Selçuk ŞAHİN

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11

 

2019-2020 CUMHURİYET KUPASI GEBZE SPOR ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

İlçemizde Gebze Kaymakamlığı, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gençler, Yıldızlar ve Küçükler kategorilerinde Voleybol, Futsal, Masa Tenisi ve Atletizm Spor Şenlikleri düzenleniyor...

YAŞ KATEGORİSİ

Küçükler: 2008-2009

Yıldızlar : 2005(9.10.11 ve 12 ay doğumlular) -2006-2007-2008

Gençler : 2004-2005 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

FUTSAL:

Başlama Tarihi : 1 Ekim 2019 Salı

Yer : Gebze Spor Salonu

 

- FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ İNDİR -

- FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ İNDİR -

- FUTSAL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ İNDİR - 

 

VOLEYBOL :

Başlama Tarihi : 7 Ekim 2019 Pazartesi

Yer : Şehit Öğretmen Necmettin Kuyucu Anadolu Lisesi

 - VOLEYBOL GENÇ KIZLAR FİKSTÜRÜ İNDİR - 

 

GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU

8 Ekim 2019 Salı Saat 11:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

 KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

İlgili Koşuya gelirken Tek Hekim Sağlık Raporu ve Veli İzin Belgelerini Mutlaka yarışmalara getiriniz. İl Hakemleri kontrol edecektir. 

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sporcu ile katılım sağlayabilirsiniz.

MASA TENİSİ

15 Ekim 2019 Salı Saat 10:00 KÜÇÜKLER -YILDIZLAR

16 Ekim 2019 Çarşamba Saat 10:00 GENÇLER

YER : Gebze Buz Pisti

 

CUMHURİYET KOŞUSU

24 Ekim 2019 Perşembe Saat 11:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı

 KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

İlgili Koşuya gelirken Tek Hekim Sağlık Raporu ve Veli İzin Belgelerini Mutlaka yarışmalara getiriniz. İl Hakemleri kontrol edecektir. 

 

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sporcu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası spor şenlikleri faaliyetleri başvuruları başladı.

Son Başvuru Tarihi: 20 Eylül 2019 Cuma Saat 17:00

 

 

FUTSAL (Yıldız Kız- Yıldız Erkek - Genç Kızlar)

YILDIZ KIZLAR 

  1. MESUDE İŞMAN OO
  2. PELİKAN KOLEJİ
  3. KİRAZPINAR OO
  4. KOÇ OO
  5. MUSTAFAPAŞA OO
  6. İNÖNÜ OO
  7. DİLER DEMİR OO
  8. MİMAR SİNAN OO
  9. ADEM YAVUZ OO
  10. YAVUZ SELİM OO
  11. ÖZEL GEBZE KOLEJİ

YILDIZ ERKEKLER

  1. MESUDE İŞMAN OO
  2. PELİKAN OO
  3. KİRAZPINAR OO
  4. DUMLUPINAR OO
  5. 50.YIL CRHSLER OO
  6. KOÇ OO
  7. MUSTAFAPAŞA OO
  8. İNÖNÜ OO
  9. YUNUS EMRE OO
  10. DİLER DEMİR OO
  11. YAVUZ SELİM OO
  12. MİMAR SİNAN OO
  13. NECİP FAZIL KK OO
  14. EMLAK KONUTLARI OO
  15. AHMET ZEKİ BKO OO
  16. İMAM HATİP OO
  17. FORM KOLEJİ
  18. YAVUZ SELİM OO
  19. ÖZEL GEBZE KOLEJİ
  20. ZÜBEYDE HANIM OO

GENÇ KIZLAR FUTSAL

  1. PELİKAN KOLEJİ
  2. ANİBAL AL
  3. GEBZE ANADOLU LİSESİ
  4. CUMHURİYET AL
  5. SARKUYSAN AL
  6. FATİH MTAL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL

CUMHURİYET KOŞUSU (Tüm Kategoriler) Küçükler-Yıldızlar-Gençler

VOLEYBOL Küçük Kızlar - Küçük Erekler - Genç Kızlar - Genç Erkekler

KATILAN OKULLAR

KÜÇÜK KIZLAR

  1. KOÇ OO
  2. MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

KÜÇÜK ERKEKLER

  1. MESUDE İŞMAN OO

GENÇ KIZLAR VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. YÜCEL BORU FL
  3. TEVİTÖL
  4. ŞEHİT NECMETTİN KUYUCU AL
  5. GEBZE ANADOLU L
  6. SARKUYSAN AL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. İBNİ SİNA MTAL

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL

  1. ANİBAL AL
  2. GEBZE ANADOLU L

FERDİ MASA TENİSİ (Tüm Kategoriler) Küçükler-Yıldızlar-Gençler

GEBZE'NİN KURTULUŞU KOŞUSU

Ayrıca 8 Ekim 2019 Salı günü Saat 11:00 da Gebze Alaettin Kurt Stadında Gebzenin Kurtuluşu Koşusu düzenlenecektir.  (Küçükler-Yıldızlar-Gençler)

 

YAŞ KATEGORİSİ

Küçükler: 2008-2009

Yıldızlar : 2006-2007-2008

Gençler : 2004-2005 doğumlu yaş gruplarını kapsamaktadır.

