Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11

 

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 11:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu tamamlandı.

 

•Küçük Kızlar 600 metre

  1. SİMA KANAT - KOÇ ORTAOKULU
  2. BENSU KOÇ - KOÇ ORTAOKULU
  3. BEYZA YEŞİLYURT - KOÇ ORTAOKULU
  4. ELANUR ÖNAL - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU

•Küçük Erkekler 800 metre

  1. MUHAMMED EFE KAÇAR - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU
  2. NURULLAH ÖZDEMİR - MESUDE İŞMAN ORTAOKULU
  3. EREN DÖNMEZ - DİLER DEMİR ORTAOKULU
  4. GÜRKAN ÜNVER - YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU

•Yıldız Kızlar 800 metre

  1. NİSA ORHAN - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU
  2. EBRAR KURTOĞLU - İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. GAMZE BİLGİN - KOÇ ORTAOKULU
  4. SEMRA AKYÜZ - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

•Yıldız Erkekler 1000 metre

  1. MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. YUSUF ÖZDİYAR - MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. EMİRHAN ŞİMŞEK - NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU 
  4. FARUK KAHYA - ADEM YAVUZ ORTAOKULU

•Genç Kızlar 1000 metre

  1. KADER KURT - CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
  2. ERVANUR ÖZTÜRK - ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  3. NİSANUR TURUNÇ - ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  4. DERYA BAŞTAŞ - ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

•Genç Erkekler 1200 metre

  1. BATUHAN YILDIZ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. EMRE KÖSE - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. FATİH GÜÇLÜ - FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  4. ALPER GÖKMEN - MEHMET TUĞRUL TEKBULUT ANADOLU LİSESİ

Kategorilerinde gerçekleştirilen Çanakkale Şehitlerimizi Anma koşusunda dereceye giren ilk 4 sporculara madalyaları Gebze Alaettin Kurt Stadında Beden Eğitimi Öğretmenlerimizce takdim edildi.

 

GÜNÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız ERKEKLER

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

FARABİ OO

GEBZE

3

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

4

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

5

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

6

FATİH İHO

GEBZE

7

ULUS OO

GEBZE

8

MUSTAFA NECATİ OO

ÇAYIROVA

9

REJSAŞ LOJİSTİK OO

ÇAYIROVA

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- FARABİ OO

2- MUSTAFA NECATİ OO

2- ARİF NİHAT ASYA OO

3- ÖZEL PELİKAN OO

3- SULTAN ORHAN OO

 

C GRUBU

1- REYSAŞ LOJİSTİK

2- FATİH İHO

3- ULUS OO

 


NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

14 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ÖZEL PELİKAN OO

12-71

11.30

FARABİ OO – SULTAN ORHAN OO

18-45

13.00

REYSAŞ LOJİSTİK – ULUS OO

54-36

 

 

 

19 MART 2019   SALI

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – MUSTAFA NECATİ OO

36-9

11.30

SULTAN ORHAN OO – ARİF NİHAT ASYA OO

56-10

13.00

ULUS OO  – FATİH İHO

32-13

 

 

 

21 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

MUSTAFA NECATİ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

0-20

11.30

ARİF NİHAT ASYA OO – FARABİ OO

49-30

13.00

FATİH İHO – REYSAŞ LOJİSTİK

24-46

 

 

GEBZE SS

26 MART 2019  SALI

 

A 1 (BAY) (Pelikan)

GEBZE SS

10.00

(Sultan Orhan )B 1 – C 2 (Ulus) (1. MAÇ)

30-17

11.00

Arif Nihat B 2 – A 2  Özel Gebze Koleji (2. MAÇ)

44-7

 

C 1 (BAY) (Reysaş Lojistik)

 

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

12.00

(Pelikan) - (Sultan Orhan) 

42-54

13.00

(Reysaş Lojistik) - (Arif Nihat Asya) 

56-34

 

 

 

29 MART 2019 CUMA 

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : Pelikan - Arif Nihat Asya

40-51

11.00

FİNAL : Sultan Orhan - Reysaş Lojistik 

38-21

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma programı kapsamında 15 Mart 2019 Cuma günü Gebze Alaettin Kurt Stadında Saat 112:00 da okullararası Kız-Erkek Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde Çanakkale Şehitlerimizi Anma Koşusu düzenlenecektir. 

 

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA KOŞUSU

Tarih : 15 Mart 2019 Cuma

Saat : 11:00

Yer : Alaettin Kurt Stadı

 

•Küçük Kızlar 600 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 800 metre

•Yıldız Erkekler 1000 metre

•Genç Kızlar 1000 metre

•Genç Erkekler 1200 metre

 

LİSANS: Yukarıdaki kategorilerde yarışmalara katılacak olan öğrencilerin en az 1 branşta okul sporları lisansına sahip olmaları gerekmektedir. Hiç lisansı olmayan öğrencileri Atletizm yada Kros branşına lisanslama yapabilirsiniz. 

