-2

12.15

OSMANGAZİ OO – SULTAN ORHAN OO

3-1

13.00

KOCATEPE İ-H OO – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

1-6

13.45

 MUSTAFAPAŞA OO – EMLAK KONUTLARI OO

3-2

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

 

A 1 (BAY) - F 2 (BAY)

GESSSSBZE SS

10.00

(Dumlupınar) B 1 – C 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

7-1

10.45

(Mustafapaşa) D 1 – E 2 (50.Yıl Crhs) (2.MAÇ)

2-1

11.30

(Mustafa Üstündağ) E 1 – D 2 (Emlak Konutları) (3.MAÇ)

3-2

12.15

(Necip Fazıl ) C 1 – B 2 (Ahmet Zeki ) (4.MAÇ)

8-0

 

A 2 (BAY) – F 1 (BAY)

.

 

 

 

16 NİSAN 2018    PAZARTESİ

13.00

Diler Demir  – Yunus Emre (5.MAÇ)

3-6

13:30

Dumlupınar – Mustafapaşa  (6.MAÇ)

3-1

14:00

Mustafa Üstündağ – Necip Fazıl (7.MAÇ)

2-2*

14:30

Osman Gazi – Yavuz Selim (8. MAÇ)

1-5

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

12.30

Yunus Emre – Dumlupınar

1-8

13.00

Necip Fazıl  - Yavuz Selim

*4-4

 

 

 

20 NİSAN 2018 CUMA

13.00

Üçüncülük : Yavuz Selim - Yunus Emre

2-1

13.45

Final : Dumlupınar - Necip Fazıl

6-0

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Küçük - Yıldız Erkek Futbol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçlar...

    

 KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL GEBZE İLÇE LİGİ (2.LİG)

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

OSMANGAZİ OO

GEBZE

3

KOCATEPE OO

GEBZE

4

KİRAZPINAR OO

GEBZE

5

KOÇ OO

GEBZE

6

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

7

DİLER DEMİR OO

GEBZE

8

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

9

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

10

FATİH İH OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- FATİH İH OO

1- DİLER DEMİR OO

2- ULUS OO

2- KİRAZPINAR OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3- KOÇ OO

 

C GRUBU

1- MESUDE İŞMAN OO

2- MİMAR SİNAN OO

3- KOCATEPE OO

4- OSMANGAZİ OO

NOT: A VE B gruplarından 2, C Grubundan 3 takım ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

2 NİSAN 2018    PAZARTESİ

12.00

MİMAR SİNAN OO – KOCATEPE OO

4-0

12.00

MESUDE İŞMAN OO –  OSMANGAZİ OO

4-0

13.00

DİLER DEMİR OO – KOÇ OO

0-3

13.00

FATİH İH OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3-2

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

12.00

OSMANGAZİ OO - MİMAR SİNAN OO

0-5

12.00

KOCATEPE OO -  MESUDE İŞMAN OO

0-4

13.00

KİRAZPINAR OO – KOÇ OO

0-3

13.00

ULUS OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

0-5

 

 

 

10 NİSAN 2018     SALI

12.00

FATİH İH OO – ULUS OO

0-0*

12.00

MESUDE İŞMAN OO – MİMAR SİNAN OO

1-3

13.00

DİLER DEMİR OO – KİRAZPINAR OO

1-0

13.00

KOCATEPE OO – OSMANGAZİ OO

2-3

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

 

C 1 (BAY) 

GEBZE SS

12.00

Diler Demir B 2 – A 1 Fatih (1.MAÇ)

0-2

12.00

Mesude İşman C 2 – A 2 M.Altıntaş (2.MAÇ)

0-5

13.00

Koç B 1 – C 3 Osman Gazi (3.MAÇ)

4-0

 

 

 

17 NİSAN 2018    SALI

11.00

Mimar Sinan  –  Fatih

4-1

11.00

M.Altıntaş – Koç

*1-1

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

11.00

Üçüncülük : Koç - Fatih

1-0

11.00

Final : Mimar Sinan - Muzaffer Altıntaş

1-3

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL GEBZE İLÇE LİGİ (2.LİG)

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ULUS OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