 

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

Tüm Okullarımıza Önemle Duyurur Başarılar Dileriz. 

 

1 – CUMHURİYET KOŞUSU (FERDİ KROS YARIŞMASI)

 YER: Gebze Alaettin Kurt Stadı

TARİH: 24 Ekim 2019 Perşembe

 SAAT: 11.00

KATEGORİLER :

•Küçük Kızlar 800 metre

•Küçük Erkekler 800 metre

•Yıldız Kızlar 1000 metre

•Yıldız Erkekler 1200 metre

•Genç Kızlar 1200 metre

•Genç Erkekler 1600 metre

Kros için öğrenci kısıtlaması yoktur. Dilediğiniz kadar sporcu ile katılım sağlayabilirsiniz.

 

 

2 – CUMHURİYET KUPASI  FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 2-27 Ekim 2019  (Katılım sağlayan takım sayısına göre fikstür hazırlanarak tüm okullarımıza duyurulacaktır)  

      KATEGORİLER : Yıldız Kız - Yıldız Erkek - Genç Kız

 

Yıldız Erkekler Maksimum 16 takımın başvurusu alınacaktır.

Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar da Maksimum 8 takımın başvurusu alınacaktır.

Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır.

Bilgisayar Ortamında hazırladığınız Sporcu Listeleri ,Öğrenci Belgesi ve Öğrenci Nüfus Kimlikleri İlk Müsabaka günü hakem masasına teslim edilecektir.

Müsabakaya gelen takımlar yanlarında Sporcu Listesi ve Öğrenci Nüfus Kimliğini getirmek zorundadır. 

 

 

3 – MASA TENİSİ TURNUVASI 

   YER: Gebze Buz Pisti 

Tarihler : 15 Ekim 2019 Salı Saat 10:00 KÜÇÜKLER -YILDIZLAR

16 Ekim 2019 Çarşamba Saat 10:00 GENÇLER

ÖNEMLİ HATIRLATMA

Masa Tenisi branşında her kategori için bir okulu en fazla 4 öğrenci sporcu temsil edecektir.

Örnek: Ulus Ortaokulu 4 Küçük Kız, 4 Küçük Erkek, 4 Yıldız Kız, 4 Yıldız Erkek olmak üzere maksimum 16 sporcu ile yada minimum 1 sporcu ile katılım sağlayabilir.

Liseler ise 4 Genç Kız, 4 Genç Erkek olmak üzere maksimum 8 sporcu öğrenci yada minimum 1 sporcu öğrenci ile katılım sağlayabilirler. 

 

 

4 - CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

 Kategoriler Küçük Kızlar - Küçük Erkekler - Genç Kızlar

Tarih : Açıklanacak

Yer: Atatürk AL Spor Salonu ve Gebze Spor Salonu

Mini Voleybol Şenliği yani Küçükler Voleybol Şenliği Sadece 1 maksimum 2 gün sürecektir ve başvurular tamamlandıktan sonra tekrar ayrıca geniş bilgi verilecektir.

Genç Kızlar Voleybol Grup müsabakaları kazanılmış 2 set, yarı final ve final karşılaşmaları ise kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.

Genç Kızlar Voleybol Takım kadroları minimum 10 maksimum 12 sporcudan oluşacaktır. Libero zorunluluğu yoktur.  

Bilgisayar Ortamında hazırladığınız Sporcu Listeleri ,Öğrenci Belgesi ve Öğrenci Nüfus Kimlikleri İlk Müsabaka günü hakem masasına teslim edilecektir.

Müsabakaya gelen takımlar yanlarında Öğrenci Belgesi, Sporcu Listesi ve Öğrenci Nüfus Kimliğini getirmek zorundadır. 

 

 

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: İlgili turnuva 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen özel bir turnuva olduğu için yaş kategorileri biraz daha küçültülerek gerçekleştirilecektir. 

Sporcu Listelerinizi hazırlarken mutlaka Öğrencilerinizin TC Kimlik Numaralarını yazmayı unutmayınız. 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünce bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 22-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gebze Spor Salonunda başlıyor... Çocuk Oyunları Şenliği ile alakalı program aşağıdaki gibidir.

5 SINIFLAR KALELİ YAKAN TOP OYUNU

5. SINIFLAR KALELİ YAKAN TOP OYUNU FİKSTÜRÜ İNDİR

Oyun Tarihleri : 23 - 28 -29 Mayıs 2019 

Puanlama Sistemi: Toplamda Kazanılmış 2 Oyun

2-0 lık skorda sadece Kazanan takım 3 Puan alır.   