 

ISLAK İMZALI TEK HEKİM SAĞLIK İZİN VE VELİ İZİN BELGELERİNİN VARLIĞINDAN OKUL İDARESİ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SORUMLUDUR

Okul Müdürü imzalı Okul Spor Lisansı olan öğrencilerin Sağlık İzin ve Veli İzin belgeleri Okul idaresi yada Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından okul arşivi yada dosyalarında zorunlu tutulması gerektiğinden Okul Sporları lisansı olan öğrencilerin Veli yada Sağlık izin durumları İlçe Spor Müdürlüğünün kontrolü dışında tamamen Okul İdaresini ve Beden Eğitimi Öğretmenini ilgilendiren bir durumdur. Oluşabilecek sağlık problemleri vb. durumlardan ilgili okul idaresi sorumludur. Lütfen Sağlık izin ve Veli İzni olmayan öğrencilere lisanslama işlemi yapmayınız. 

Katılım sağlayan tüm okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize önemle duyurulur...

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Kızlar VOLEYBOL Şampiyonası Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda Başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız KIZLAR

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

2

ZÜBEYDE HANIM OO

GEBZE

3

FARABİ OO

GEBZE

4

ÖZEL AÇI KOLEJİ

GEBZE

5

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

6

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

7

YUNUS EMRE OO

GEBZE

8

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- NECİP FAZIL K. OO

1- ZÜBEYDE HANIM OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

2- YUNUS EMRE OO

3- ÖZEL AÇI KOLEJİ

3- ADEM YAVUZ OO

4- EMLAK KONUTLARI OO

4- FARABİ OO

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-2

11.30

50. YIL CRHSLER OO – ÖZEL AÇI KOLEJİ

2-0

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – FARABİ OO

2-0

14.30

YUNUS EMRE OO – ADEM YAVUZ OO

2-0

 

 

 

27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

EMLAK KONUTLARI OO  – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – ÖZEL AÇI KOLEJİ

2-0

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – ADEM YAVUZ OO

2-0

14.30

FARABİ OO  – YUNUS EMRE OO

0-2

 

 

 

1 MART 2019 CUMA

10.00

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-0

11.30

ÖZEL AÇI KOLEJİ – EMLAK KONUTLARI OO

0-2

13.00

ZÜBEYDE HANIM OO – YUNUS EMRE OO

2-1

14.30

ADEM YAVUZ OO – FARABİ OO

0-2

 

 

 

5 MART 2019    SALI

10.00

Emlak Konutları A 1 – B 2 Yunus Emre

2-1

11.30

Zübeyde Hanım B 1 – A 2 Necip Fazıl 

1-2

 

 

 

7 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük : Yunus Emre - Zübeyde Hanım

1-3

11.30

Final : Necip Fazıl - Emlak Konutları 

3-0

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

Yıldız ERKEKLER

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

İMAM HATİP OO

GEBZE

2

GAYRETTEPE ROTARY OO

GEBZE

3

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

4

KOÇ OO ÇEKİLDİ.

GEBZE

5

DİLER DEMİR OO

GEBZE

6

KİRAZPINAR OO

GEBZE

7

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

8

MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

GEBZE

9

FARABİ OO

GEBZE

10

FATİH İHO

GEBZE

11

HÜRRİYET OO

GEBZE

12

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

GEBZE

13

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO ÇEKİLDİ.

GEBZE

14

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

GEBZE

15

ÖZEL AÇI KOLEJİ

GEBZE

16

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

17

YUNUS EMRE OO

GEBZE

18

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

19

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

GEBZE

20

KOCATEPE İHO

GEBZE

21

KOCATEPE OO

GEBZE

22

İNÖNÜ OO

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL AÇI KOLEJİ

1- FARABİ OO

2- KOÇ OO

2- KOCATEPE OO

3- YAVUZ SELİM OO

3- FATİH İHO

4- GAYRETTEPE ROTARY OO

4- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- KOCATEPE İHO

2- MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2- İMAM HATİP OO

3- DİLER DEMİR OO

3- DUMLUPINAR İHO

4- MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

4- ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

E GRUBU

F GRUBU

1- AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

1- HÜRRİYET OO

2- NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

2- KİRAZPINAR OO

3- 50. YIL CRHSLER OO

3- SULTAN ORHAN OO

 

NOT: E ve F Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ile A,B,C,D Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA yükselir. (Son 16)  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – GAYRETTEPE ROTARY OO

3-0

10.45

KOCATEPE OO – FATİH İHO

5-4

11.30

FARABİ OO – İNÖNÜ OO

3-5

12.15

AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-5

13.00

YUNUS EMRE OO  – MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

9-3

13.45

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO  – DİLER DEMİR OO

5-3

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

KOCATEPE İHO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

5-0

10.45

İMAM HATİP OO – DUMLUPINAR İHO

0-9

11.30

YUNUS EMRE OO  – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

----

12.15

YAVUZ SELİM OO – GAYRETTEPE ROTARY OO

11-1

13.00

HÜRRİYET OO – SULTAN ORHAN OO

1-4

 