4

PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

GEBZE

5

KOCATEPE İH OO

GEBZE

6

KOÇ OO

GEBZE

7

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

8

DİLER DEMİR OO

GEBZE

9

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

10

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

GEBZE

11

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

12

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ULUS OO

1- MESUDE İŞMAN OO

2- DİLER DEMİR OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

3- ADEM YAVUZ OO

3- BEYLİKBAĞI OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- MİMAR SİNAN OO

1- KOÇ OO

2- KOCATEPE İH OO

2- PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

3- İL GENEL MECLİSİ OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

2 NİSAN 2018    PAZARTESİ

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

0-7

10.00

MESUDE İŞMAN OO – BEYLİKBAĞI OO

*0-0

11.00

MİMAR SİNAN OO –  İL GENEL MECLİSİ OO

1-3

11.00

KOÇ OO – MUSTAFAPAŞA OO

1-0

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

PELİTLİ HALİL ÇELİK OO – MUSTAFAPAŞA OO

0-2

10.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO – BEYLİKBAĞI OO

1-0

11.00

KOCATEPE İH OO – İL GENEL MECLİSİ OO

0-4

11.00

DİLER DEMİR OO – ADEM YAVUZ OO

0-8

 

 

 

10 NİSAN 2018     SALI

10.00

ULUS OO – DİLER DEMİR OO

5-2

10.00

KOÇ OO – PELİTLİ HALİL ÇELİK OO

1-0

11.00

MESUDE İŞMAN OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İH OO

1-1*

11.00

MİMAR SİNAN OO – KOCATEPE İH OO

4-1

 

 

 

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

Adem Yavuz A 1 – D 2 Mustafapaşa (1.MAÇ)

6-0

10.00

M.Altıntaş B 1 – C 2 Mimar Sinan (2.MAÇ)

0-1

11.00

İl Genel Meclisi C 1 – B 2 Mesude İşman (3.MAÇ)

1-0

11.00

Koç D 1 – A 2 Ulus (4.MAÇ)

M.S.2-2 (P 5-3)

 

 

 

17 NİSAN 2018    SALI

10.00

Adem Yavuz – Mimar Sinan

3-1

10.00

İl Genel Meclisi – Koç

1-0

 

 

 

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük: Mimar Sinan - Koç

2-1

10.00

Final : Adem Yavuz - İl Genel 

4-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl ve İlçe Müdürlükleri işbirliğince düzenlenen Gebze Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Başvuruları 26 Mart 2018 Pazartesi günü Başlıyor. Başvurular 30 Mart 2018 Cuma günü saat 17:00 da sona erecektir. 

Gebze 2018 Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası 23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası ve 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Gebze Kaymakamlığı Gebze Belediyesi, Gençlik Hizmetleri Spor İl ve İlçe Müdürlükleri işbirliğinde düzenlenecektir.

Bu çalışma ile ;

           İlçemizde görev yapan kamu görevlilerinin, özel müteşebbislerin ve çalışanlarının; sportif etkinliğe teşvik edilmesiyle yoğun çalışma ortamından bir süre uzaklaşmasının sağlanması, sağlıklı bir yaşam için sporun öneminin kavranması, takımdaşlık olgusuyla işyerindeki veriminin artırılması ve sporun sosyal yönü gereği yeni dostluklar kurularak kişiler arasında sevgi, saygı ve dayanışma bağlarının güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

 

Geniş Bilgi için > Turnuva Talimatnamesini Bilgisayarınıza İndirerek İnceleyebilirsiniz.

- TURNUVA TALİMATNAMESİ İNDİR -

 

BAŞVURU TARİHLERİ : 4 MART 2016 – 23 MART 2016 ÇARŞAMBA SAAT 17:00

TEKNİK TOPLANTI: 2 NİSAN 2018 PAZARTESİ SAAT 18:00 GEBZE SPOR SALONU BASIN ODASI. (KATILIM ZORUNLUDUR)

TURNUVA BAŞLAMA TARİHİ : NİSAN AYI 2. HAFTASI

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Başvuru Formu (Kurum Amiri Onaylı) (- BAŞVURU FORMU İNDİR -)

Sporcu Lisans  Formu (- SPORCU LİSANS FORMU İNDİR -)

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (ön yüz yeterlidir)

 

Takımların yukarıdaki başvuru belgelerini tamamladıktan sonra en geç 30 Mart 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar (17:00) Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'ne elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

İletişim Selçuk ŞAHİN İlçe Spor Koordinatörü Telefon: 0 507 285 89 67 

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA :  Maksimum kontenjan 32 takımdır. 32. takımın başvurusu tamamlandığında başvurular sonra erecektir.  Daha önceki yıllarda düzenlenen Kurumsal Voleybol Turnuvalarında sendikalar ve özel kuruluşlar yer almıştı. Bu yıl alınan karar gereği 2018 Kurumsal Voleybol Ligi ne sadece resmi kurumlar katılabilecektir. Özel kuruluş yada sendikalar turnuvamıza dahil edilmeyecektir. 