2-1 lik skorda ise Kazanan takım 2 puan alırken, Kaybeden Takım ise 1 Puan alır.

 

4. SINIFLAR TOMBİK OYUNU

4. SINIFLAR TOMBİK OYUNU FİKSTÜRÜ İNDİR

Oyun Tarihleri : 24 - 30 - 31 Mayıs 2019 

Puanlama Sistemi: Toplamda Kazanılmış 3 Oyun

3-0 lık skorda sadece Kazanan takım 3 Puan alır.   3-1 lik skorda ise sadece Kazanan takım 2 puan alır.   

3-2 lik skorda ise kazanan takım 2 puan alırken, kaybeden takım ise 1 puan alır.

Grup Müsabakaları sonunda İki Takımın puanları eşit olur ise grup sıralaması için kendi aralarında oynanan karşılaşmaya bakılır. Eğer grup müsabakaları sonunda 3 takımın puanı eşit olur ise üç takımın kendi aralarında oynadıkları yarışma puanları dikkate alınarak yeniden sıralama yapılır. Eşitlik yine bozulmaz ise kura yapılır. 

 

3. SINIFLAR MENDİL KAPMACA OYUNU

3. SINIFLAR MENDİL KAPMACA OYUNU FİKSTÜRÜ İNDİR

Oyun Tarihleri : 29 Mayıs 2019 Çarşamba - 31 Mayıs 2019 Cuma (toplam 2 gün)

Yer : Gebze Spor Salonu

Tek Devreli Eleme Usulü Yarışma Sistemi Uygulanmıştır.

Kazanılmış 2 oyun kuralı uygulanacaktır.

2 set kazanan takım üst tura yükselir. 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençlik Haftası Spor Şenliklerine güncel sonuçları aşağıdaki gibidir.

 

PLAJ VOLEYBOLU

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

KAVRAM TEMEL LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

GATEM

GEBZE

6

GAL

GEBZE

7

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

10

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

11

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

CUMHURİYET AL

GEBZE

14

YÜCEL BORU FL

GEBZE

15

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

16

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

17

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

18

STFA MTAL

GEBZE

 


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

1- KAVRAM TEMEL LİSESİ

2- GATEM

2- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3- CUMHURİYET AL

3- İBNİ SİNA MTAL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GAL

1- SARKUYSAN AL

2- FATİH MTAL

2- ÇOLAKOĞLU MTAL

3- STFA MTAL

3- FATİH SULTAN MEHMET AL

 

E GRUBU

F GRUBU

1- YÜCEL BORU FL

1- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2- SÜLEYMAN DEMİREL AL

2- ÖZEL YENİ UMUT AL

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

 

NOT: Grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar üst tura yükselir.

 

GENÇ KIZLAR PLAJ VOLEYBOLU MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

 

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

11.00

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – CUMHURİYET AL

2-1

11.30

KAVRAM TEMEL LİSESİ – İBNİ SİNA MTAL

1-2

12.30

GAL – STFA MTAL

2-0

14.00

SARKUYSAN AL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-0

14.30

YÜCEL BORU FL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

11.00

GATEM – CUMHURİYET AL

0-2

11.30

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – İBNİ SİNA MTAL

0-2

12.30

FATİH MTAL – STFA MTAL

2-0

14.00

ÇOLAKOĞLU MTAL – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-1

14.30

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

 

 

 

26 NİSAN 2019 CUMA

11.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

11.30

ÖZEL YENİ UMUT AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

14.00

GATEM – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

0-2

14.30

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – KAVRAM TEMEL LİSESİ

2-1

 

 

 

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

11.00

FATİH MTAL – GAL

2-0

11.30

ÇOLAKOĞLU MTAL – SARKUYSAN AL

0-2

14.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – YÜCEL BORU FL

0-2

14.30

ÖZEL YENİ UMUT AL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

0-2

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÜST TUR

 

10:00

Şönkal B 2 – D 1 Sarkuysan  (1.MAÇ)

1-2

 

Süleyman E 2 – C 2  Gal (2.MAÇ)

2-1

 

Ali Nuri F 2 – D 2 Çolakoğlu  (3.MAÇ)

0-2

 

Fatih Mtal C 1 – A 2 Cumhuriyet  (4.MAÇ)

2-1

 

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÇEYREK FİNAL

GTÜ

 

Mehmet Tuğrul A 1 – F 1 Anibal (5.MAÇ)

0-2

 

Sarkuysan 1. MAÇ GALİBİ – 2. MAÇ GALİBİ Süleyman (6.MAÇ)

2-0

 

Çolakoğlu 3. MAÇ GALİBİ – 4. MAÇ GALİBİ Fatih (7.MAÇ)

0-2

 

İbni Sina B 1 – E 1  Yücel Boru (8.MAÇ)