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – KOÇ OO

5-0

 

 

 

22 ŞUBAT 2019 CUMA

11.30

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – 50. YIL CRHSLER OO

4-7

12.15

DİLER DEMİR OO – MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO

0-5

13.00

KOCATEPE İHO – İMAM HATİP OO

5-0

13.45

DUMLUPINAR İHO – ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

7-2

14.30

ÖZEL AÇI KOLEJİ  – YAVUZ SELİM OO

3-4

 

GAYRETTEPE ROTARY OO – KOÇ OO

5-0

 

 

 

11 MART 2019 PAZARTESİ

11.30

FARABİ OO – FATİH İHO

1-5

12.15

MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO  – MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3-8

HÜKMEN

NECİP FAZIL KISAKÜREK OO – AHMET ZEKİ BÜYÜKK. 

5-0

13.00

KİRAZPINAR OO – SULTAN ORHAN OO

2-4

13.45

KOCATEPE İHO – DUMLUPINAR İHO

3-10

14.30

İNÖNÜ OO  – KOCATEPE OO

3-8

 

 

 

13 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

KİRAZPINAR OO – HÜRRİYET OO

0-2

10.45

YUNUS EMRE OO  – DİLER DEMİR OO

8-2

11.30

FARABİ OO – KOCATEPE OO

2-8

12.15

FATİH İHO – İNÖNÜ OO

4-3 (P) 

13.00

ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ – İMAM HATİP OO

 6-1

 

KOÇ OO – YAVUZ SELİM OO

0-5

 

 

 

 

 

ÜST TUR

 

15 MART 2019 CUMA

10.00

Yavuz Selim A 1 – D 2 Kocatepe İHO (1.MAÇ)

5-6

10.45

Kocatepe OO B 1 – C 2 Mustafa Üstündağ (2.MAÇ)

2-10

11.30

Yeni Atlas D 3 – E 1 50.Yıl Cryhsler (3.MAÇ)

1-10

12.15

Fatih B 3 – F 2 Hürriyet (4.MAÇ)

1-3

 

ÜST TUR

 

18 MART 2019 PAZARTESİ

10.00

Necip Fazıl E 2 – C 3 Çağ Ötesi (5.MAÇ)

8-0

10.45

Sultan Orhan F 1 – A 3 Gayrettepe (6.MAÇ)

7-2

11.30

Yunus Emre C 1 – B 2 İnönü (7.MAÇ)

5-0

12.15

Dumlupınar D 1 – A 2 Açı  (8.MAÇ)

6-0

 

ÇEYREK FİNAL

 

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

 KOCATEPE - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ (9.MAÇ)

1-6

10.45

50. YIL CRHSLER - HÜRRİYET  (10.MAÇ)

8-1

11.30

NECİP FAZIL - SULTAN ORHAN (11.MAÇ)

12-3

12.15

YUNUS EMRE - DUMLUPINAR  (12.MAÇ)

5-0

 

YARI FİNAL

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

Mustafa Üstündağ  - 50. Yıl Cryhsler 

3-4 (P)

10.45

Necip Fazıl   - Yunus Emre

3-7

 

FİNAL

 

25  MART 2019 PAZARTESİ

10.00

ÜÇÜNCÜLÜK : MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ - NECİP FAZIL

5-1

10.45

FİNAL : YUNUS EMRE - 50. YIL CRYHSLER

2-5

 

 

 

 

YILDIZ KIZLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

2

DUMLUPINAR İHO

GEBZE

3

KİRAZPINAR OO

GEBZE

4

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

5

ULUS OO

GEBZE

6

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

7

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

8

YUNUS EMRE OO

GEBZE

9

İNÖNÜ OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- YAVUZ SELİM OO

1- ULUS OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- KİRAZPINAR OO

3- İNÖNÜ OO

3- KOÇ OO

4- DUMLUPINAR İHO

 

 

C GRUBU

1- 50. YIL CRHSLER OO

2- ADEM YAVUZ OO

3- YUNUS EMRE OO


NOT: A Grubunu ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, B ve C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

15 ŞUBAT 2019 CUMA

10.00

YAVUZ SELİM OO – DUMLUPINAR İHO

*0-0

10.30

EMLAK KONUTLARI OO – İNÖNÜ OO

4-3

11.00

ULUS OO – KOÇ OO

3-1

11.30

50. YIL CRHSLER OO – YUNUS EMRE OO

1-0

 

 

 

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

11.30

ADEM YAVUZ OO – YUNUS EMRE OO

1-3

12.00

KİRAZPINAR OO – KOÇ OO

0-2

12.30

DUMLUPINAR İHO – EMLAK KONUTLARI OO

0-5

13.00

YAVUZ SELİM OO – İNÖNÜ OO

0-4

 