TALİMATNAME MADDE 1 : Turnuvaya resmi ve özel kurumlar katılabileceklerdir. Sivil Toplum Kuruluşları (sendika ve dernek birlikleri) katılamayacaktır. Kurum görevlilerinin Takımda yer alabilmesi için mutlaka ilgili kurumun personeli olması gerekmektedir. Aynı kurumun mensubu olmak. (Örnek: aynı kurumun aynı binasında çalışmak. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımını ancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında görevli personelin oluşturması vb.gibi…) Tek isim taşıyan ilkokul ve ortaokullar birleşerek tek bir takım oluşturabilir. (örnek: Mustafapaşa İlkokulu , Mustafapaşa Ortaokulu) 3 Köy Okulu birleşerek (köy okulları için geçerli) tek bir takım çıkartabileceklerdir. 

 

BAŞVURUSU KABUL EDİLEN KURUMLAR (1 Nisan 2018 Pazar)

  1. ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  2. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. HÜRRİYET ORTAOKULU
  4. GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  5. ANADOLU LİSESİ
  6. DUMLUPINAR İMAM HATİP ORTAOKULU
  7. GATEM
  8. MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU
  9. ÖZEL GEBZE EĞİTİM KURUMLARI
  10. KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  11. ULUS ORTAOKULU
  12. EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU
  13. 50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU
  14. TOV MTAL
  15. ADEM YAVUZ ORTAOKULU
  16. KOÇ ORTAOKULU
  17. FARABİ ORTAOKULU
  18. MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU
  19. ŞEHİT POLAT ÖZBEK İLKOKULU
  20. STFA MTAL

 

 

 

Tüm takımlara başarılar dileriz.

Turnuva Tertip Komitesi

©2018 ©

2017-2018 Kocaeli Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal Gebze İlçe Ligi grup müsabakaları başladı...

    

2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

FUTSAL YILDIZ ERKEK FİKSTÜRÜ

1

ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

GEBZE

2

İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

3

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

GEBZE

4

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER ORTAOKULU

GEBZE

6

KOCATEPE ORTAOKULU

GEBZE

7

KİRAZPINAR ORTAOKULU

GEBZE

8

FARABİ ORTAOKULU

GEBZE

9

EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

10

DUMLUPINAR ORTAOKULU

GEBZE

11

DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

12

YUNUS EMRE ORTAOKULU

GEBZE

13

YAVUZ SELİM ORTAOKULU

GEBZE

14

MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H ORTAOKULU

GEBZE

15

İL GENEL MECLİSİ ORTAOKULU

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

17

SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

18

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

GEBZE

19

İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

20

ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

1- DİLER DEMİR OO

2- FARABİ OO

2- DUMLUPINAR OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO

3- ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

4- İNÖNÜ ORTAOKULU

4- YUNUS EMRE OO

5- ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

5- SULTAN ORHAN OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- İL GENEL MECLİSİ OO

1- GEBZE İMAM HATİP OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- İLYASBEY OO

3- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

3- ARİF NİHAT ASYA OO

4- KOCATEPE OO

4- KİRAZPINAR OO

5- ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

5- YAVUZ SELİM OO 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

15 MART 2018   PERŞEMBE

10.00

50. YIL CRHSLER OO – İNÖNÜ ORTAOKULU

8-0

10.45

FARABİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO

2-8

11.30

DİLER DEMİR OO – YUNUS EMRE OO

2-7

12.15

DUMLUPINAR OO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

9-0

 

 

 

19 MART 2018  PAZARTESİ

10.00

İL GENEL MECLİSİ OO – KOCATEPE OO

3-4

10.45

EMLAK KONUTLARI OO – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

5-1

11.30

GEBZE İMAM HATİP OO – KİRAZPINAR OO

7-1

12.15

İLYASBEY OO – ARİF NİHAT ASYA OO

3-2

 