0-2

 

 

 

 

YARI FİNAL

 

 

    ANİBAL   5. MAÇIN GALİBİ –  6. MAÇIN GALİBİ SARKUYSAN

0-2

 

FATİH  7. MAÇIN GALİBİ – 8. MAÇIN GALİBİ  YÜCEL BORU

0-2

 

 

 

 

FİNAL

 

 11:00

ÜÇÜNCÜLÜK : ANİBAL AL - FATİH MTAL

2-1

 11:00

FİNAL : SARKUYSAN - YÜCEL BORU

1-2

 

 

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

3

SARKUYSAN AL

GEBZE

4

GATEM

GEBZE

5

GAL

GEBZE

6

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

7

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

8

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

9

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

10

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

11

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

12

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL YENİ UMUT AL

1- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2- SÜLEYMAN DEMİREL AL

2- SARKUYSAN AL

3- GAL

3- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- İBNİ SİNA MTAL

1- FATİH SULTAN MEHMET AL

2- STFA MTAL

2- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

3- GATEM

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL


NOT: Grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

 

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL YENİ UMUT AL – GAL

0-2

10.30

ANİBAL A. L. – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2-0

11.00

İBNİ SİNA MTAL – GATEM

1-2

 

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

10.30

SÜLEYMAN DEMİREL AL – GAL

2-0

12.00

SARKUYSAN AL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

0-2

 

 

 

 

26 NİSAN 2019

CUMA

10.00

STFA MTAL – GATEM

2-0

10.30

MEHMET T.TEKBULUT MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-1

12.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ÖZEL YENİ UMUT AL

2-0

 

 

 

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

10.00

SARKUYSAN AL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2-1

10.30

STFA MTAL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

12.00

MEHMET T.TEKBULUT MTAL – FATİH S.MEHMET AL

1-2

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

10.00

S. Demirel A GRUBU 1.Sİ  – D GRUBU 2.Sİ  Mehmet Tuğrul  (1.MAÇ)

1-2

 

Anibal B GRUBU 1.Sİ  – C GRUBU 2.Sİ  Gatem  (2.MAÇ)

2-0

 

Stfa C GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ Şönkal    (3.MAÇ)

2-1

 

Fsm Al  D GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ  Gal  (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

3 MAYIS 2019

CUMA

 

MEHMET TUĞRUL  1.MAÇIN GALİBİ – 2.MAÇIN GALİBİ  ANİBAL

0-2

 

STFA 3.MAÇIN GALİBİ – 4.MAÇIN GALİBİ FATİH S.M.

0-2

 

 

 

 10:00

ÜÇÜNCÜLÜK: MEHMET TUĞRUL - STFA

2-1

10:00

FİNAL: ANİBAL - FATİH S.M.

1-2

 

  

3X3 SOKAK BASKETBOLU

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

3X3 BASKETBOL KIZ - ERKEK FİKSTÜRÜ

 

ERKEK TAKIMLARI

 

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL 2

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

6

GATEM

GEBZE

7

GAL 1

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

10

ÖZEL YENİ UMUT FL

GEBZE

11

ÖZEL YENİ UMUT AL

GEBZE

12

FATİH MTAL

GEBZE

13

CUMHURİYET AL

GEBZE

14

YÜCEL BORU FL 3

GEBZE

15

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

16

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

17

STFA MTAL

GEBZE

 

KIZ TAKIMLARI

 

18

SARKUYSAN AL (KIZ) 2

GEBZE

19

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ) 1

GEBZE

20

FATİH MTAL (KIZ) 3

GEBZE

21

PELİKAN KOLEJİ (KIZ)

GEBZE

 

ERKEK GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

1- CUMHURİYET AL

2- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2- ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3- İBNİ SİNA MTAL

3- YÜCEL BORU FL

4- ÖZEL YENİ UMUT FL

4- ÖZEL YENİ UMUT AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- FATİH MTAL

1- MEHMET T. TEKBULUT MTAL

2- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2- SARKUYSAN AL

3- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3- GAL

4- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

4- GATEM

 

5- STFA MTAL

 

NOT: Erkekler D Gurubu 3, diğer grupları ise ilk 2 sırada tamamlayan takımlar üst tura yükselir.