 

 

8 MART 2019 CUMA

10.00

İNÖNÜ OO – DUMLUPINAR İHO

1-0

10.30

YAVUZ SELİM OO – EMLAK KONUTLARI OO

2-0

11.00

ADEM YAVUZ OO – 50. YIL CRHSLER OO

0-2

11.30

KİRAZPINAR OO – ULUS OO

1-1

 

 

 

12 MART 2019  SALI

 

A 1  (BAY) Emlak Konutları 

GEBZE SS

10.00

Yavuz Selim A 3 –  C 2  Yunus Emre  (1.MAÇ)

1-3 (p) 

10.30

Koç B 2 – C 1 Cryhsler    (2.MAÇ)

4-0

11.00

İnönü A 2 – B 1  Ulus  (3.MAÇ)

0-1

22 MART 2019 CUMA

 

 

 

11.30

Emlak Konutları - Yunus Emre OO

0-1

12.00

Koç  OO - Ulus OO

1-0

 

 

 

25 MART 2019 PAZARTESİ

11.30

ÜÇÜNCÜLÜK : EMLAK KONUTLARI - ULUS

0-2

12.00

FİNAL : YUNUS EMRE - KOÇ

0-1

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Gençler Voleybol Şampiyonası Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ KIZLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

GAL

GEBZE

3

ANİBAL AL

GEBZE

4

FORM KOLEJİ

GEBZE

5

ÖZEL DEVA MTAL

GEBZE

6

ÖZEL GEBZE KOLEJİ (Çekildi)

GEBZE

7

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL (Çekildi)

GEBZE

8

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

10

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (Seri Başı)

GEBZE

11

STFA MTAL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

GATEM

GEBZE

14

ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

15

YÜCEL BORU FL (Seri Başı)

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ATATÜRK AL

2- ÖZEL DEVA MTAL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- FATİH MTAL

 

4- GATEM

 

C GRUBU

D GRUBU

1- STFA MTAL

1- YÜCEL BORU FL

2- GAL

2- FORM KOLEJİ

3- ANİBAL AL

3- ÇOLAKOĞLU MTAL

4- PELİKAN KOLEJİ

4- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – GATEM

2-0

11.30

ÖZEL DEVA MTAL – FATİH MTAL

0-2

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – İBNİ SİNA MTAL

0-2

 

YÜCEL BORU FL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

15 ŞUBAT 2019   CUMA

10.00

STFA MTAL – ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

2-0

11.30

GAL – ANİBAL AL

0-2

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

FORM KOLEJİ – ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – ÖZEL DEVA MTAL

2-0

 

ATATÜRK AL – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-0

 

 

 

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

STFA MTAL – GAL

1-2

11.30

ANİBAL AL – ÖZEL PELİKAN KOLEJİ

2-0

13.00

YÜCEL BORU FL – FORM KOLEJİ

2-0

14.30

FATİH MTAL – GATEM

2-0

 

 

 

22 ŞUBAT 2019 CUMA

10.00

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – FATİH MTAL

1-2

11.30

GATEM – ÖZEL DEVA MTAL

0-2

13.00

İBNİ SİNA MTAL – ATATÜRK AL

0-2

 

ÇOLAKOĞLU MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

26 ŞUBAT 2019  SALI

10.00

ÖZEL PELİKAN KOLEJİ – GAL

0-2

11.30

STFA MTAL – ANİBAL AL

0-2

13.00

YÜCEL BORU FL – ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

 

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – FORM KOLEJİ

0-2

 

 

 

28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

(Atatürk) A 1 – D 2 (Çolakoğlu) (1.MAÇ)

1-2

11.30

(Anibal  C 1 – B 2 (Kanuni) (2.MAÇ)

1-2

13.00

(Fatih) B 1 – C 2 (GAL) (3.MAÇ)

2-1

14.30

(Yücel Boru) D 1 – A 2 (İbni Sina) (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

4 MART 2019 PAZARTESİ

10.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – KANUNİ SBL

0-2

11.30

FATİH MTAL  - YÜCEL BORU FL

0-2

 

 

 

6 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

Üçüncülük : Fatih - Çolakoğlu 

3-1

11.30

Final : Kanuni - Yücel Boru 

1-3

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ATATÜRK AL

GEBZE

2

GAL (Seri Başı)

GEBZE

3

STFA MTAL

GEBZE

4

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L (Seri Başı)

GEBZE

5

TOV MTAL

GEBZE

6

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GAL

1- KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

2- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2- STFA MTAL

3- ATATÜRK AL

3- TOV MTAL

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

15 ŞUBAT 2019 CUMA

13.00

GAL – ATATÜRK AL

2-0

14.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – TOV MTAL

2-1

 

 

 

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

13.00

ATATÜRK AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

14.30

TOV MTAL – STFA MTAL

2-0

 

 

 

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – GAL

0-2

11.30

STFA MTAL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

0-2

 