 

 

21 MART 2018    ÇARŞAMBA  

10.00

ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ – 50. YIL CRHSLER OO

1-7

10.45

İNÖNÜ ORTAOKULU – FARABİ OO

5-0

11.30

SULTAN ORHAN OO – DİLER DEMİR OO

3-1

12.15

YUNUS EMRE OO – DUMLUPINAR OO

0-3

 

 

 

5 NİSAN 2018 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ – İL GENEL MECLİSİ OO

2-2*

10.45

KOCATEPE OO – EMLAK KONUTLARI OO

3-5

11.30

 FARABİ OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-5

12.15

KİRAZPINAR OO – İLYASBEY OO

2-6

 

 

 

9 NİSAN 2018 PAZARTESİ 

10.00

YAVUZ SELİM OO – GEBZE İMAM HATİP OO

1-3

10.45

ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ – MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO

4-10

11.30

SULTAN ORHAN OO - ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ 

10-0

12.15

DUMLUPINAR OO – DİLER DEMİR OO

5-0

 

 

 

16 NİSAN 2018 PAZARTESİ

11.00

EMLAK KONUTLARI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

8-2

11.30

ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ – NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

0-5

12.00

İLYASBEY OO – GEBZE İMAM HATİP OO

1-3

12.30

YAVUZ SELİM OO – ARİF NİHAT ASYA OO

5-3

 

 

 

18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

10.00

DUMLUPINAR OO – SULTAN ORHAN OO

10-2

10.45

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – YUNUS EMRE OO

0-5

11.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO – İNÖNÜ ORTAOKULU

8-1

12.15

 FARABİ OO – ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

0-5

 

 

 

20 NİSAN 2018    CUMA

10.00

İLYASBEY OO – YAVUZ SELİM OO

3-2

10.45

ARİF NİHAT ASYA OO – KİRAZPINAR OO

6-2

11.30

EMLAK KONUTLARI OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

7-0

12.15

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – KOCATEPE OO

1-5

 

 

 

30 NİSAN 2018    PAZARTESİ

10.00

 İNÖNÜ ORTAOKULU – ÖZEL ÇİZGİ ÖTESİ KOLEJİ

4-7

10.45

YUNUS EMRE OO – SULTAN ORHAN OO

3-1

11.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İ-H OO – 50. YIL CRHSLER OO

8-1

12.15

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – DİLER DEMİR OO

5-0

 

 

 

2 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA

10.00

ARİF NİHAT ASYA OO – GEBZE İMAM HATİP OO

3-4

10.45

KİRAZPINAR OO – YAVUZ SELİM OO

0-5

10.45

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – İL GENEL MECLİSİ OO

0-5

11.30

KOCATEPE OO – ÖZEL 10 ADIM KOLEJİ

5-0

 

 

 

4 MAYIS 2018 CUMA

10.00

(Mazaffer Altıntaş) A 1 – D 2 (İlyasbey) (1.MAÇ)

GEBZE S.S.

10.45

(Emlak Konutları) C 1 – B 2 (Yunus Emre)(2.MAÇ)

GEBZE S.S.

11.30

(Dumlupınar) B 1 – C 2 (Kocatepe) (3.MAÇ)

GEBZE S.S.

12.15

(İmam Hatip) D 1 – A 2  (50. Yıl Crhsler) (4.MAÇ)

GEBZE S.S.

 

 

 

8 MAYIS 2018 SALI

10.00

1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ

GEBZE S.S.

10.45

3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN GALİBİ

GEBZE S.S.

 

 

 

14 MAYIS 2018  PAZARTESİ

10.00

MAĞLUPLAR

GEBZE SS

10.45

GALİPLER

GEBZE SS

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUSU SONUÇLARI

Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi anma koşusu Gebze Alaettin Kurt Stadında saat 11:00 da başladı.

187 sporcu öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen Çanakkale Şehitlerimizi anma koşusunda dereceye giren sporcuların ödülleri 19 Mart 2018 Pazartesi günü Saat 10:30 da Gebze Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan programda takdim edilecektir. 