K (KIZLAR) GRUBU

1- SARKUYSAN AL (KIZ)

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ)

3- FATİH MTAL (KIZ)

4- PELİKAN KOLEJİ (KIZ)


NOT:K grubunda Tek Devreli Lig Usulü Yarışma Sistemi uygulanacaktır.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.20

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – ÖZEL YENİ UMUT FL

7-9

10.20

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – İBNİ SİNA MTAL

5-8

10.40

SARKUYSAN AL (KIZ) - PELİKAN KOLEJİ (KIZ)

6-1

10.40

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – GATEM

1-6

11.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ) – FATİH MTAL (KIZ)

4-5

11.00

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – YÜCEL BORU FL

0-10

11.20

CUMHURİYET AL – ÖZEL YENİ UMUT AL

15-7

11.20

ANİBAL A. L. – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

5-6

11.40

ALİ N. Ç. MTAL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2-5

11.40

SARKUYSAN AL – GAL

4-9

12.00

FATİH MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

9-6

12.00

GATEM – STFA MTAL

2-11

 

 

GTÜ

 

26 NİSAN 2019  CUMA

10.20

GAL – GATEM

13-3

10.20

ŞEHİT ÖĞRT. N.KUYUCU AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

11-7

10.40

SARKUYSAN AL (KIZ) – ALİ NURİ Ç. MTAL (KIZ)

3-6

10.40

FATİH MTAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

7-14

11.00

FATİH MTAL (KIZ) – PELİKAN KOLEJİ (KIZ)

5-3

11.00

GATEM – SARKUYSAN AL

1-15

11.20

STFA MTAL  – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

10-6

11.20

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL YENİ UMUT FL

2-7

11.40

CUMHURİYET AL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

10-0

11.40

YÜCEL BORU FL – ÖZEL YENİ UMUT AL

10-0

12.00

SARKUYSAN AL – STFA MTAL

12-8

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

10.00

ALİ NURİ Ç. MTAL – İBNİ SİNA MTAL

10-0

 

ÖZEL YENİ UMUT FL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

14-3

 

CUMHURİYET AL – YÜCEL BORU FL

4-10

 

ÖZEL YENİ UMUT AL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

10-0

 

GAL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

12-1

 

FATİH MTAL (KIZ) – SARKUYSAN AL (KIZ)

0-4

 

PELİKAN KOLEJİ (KIZ) – ALİ N. ÇOLAKOĞLU MTAL (KIZ)

0-8

 

FATİH MTAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

5-11

 

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

0-10

 

SARKUYSAN AL – MEHMET TUĞRUL T. MTAL

13-8

 

STFA MTAL  - GAL

6-14

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÜST TUR

1

 

Cumhuriyet B 2 – D 3 STFA (1.MAÇ)

6-3

 

 

1

 

ÇEYREK FİNAL

 

 

Özel Yeni Umut A 1 – D 2 Sarkuysan  (2.MAÇ)

7-8

 

ŞÖNKAL C 1 –  1.MAÇIN GALİBİ Cumhuriyet (3.MAÇ)

12-7

 

Yücel Boru B 1 – C 2 Anibal (4.MAÇ)

7-1

 

GAL D 1 – A 2 İmam Hatip  (5.MAÇ)

10-0

 

 

1

 

YARI FİNAL

 

 

Sarkuysan 2. MAÇIN GALİBİ – 3. MAÇIN GALİBİ ŞÖNKAL

15-10

 

Yücel Boru 4.MAÇIN GALİBİ  - 5.MAÇIN GALİBİ  GAL

9-10

 

 

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK : YÜCEL BORU - ŞÖNKAL

15-10

 

FİNAL : SARKUYSAN - GAL

8-15

 

  

AYAK TENİSİ

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI AYAK TENİSİ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

6

GATEM ÇEKİLDİ

GEBZE

7

FATİH MTAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL

1- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2- FATİH MTAL

2- SARKUYSAN AL

3- ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAAL

4- İBNİ SİNA MTAL

4- GAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar YARI finale yükselir.

 

GENÇ KIZLAR AYAK TENİSİ 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

10.45

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – FATİH MTAL

0-2

11.30

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

12.15

GAL - SARKUYSAN

2-1

 

 

 

26 NİSAN 2019 CUMA

10.00

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – SARKUYSAN AL

0-2

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

2-0

11.30

FATİH MTAL – ŞEHİT ÖĞRETMEN NECMETTİN KUYUCU AL

2-0

12.15

ANADOLU İMAM HATİP - GAL

0-2

 

 

 

30 NİSAN 2019 SALI

10.00

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – ŞEHİT ÖĞRT. N.KUYUCU AL

0-2

10.45

SARKUYSAN AL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2-0

11.30

GAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-0

12.15

FATİH MTAL - İBNİ SİNA MTAL

2-0

 

 

 

3 NİSAN 2019 CUMA

10.00

(FATİH MTAL) A GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ (SARKUYSAN)

0-2

 

(GAL) B GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ (YOK)

 

 

 

 

 

ÜÇÜNCÜLÜK :  Fatih MTAL 

 

 

FİNAL :  GAL - Sarkuysan 

0-2

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

AYAK TENİSİ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

6

GATEM

GEBZE

7

GAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

10

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

11

FATİH MTAL

GEBZE

12

CUMHURİYET AL

GEBZE

13

YÜCEL BORU FL

GEBZE

14

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

15

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

16

STFA MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- CUMHURİYET AL

1- ÖZEL HİSAR AL

2- FATİH MTAL

2- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3- İBNİ SİNA MTAL

4- GAL

4- SÜLEYMAN DEMİREL AL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- YÜCEL BORU FL