 

 

4 MART 2019 PAZARTESİ

13.00

(GAL) A 1 – B 2 (TOV) 

2-0

14.30

(Kanuni) B 1 – A 2 (Atatürk) 

2-1

 

 

 

6 MART 2019 ÇARŞAMBA

13.00

Üçüncülük : Atatürk - TOV

1-3

14.30

Final : GAL - Kanuni 

3-1

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ ERKEKLER

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

BASKETBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ANİBAL AL

GEBZE

2

İMAM HATİP AL

GEBZE

3

GAL

GEBZE

4

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

5

YENİ UMUT FL

GEBZE

6

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

7

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

8

FATİH MTAL

GEBZE

9

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL (Seri Başı)

GEBZE

11

CUMHURİYET AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- FATİH MTAL

2- GAL

3- İMAM HATİP AL

3- İBNİ SİNA MTAL

4- ÖZEL PELİKAN AL

4- CUMHURİYET AL

 

C GRUBU

1- ANİBAL AL

2- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- YENİ UMUT FL

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

12 ŞUBAT 2019 SALI 

10.00

SARKUYSAN AL – ÖZEL PELİKAN AL

101-5

11.30

FATİH MTAL – İMAM HATİP AL

48-10

13.00

YÜCEL BORU FL – CUMHURİYET AL

43-26

 

 

 

19 ŞUBAT 2019 SALI

10.00

GAL – İBNİ SİNA MTAL

44-31

11.30

ANİBAL AL – YENİ UMUT FL

47-33

13.00

ÖZEL PELİKAN AL – FATİH MTAL

8-61

 

 

 

21 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – YENİ UMUT FL

17-35

11.30

SARKUYSAN AL – İMAM HATİP AL

81-13

13.00

CUMHURİYET AL – GAL

47-43

 

 

 

26 ŞUBAT 2019 SALI

10.00

İMAM HATİP AL – ÖZEL PELİKAN AL

35-13

11.30

SARKUYSAN AL – FATİH MTAL

72-31

13.00

YÜCEL BORU FL – İBNİ SİNA MTAL

51-30

 

 

 

27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – ANİBAL AL

14-51

11.30

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

38-62

13.00

YÜCEL BORU FL – GAL

65-33

 

 

 

1 MART 2019 CUMA

10.00

(Sarkuysan) A1 – B3 (GAL 1.MAÇ)

54-29

11.30

(Y. Umut) C2 – B2 (Cumhuriyet 2.MAÇ)

41-46

13.00

(Anibal) C1 – A2 (Fatih 3.MAÇ)

38-47

14.30

(İmamHatip) A3 – B1 (YücelBoru 4.MAÇ)

12-96

5 MART 2019    SALI

 

 

 

10.00

Sarkuysan – Cumhuriyet

66-23

11.30

Fatih – Yücel Boru 

26-61

 

 

 

7 MART 2019 PERŞEMBE

10.00

Üçüncülük : Fatih - Cumhuriyet

30-56

11.30

Final : Yücel Boru - Sarkuysan

54-29

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Kızlar ve Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Gebze Spor Salonunda başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

GENÇ KIZLAR   

  

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ANİBAL AL

GEBZE

3

GAL

GEBZE

4

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

5

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

6

CUMHURİYET AL

GEBZE

7

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

9

TOV MTAL

GEBZE

10

FATİH MTAL

GEBZE

11

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

 

GRUPLAR 

A GRUBU

B GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- İBNİ SİNA MTAL

2- FATİH S. MEHMET AL (ÇEKİLDİ)

2- CUMHURİYET AL

3- ÇOLAKOĞLU MTAL

3- ALİ N. ÇOLAKOĞLU MTAL

4- TOV MTAL

4- GAL

 

C GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN AL

2- FATİH MTAL

3- ANİBAL AL


NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.
 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

8 OCAK 2019    SALI

 

10.00

SARKUYSAN AL – TOV MTAL

0-0*

10.45

İBNİ SİNA MTAL – GAL

11-0

11.30

CUMHURİYET AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

*1-1

12.15

ÖZEL PELİKAN AL – ANİBAL AL

4-1

 

 

 

10 OCAK 2019 PERŞEMBE

10.00

FATİH MTAL – ANİBAL AL

0-1

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-1

11.30

SARKUYSAN AL – ÇOLAKOĞLU MTAL

5-0

12.15

GAL – CUMHURİYET AL

2-0

 

 

 

15 OCAK 2019   SALI

10.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – TOV MTAL

1-5

 

 FATİH MTAL – ÖZEL PELİKAN AL

3-1

10.45

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – GAL

4-0

11:30

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

5-0

 

 

 

7 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE

10.00

(TOV) A 1 – B 3  (GAL)  (1.MAÇ)

2-0

10.45

(Pelikan) C 2 – B 2 (Ali Nuri)  (2.MAÇ)