 

KÜÇÜK KIZLAR 800 METRE

  1. ZEHRA BETÜL ENDER - KOÇ ORTAOKULU
  2. KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU
  3. KÜBRA YÜCEL - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

  1. FURKAN SUZAN - KOÇ ORTAOKULU
  2. YUSUF SELİM ÜNLÜ - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. MUHAMMED SELİM EKİNCİ - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE  

  1. ERVANUR ÖZTÜRK - KOÇ ORTAOKULU
  2. SİMAY YILMAZ - KOÇ ORTAOKULU
  3. AYŞEGÜL DİREK - FARABİ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER 1000 METRE

  1. HÜSAMETTİN KILIÇ - ADEM YAVUZ ORTAOKULU
  2. CUMHUR ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. ENSER ÖZÇELİK - SULTAN ORHAN ORTAOKULU

 

GENÇ KIZLAR 1200 METRE

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. ŞİRİN BEYZA İSKENDER - ANİBAL ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER 1200 METRE

  1. FURKAN ŞARE - SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ
  2. KADİR KOCAMAN - GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. MUSA GÜNEŞ - GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

ÖNEMLİ DUYURU : Yukarıda ismi yazan sporcu öğrencilerimizin 19 Mart 2018 Pazartesi günü Saat 10:30 da gerçekleştirilecek olan Çanakkale Şehitlerimizi Anma programında spor kıyafetleri ile (Eşofman) hazır bulundurulmaları gerekmektedir. 

Gebze Belediyesi Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğümüzce düzenlenen  Küçükler Yıldızlar ve Gençler Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu programı aşağıdaki gibidir.

 

Tarih : 15 mart 2018 Perşembe

Saat : 11:00

Yer : Gebze Alaettin Kurt Stadı

 

  • Küçük Kızlar 800 mt
  • Küçük Erkekler 800 mt
  • Yıldız Kızlar 1000 mt
  • Yıldız Erkekler 1000 mt
  • Genç Kızlar 1200 mt
  • Genç Erkekler 1200 mt

 Yarışmalara katılacak olan sporcuların 2017-2018 yılına ait en az 1 branşa kayıtlı sporcu lisansı olması zorunludur. 

Yarışmalara katılacak olan sporcuların 2017-2018 yılına ait en az 1 branşa kayıtlı sporcu lisansı olması zorunludur. 

2017 - 2018 Kocaeli Okul Sporları Genç Erkekler Basketbol Gebze İlçe Ligi (2.Lig) Güncel Sonuçları    

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE 2.LİG

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

SARKUYSAN AL

GEBZE

2

FATİH MTAL

GEBZE

3

YÜCEL BORU FL

GEBZE

4

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

5

GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

6

ÖZEL KALE ASML

GEBZE

7

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU ATML

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GEBZE ANADOLU LİSESİ

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- ÖZEL KALE ASML

2- YÜCEL BORU FL

3- FATİH MTAL

3- İBNİ SİNA MTAL

4- SARKUYSAN AL

4- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU ATML

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

6 MART 2018    SALI

10.00

GEBZE ANADOLU LİSESİ – SARKUYSAN AL

24 - 43 

11.30

ÖZEL KALE ASML – FATİH MTAL

48 - 33

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU ATML

20 - 31

14.30

YÜCEL BORU FL  – İBNİ SİNA MTAL

75 - 36

 

 

 

8 MART 2018   PERŞEMBE

10.00

GEBZE ANADOLU LİSESİ – FATİH MTAL

46-30

11.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL KALE ASML

44-28

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – İBNİ SİNA MTAL

11-72

14.30

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU ATML – YÜCEL BORU FL  

6-82

 

 

 

12 MART 2018 PAZARTESİ

10.00

GEBZE ANADOLU LİSESİ – ÖZEL KALE ASML

36-45

11.30

FATİH MTAL – SARKUYSAN AL

41-62

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – YÜCEL BORU FL  

11-85

14.30

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU ATML

37-9

 

 

 

14 MART 2018 ÇARŞAMBA

10.00

(Sarkuysan) A 1 – B 2 (İbni Sina)

64-45

11.30

(Yücel Boru) B 1 – A 2 (Özel Kale)

73-22

 

 

 

16 MART 2018   CUMA

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : ÖZEL KALE - İBNİ SİNA

50-35

11.30

FİNAL : YÜCEL BORU - SARKUYSAN

68-70

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2017-2018

www.gebzeokulsporlari.com