2- GATEM

2- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

3- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

4- STFA MTAL

4- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ 

AYAK TENİSİ ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.00

CUMHURİYET AL – GAL

2-0

10.45

FATİH MTAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2-1

11.30

ÖZEL HİSAR AL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

0-2

12.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – İBNİ SİNA MTAL

2-0

13.00

SARKUYSAN AL – STFA MTAL

2-1

13.45

GATEM – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

 

 

 

26 NİSAN 2019 CUMA

10.00

YÜCEL BORU FL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

2-0

10.45

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

1-1

11.30

CUMHURİYET AL – FATİH MTAL

2-0

12.15

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – GAL

2-0

13.00

ÖZEL HİSAR AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

0-2

13.45

İBNİ SİNA MTAL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

1-2

 

 

 

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

10.00

SARKUYSAN AL – GATEM

2-0

10.45

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – MEHMET T. TEKBULUT MTAL

2-1

11.30

YÜCEL BORU FL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2-0

12.15

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – STFA MTAL

0-2

13.00

CUMHURİYET AL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

1-2

13.45

GAL – FATİH MTAL

1-2

 

 

 

10.00

ÖZEL HİSAR AL – İBNİ SİNA MTAL

-

10.45

STFA MTAL  – GATEM

1-2

11.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-0

12.15

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-1

13.00

YÜCEL BORU FL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2-1

13.45

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

1-2

 

 

 

30 NİSAN 2019 SALI

10.00

Şönkal A 1 – D 2 İmam Hatip (1.MAÇ)

2-1

10.45

Sarkuysan C 1 – B 2 Ali Nuri (2.MAÇ)

0-2

11.30

S. Demirel B 1 – C 2 Gatem (3.MAÇ)

2-1

12.15

Yücel Boru D 1 – A 2 Cumhuriyet (4.MAÇ)

2-1

 

 

 

3 NİSAN 2019 CUMA

10.00

Şönkal 1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN Galibi Ali Nuri 

2-1

 

S. Demirel 3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN Galibi Yücel Boru

2-1

 

 

 

 

MAĞLUPLAR Ali Nuri - Yücel Boru 

2-1

 

Final : Şönkal - S. Demirel

2-0

 

 

 

 

  

PENALTI YARIŞI

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PENALTI YARIŞMASI KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

6

GATEM

GEBZE

7

GAL

GEBZE

8

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

9

CUMHURİYET AL

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL

GEBZE

11

FATİH MTAL

GEBZE

12

ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- PELİKAN KOLEJİ

1- GATEM

2- ÇOLAKOĞLU MTAL

2- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3- YÜCEL BORU FL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

1- GAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- SARKUYSAN AL

3- FATİH MTAL

3- CUMHURİYET AL

 

NOT: Grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

29 NİSAN 2019 PAZARTESİ

10.30

PELİKAN KOLEJİ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-2

10.45

GATEM – YÜCEL BORU FL

3-0

11.00

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – FATİH MTAL

0-3

11.15

GAL – CUMHURİYET AL

1-3

11.30

ÇOLAKOĞLU MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

2-3

11.45

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – YÜCEL BORU FL

3-0

12.00

İBNİ SİNA MTAL – FATİH MTAL

3-0

12.15

SARKUYSAN AL – CUMHURİYET AL

3-4

12.30

ÇOLAKOĞLU MTAL – PELİKAN KOLEJİ

1-2

12.45

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – GATEM

2-3

13.00

İBNİ SİNA MTAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

3-0

13.15

SARKUYSAN AL – GAL

3-2

 

 

 

30 NİSAN 2019   SALI

10.30

Pelikan A GRUBU 1.Sİ  – D GRUBU 2.Sİ  Sarkuysan   (1.MAÇ)

4-3

10.45

Gatem B GRUBU 1.Sİ  – C GRUBU 2.Sİ  Fatih  (2.MAÇ)

2-3

11.00

İbni Sina C GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ  Anibal  (3.MAÇ)

2-0

11.15

Cumhuriyet D GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ  Ali Nuri  (4.MAÇ)

4-5

 

 

 

12.00

            Pelikan   – Fatih

1-3

12.15

İbni Sina – Ali Nuri

3-1

 

 

 

13.00

MAĞLUPLAR Pelikan - Ali Nuri 

3-2

13.15

GALİPLER Fatih - İbni Sina

STADYUM

 

 

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

PENALTI YARIŞMASI ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

GEBZE

2

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

GEBZE

3

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

4

SARKUYSAN AL

GEBZE

5

PELİKAN KOLEJİ

GEBZE

6

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

GEBZE

7

GATEM

GEBZE

8

GAL

GEBZE

9

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

10

SÜLEYMAN DEMİREL AL

GEBZE

11

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

GEBZE

12

CUMHURİYET AL

GEBZE

13

YÜCEL BORU FL

GEBZE

14

ANİBAL ANADOLU LİSESİ

GEBZE

15

FATİH MTAL

GEBZE

16

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- GAL

1- FATİH MTAL

2- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2- PELİKAN KOLEJİ

3- ANİBAL ANADOLU LİSESİ

3- ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

4- SÜLEYMAN DEMİREL AL

4- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- SARKUYSAN AL

1- GATEM

2- ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

2- CUMHURİYET AL

3- İBNİ SİNA MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

4- YÜCEL BORU FL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÇEYREK finale yükselir. 