2-0

11.30

(Fatih) C 1 – A 2  (Sarkuysan)  (3.MAÇ)

5-1

12.15

(Çolakoğlu) A 3 – B 1 (İbni Sina)  (4.MAÇ)

0-9

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

 

 

 

11.30

                      Fatih - İbni Sina

0-2

12.15

  Tov - Pelikan

0-1

 

 

 

13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

11.30

TOV - Fatih

1-2

12.15

Final : İbni Sina - Pelikan 

3-0

 

 

 

 

GENÇ ERKEKLER

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTSAL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

3

ANİBAL AL

GEBZE

4

İMAM HATİP AL

GEBZE

5

GAL

GEBZE

6

ÖZEL PELİKAN AL

GEBZE

7

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

8

FORM KOLEJİ

GEBZE

9

ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

10

CUMHURİYET AL

GEBZE

11

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

12

İBNİ SİNA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

13

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

GEBZE

14

GATEM

GEBZE

15

SARKUYSAN AL (Seri Başı)

GEBZE

16

YÜCEL BORU FL

GEBZE

 

GRUPLAR 

A GRUBU

B GRUBU

1- İBNİ SİNA MTAL

1- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2- GAL

3- ALİ NURİ Ç.MTAL

3- GATEM

4- FATİH S.MEHMET AL

4- CUMHURİYET AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- FORM KOLEJİ

1- SARKUYSAN AL

2- MEHMET TUĞRUL T. MTAL

2- YÜCEL BORU FL

3- ÖZEL PELİKAN AL

3- KANUNİ S. B. L

4- ANİBAL AL

4- İMAM HATİP AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

3 OCAK 2019 PERŞEMBE

10.00

İBNİ SİNA MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-5

10.45

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-3

11.30

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – CUMHURİYET AL

2-4

12.15

GAL – GATEM

5-1

13.00

FORM KOLEJİ – ANİBAL AL

0-5

13.45

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – ÖZEL PELİKAN AL

4-1

 

 

 

9 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

10.00

SARKUYSAN AL – İMAM HATİP AL

5-3

10.45

YÜCEL BORU FL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

6-2

11.30

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

5-0

12.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

3-10

13.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – GAL

0-12

13.45

GATEM – CUMHURİYET AL

2-5

 

 

 

11 OCAK 2019 CUMA

 

FORM KOLEJİ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

0-5

10.00

ÖZEL PELİKAN AL – ANİBAL AL

2-4

10.45

SARKUYSAN AL – YÜCEL BORU FL

8-2

11.30

KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L – İMAM HATİP AL

1-3

12.15

İBNİ SİNA MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

5-4

13.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

8-3

 

 

 

14 OCAK 2019 PAZARTESİ

10.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – GATEM

4-12

10.45

ANİBAL AL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

5-1

 

FORM KOLEJİ – ÖZEL PELİKAN AL

0-5

11.30

İMAM HATİP AL – YÜCEL BORU FL

4-1

12.15

SARKUYSAN AL – KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L

6-2

13.00

CUMHURİYET AL – GAL

2-3

13.45 

 

 

6 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

(Fatih Sultan Mehmet) A 1 – D 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

5-3

10.45

(Anibal) C 1 – B 2 (Cumhuriyet) (2.MAÇ)

3-1

11.30

(Anadolu) B 1 – C 2 (Mehmet Tuğrul) (3.MAÇ)

*1-1

12.15

(Sarkuysan) D 1 – A 2 (İbni Sina) (4.MAÇ)

*5-5

 

 

 

11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ

10.00

Fatih Sultan Mehmet – Anibal

4-2

10.45

Anadolu  - Sarkuysan

1-2

 

 

 

13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA

10.00

(Üçüncülük) Anibal - Gal

1-5

10.45

(Final) Fatih Sultan Mehmet - Sarkuysan

tatil edildi.

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar - Gençler A Gebze Gelişim Ligi (İlçe Ligi, 2.Lig) ve  Küçükler - Gençler B Mahalli İl Şampiyonluğu Ligine başvuru yapan Okullarımız aşağıda ki gibidir...

 

GELİŞİM LİGİ (2.Lig-İlçe Ligi)

GENÇLER A

GENÇ ERKEKLER FUTBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ÖZEL DEVA MTAL
  3. ÖZEL KALE SMTAL
  4. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  5. İBNİ SİNA MTAL
  6. FATİH MTAL
  7. SARKUYSAN AL

 

GENÇ ERKEKLER BASKETBOL

  1. ANİBAL AL
  2. İMAM HATİP AL
  3. GAL
  4. ÖZEL PELİKAN AL
  5. YENİ UMUT FL
  6. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  7. İBNİ SİNA MTAL
  8. FATİH MTAL
  9. SARKUYSAN AL
  10. YÜCEL BORU FL
  11. CUMHURİYET AL

 