PENALTI YARIŞI ERKEKLER MÜSABAKA PROGRAMI 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

10.30

GAL – SÜLEYMAN DEMİREL AL

4-3

10.45

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

7-6

11.00

FATİH MTAL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

3-2

11.15

PELİKAN KOLEJİ – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

4-3

11.30

SARKUYSAN AL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3-2

11.45

ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ – İBNİ SİNA MTAL

0-3

12.00

GATEM – YÜCEL BORU FL

1-3

12.15

CUMHURİYET AL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-4

12.30

GAL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

2-4

14.00

ANİBAL ANADOLU LİSESİ – SÜLEYMAN DEMİREL AL

1-2

14.15

FATİH MTAL – PELİKAN KOLEJİ

2-4

14.30

ÖZEL AFŞİNBEY MTAL – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

4-3

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.30

SARKUYSAN AL – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3-0

10.45

İBNİ SİNA MTAL – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3-2

11.00

GATEM – CUMHURİYET AL

3-0

11.15

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL – YÜCEL BORU FL

3-2

11.30

GAL – ANİBAL ANADOLU LİSESİ

2-1

11.45

SÜLEYMAN DEMİREL AL – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL

4-5

12.00

FATİH MTAL – ÖZEL AFŞİNBEY MTAL

2-3

12.15

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ – ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ

3-0

12.30

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

2-3

14.00

YÜCEL BORU FL – CUMHURİYET AL

3-4

14.15

GATEM – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4-3

14.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL – PELİKAN KOLEJİ

2-3

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

10.30

Şht. Necmettin Kuyucu A GRUBU 1.Sİ  – D GRUBU 2.Sİ A.N.Ç MTAL   (1.MAÇ)

4-3

 

Pelikan B GRUBU 1.Sİ  – C GRUBU 2.Sİ  Sarkuysan  (2.MAÇ)

0-3

 

İbni Sina C GRUBU 1.Sİ  – B GRUBU 2.Sİ Özel Afşinbey    (3.MAÇ)

1-3

 

Gatem D GRUBU 1.Sİ  – A GRUBU 2.Sİ Süleyman Demirel    (4.MAÇ)

2-3

 

 

 

 

Necmettin Kuyucu 1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN Galibi Sarkuysan 

4-2

 

Afşinbey 3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN Galibi Süleyman D. 

2-3

 

 

 

 

MAĞLUPLARSarkuysan - Afşinbey 

3-2

 

GALİPLER S. Demirel - Şönkal

Stadyum

 

 

 

 

  

HALAT ÇEKME YARIŞI

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

GEBZE GENÇLİK HAFTASI

HALAT ÇEKME YARIŞI KIZ - ERKEK FİKSTÜRÜ

 

ERKEK TAKIMLARI

 

1

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

GEBZE

2

SARKUYSAN AL ERKEK

GEBZE

3

PELİKAN KOLEJİ ERKEK

GEBZE

4

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

GEBZE

5

GATEM ERKEK

GEBZE

6

GAL ERKEK

GEBZE

7

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

GEBZE

8

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

GEBZE

9

FATİH MTAL ERKEK

GEBZE

10

CUMHURİYET AL ERKEK

GEBZE

11

İBNİ SİNA MTAL ERKEK

GEBZE

12

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK

GEBZE

13

YÜCEL BORU FL ERKEK

GEBZE

 

KIZ TAKIMLARI

 

1

İBNİ SİNA MTAL KIZ

GEBZE

2

SARKUYSAN AL KIZ

GEBZE

3

PELİKAN KOLEJİ KIZ

GEBZE

4

GAL KIZ

GEBZE

5

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

GEBZE

6

SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

GEBZE

7

FATİH MTAL KIZ

GEBZE

8

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

GEBZE

9

ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

GEBZE

10

YÜCEL BORU FL KIZ

GEBZE

 

ERKEKLER

A GRUBU

B GRUBU

1- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

1- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK

2- SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

2- GAL ERKEK

3- CUMHURİYET AL ERKEK

3- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

4- YÜCEL BORU FL ERKEK

4- İBNİ SİNA MTAL ERKEK

5- PELİKAN KOLEJİ ERKEK

5- ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

6- GATEM ERKEK

6- SARKUYSAN AL ERKEK

7- FATİH MTAL ERKEK

 

 

NOT: Erkekler A VE B gruplarını ilk 4 sırada tamamlayan takımlar Çeyrek Finale yükselir.