GENÇ ERKEKLER FUTSAL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  3. ANİBAL AL
  4. İMAM HATİP AL
  5. GAL
  6. ÖZEL PELİKAN AL
  7. FATİH SULTAN MEHMET AL
  8. FORM KOLEJİ
  9. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  10. CUMHURİYET AL
  11. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  12. İBNİ SİNA MTAL
  13. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  14. GATEM
  15. SARKUYSAN AL
  16. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ KIZLAR FUTSAL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. GAL
  4. ÖZEL PELİKAN AL
  5. FATİH SULTAN MEHMET AL
  6. CUMHURİYET AL
  7. ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL
  9. TOV MTAL
  10. FATİH MTAL
  11. SARKUYSAN AL

 

GENÇ ERKEKLER HENTBOL

  1. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

 

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  2. GAL
  3. STFA MTAL
  4. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  5. TOV MTAL
  6. ATATÜRK AL

 

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. GAL
  3. ÖZEL PELİKAN AL
  4. FORM KOLEJİ
  5. ÖZEL DEVA MTAL
  6. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  7. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  8. ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. İBNİ SİNA MTAL
  10. KANUNİ SOSYAL BİLİMLER L
  11. STFA MTAL
  12. FATİH MTAL
  13. GATEM
  14. ATATÜRK AL
  15. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  2. ANİBAL AL
  3. İMAM HATİP AL
  4. GAL
  5. ÖZEL PELİKAN FL
  6. FATİH SULTAN MEHMET AL
  7. FORM KOLEJİ
  8. ÖZEL KALE SMTAL
  9. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  10. ÖZEL SİN KOLEJİ
  11. FATİH MTAL
  12. SARKUYSAN AL
  13. YÜCEL BORU FL

 

GENÇ KIZLAR MASA TENİSİ

  1. ÖZEL AFŞİNBEY MTA
  2. ANİBAL AL
  3. GAL
  4. FATİH SULTAN MEHMET AL
  5. ÖZEL KALE SMTAL
  6. FATİH MTAL
  7. SARKUYSAN AL

 

GENÇ KIZLAR KARATE

  1. ÖZEL KALE SMTAL

 

GENÇ ERKEKLER YÜZME

  1. İBNİ SİNA MTAL

 

GENÇ ERKEKLER BOKS

  1. GATEM

 

GENÇ KIZLAR ATLETİZM

  1. FATİH MTAL

 

GENÇ ERKEKLER ATLETİZM

  1. FATİH MTAL

 

GENÇ KIZLAR BADMİNTON

  1. SARKUYSAN AL
  2. ANİBAL AL

GENÇ ERKEKLER BADMİNTON 

  1. ANİBAL AL

 

YILDIZLAR KATEGORİSİ

 

YILDIZ KIZLAR BADMİNTON

  1. ADEM YAVUZ OO

 

YILDIZ KIZLAR HENTBOL

  1. ADEM YAVUZ OO

 

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL

  1. ÖZEL PELİKAN OO
  2. ADEM YAVUZ OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. FATİH İHO
  5. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  6. BEYLİKBAĞI OO
  7. İL GENEL MECLİSİ OO
  8. MESUDE İŞMAN OO
  9. ULUS OO
  10. KOÇ OO
  11. YILDIRIM BEYAZIT OO

 

YILDIZ KIZLAR BASKETBOL

  1. FARABİ OO
  2. FATİH İHO
  3. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL

  1. ÖZEL PELİKAN OO
  2. FARABİ OO
  3. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  4. SULTAN ORHAN OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO
  6. FATİH İHO

 

YILDIZ KIZLAR FUTSAL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. DUMLUPINAR İHO
  3. KİRAZPINAR OO
  4. YAVUZ SELİM OO
  5. ULUS OO
  6. 50. YIL CRHSLER OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. YUNUS EMRE OO
  9. İNÖNÜ OO
  10. KOÇ OO

 

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL

  1. İMAM HATİP OO
  2. GAYRETTEPE ROTARY OO
  3. DUMLUPINAR İHO
  4. FORM KOLEJİ
  5. DİLER DEMİR OO
  6. KİRAZPINAR OO
  7. YAVUZ SELİM OO
  8. MARMARA ÇAĞ ÖTESİ OO
  9. FARABİ OO
  10. FATİH İHO
  11. HÜRRİYET OO
  12. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  13. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  14. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  15. ÖZEL AÇI KOLEJİ
  16. 50. YIL CRHSLER OO
  17. YUNUS EMRE OO
  18. SULTAN ORHAN OO
  19. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  20. KOCATEPE İHO
  21. KOCATEPE OO
  22. İNÖNÜ OO
  23. KOÇ OO

 

YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. ZÜBEYDE HANIM OO
  3. FARABİ OO
  4. ÖZEL AÇI KOLEJİ
  5. 50. YIL CRHSLER OO
  6. EMLAK KONUTLARI OO
  7. YUNUS EMRE OO
  8. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

YILDIZ KIZLAR MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. YENİ UMUT OO
  3. MİMAR SİNAN OO
  4. TAVŞANLI OO
  5. HÜRRİYET OO
  6. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. SULTAN ORHAN OO
  9. İLYASBEY OO

 

YILDIZ ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. İMAM HATİP OO
  2. ÖZEL PELİKAN OO
  3. ADEM YAVUZ OO
  4. FORM KOLEJİ
  5. DİLER DEMİR OO
  6. YENİ UMUT OO
  7. MİMAR SİNAN OO
  8. ÖZEL SİN KOLEJİ
  9. HÜRRİYET OO
  10. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  11. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  12. EMLAK KONUTLARI OO
  13. SULTAN ORHAN OO
  14. ARİF NİHAT ASYA OO
  15. İNÖNÜ OO

 

YILDIZ KIZLAR ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. BEYLİKBAĞI OO
  4. ULUS OO
  5. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  6. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM

  1. İMAM HATİP OO
  2. DİLER DEMİR OO
  3. FATİH İHO
  4. HÜRRİYET OO
  5. BEYLİKBAĞI OO
  6. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  7. ARİF NİHAT ASYA OO

 

YILDIZ ERKEKLER GÜREŞ

  1. DİLER DEMİR OO

 

YILDIZ KIZLAR BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ KIZLAR DART

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER DART

  1. HÜRRİYET OO

 

YILDIZ ERKEKLER YÜZME

  1. HÜRRİYET OO
  2. İLYASBEY OO
  3. ÖZEL FİNAL KOLEJİ 

 

YILDIZ KIZLAR YÜZME

  1. HÜRRİYET OO
  2. İLYASBEY OO

 

YILDIZ ERKEKLER BİSİKLET

  1. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR BADMİNTON

  1. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ

 

YILDIZ ERKEKLER SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO
  2. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

 

KÜÇÜKLER MAHALLİ LİG

(İL BİRİNCİLİĞİ)

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL

  1. ADEM YAVUZ OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. MUZAFFER ALTINTAŞ İHO
  5. İL GENEL MECLİSİ OO
  6. İNÖNÜ OO
  7. ULUS OO
  8. KOÇ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL

  1. ULUS OO
  2. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL

  1. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  2. ULUS OO
  3. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  4. SULTAN ORHAN OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL

  1. DİLER DEMİR OO
  2. FATİH İHO
  3. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  4. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  5. MESUDE İŞMAN OO
  6. 50. YIL CRHSLER OO
  7. EMLAK KONUTLARI OO
  8. YUNUS EMRE OO
  9. SULTAN ORHAN OO
  10. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  11. KOCATEPE İHO
  12. KOCATEPE OO
  13. ARİF NİHAT ASYA OO
  14. MUSTAFAPAŞA OO
  15. İNÖNÜ OO
  16. KİRAZPINAR OO

 

KÜÇÜK KIZLAR FUTSAL

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. EMLAK KONUTLARI OO
  5. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  6. İLYASBEY OO
  7. MUSTAFAPAŞA OO
  8. KOÇ OO
  9. KİRAZPINAR OO

 

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL

  1. ZÜBEYDE HANIM OO
  2. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. YUNUS EMRE OO
  5. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  6. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  7. KOÇ OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER VOLEYBOL

  1. MESUDE İŞMAN OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. ÖZEL SİN KOLEJİ
  4. HÜRRİYET OO
  5. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  6. SULTAN ORHAN OO
  7. İNÖNÜ OO

 

KÜÇÜK KIZLAR MASA TENİSİ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. MİMAR SİNAN OO
  3. TAVŞANLI OO
  4. HÜRRİYET OO
  5. ÖZEL YENİ ATLAS KOLEJİ
  6. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  7. SULTAN ORHAN OO
  8. EMLAK KONUTLARI OO

 

KÜÇÜK KIZLAR ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. MESUDE İŞMAN OO
  4. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  5. ARİF NİHAT ASYA OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER ATLETİZM

  1. DİLER DEMİR OO
  2. HÜRRİYET OO
  3. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO
  4. MESUDE İŞMAN OO
  5. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO
  6. KOÇ OO

 

KÜÇÜK EREKLER GÜREŞ

  1. DİLER DEMİR OO
  2. NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

KÜÇÜK KIZLAR KARATE

  1. TAVŞANLI OO

 

KÜÇÜK KIZLAR BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER BOCCE

  1. HÜRRİYET OO

 

KÜÇÜK KIZLAR HENTBOL

  1. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL

  1. AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU OO

 

KÜÇÜK KIZLAR JUDO

  1. YUNUS EMRE OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER JUDO

  1. YUNUS EMRE OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO
  2. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

 

KÜÇÜK KIZLAR SATRANÇ

  1. SULTAN ORHAN OO

 

KÜÇÜK KIZLAR YÜZME

  1. İLYASBEY OO

 

KÜÇÜK ERKEKLER YÜZME

  1. İLYASBEY OO