 

KIZLAR

C GRUBU

D GRUBU

1- SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

1- FATİH MTAL KIZ

2- GAL KIZ

2- ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

3- SARKUYSAN AL KIZ

3- YÜCEL BORU FL KIZ

4- İBNİ SİNA MTAL KIZ

4- MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

5- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

5- PELİKAN KOLEJİ KIZ

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

11.00

FATİH MTAL ERKEK – SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

1-0

11.10

CUMHURİYET AL ERKEK – GATEM ERKEK

1-0

11.20

PELİKAN KOLEJİ ERKEK -  YÜCEL BORU FL ERKEK

1-0

11.30

SARKUYSAN AL ERKEK – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK

0-1

11.40

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK – GAL ERKEK

1-0

11.50

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK – İBNİ SİNA MTAL ERKEK

0-1

12.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ – İBNİ SİNA MTAL KIZ

1-0

12.10

SARKUYSAN AL KIZ – GAL KIZ

1-0

12.20

FATİH MTAL KIZ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

0-1

12.30

YÜCEL BORU FL KIZ – ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

0-1

13.30

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK – CUMHURİYET AL ERKEK

0-1

13.40

YÜCEL BORU FL ERKEK – FATİH MTAL ERKEK

1-0

13.50

GATEM ERKEK – PELİKAN KOLEJİ ERKEK

1-0

14.00

MEHMET T. TEKBULUT MTAL ERKEK – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

0-1

14.10

İBNİ SİNA MTAL ERKEK – SARKUYSAN AL ERKEK

1-0

14.20

GAL ERKEK – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

1-0

14.30

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – SARKUYSAN AL KIZ

0-1

14.40

GAL KIZ – SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

0-1

14.50

PELİKAN KOLEJİ KIZ - YÜCEL BORU FL KIZ

1-0

15.00

ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – FATİH MTAL KIZ

1-0

 

 

 

25 NİSAN 2019 PERŞEMBE

 

11.00

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK – YÜCEL BORU FL ERKEK

1-0

11.10

PELİKAN KOLEJİ ERKEK – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

0-1

11.20

FATİH MTAL ERKEK – GATEM ERKEK

0-1

11.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK – İBNİ SİNA MTAL ERKEK

0-1

11.40

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK – ANADOLU İ.H. LİSESİ ERKEK

1-0

11.50

SARKUYSAN AL ERKEK – GAL ERKEK

1-0

12.00

İBNİ SİNA MTAL KIZ – GAL KIZ

1-0

12.10

SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

1-0

12.20

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ – ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

0-1

12.30

FATİH MTAL KIZ – PELİKAN KOLEJİ KIZ

0-1

13.30

CUMHURİYET AL ERKEK – PELİKAN KOLEJİ ERKEK

1-0

13.40

GATEM ERKEK – SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

1-0

13.50

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK – FATİH MTAL ERKEK

1-0

14.00

ANADOLU İH LİSESİ ERKEK – MEHMET T. TEKBULUT MTAL ERKEK

0-1

14.10

GAL ERKEK – İBNİ SİNA MTAL ERKEK

0-1

14.20

ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK – SARKUYSAN AL ERKEK

0-1

14.30

SARKUYSAN AL KIZ – SÜLEYMAN DEMİREL AL KIZ

1-0

14.40

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – İBNİ SİNA MTAL KIZ

0-1

14.50

YÜCEL BORU FL KIZ – FATİH MTAL KIZ

0-1

15.00

PELİKAN KOLEJİ KIZ – MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ

0-1

 

 

 

30 NİSAN 2019  SALI

11.00

YÜCEL BORU FL ERKEK – GATEM ERKEK

0-1

11.10

FATİH MTAL ERKEK – CUMHURİYET AL ERKEK

1-0

11.20

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

0-1

11.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL ERKEK – GAL ERKEK

1-0

11.40

SARKUYSAN AL ERKEK – ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ERKEK

1-0

11.50

İBNİ SİNA MTAL ERKEK – ŞEHİT ÖĞRT. NECMETTİN KUYUCU AL ERKEK

0-1

12.00

GAL KIZ – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ

1-0

12.10

İBNİ SİNA MTAL KIZ – SARKUYSAN AL KIZ

0-1

12.20

ÇOLAKOĞLU MTAL KIZ – PELİKAN KOLEJİ KIZ

1-0

12.30

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL KIZ – YÜCEL BORU FL KIZ

1-0

13.30

PELİKAN KOLEJİ ERKEK – FATİH MTAL ERKEK

0-1

13.40

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK – YÜCEL BORU FL ERKEK

1-0

13.50

CUMHURİYET AL ERKEK – SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK

1-0

14.00

GATEM ERKEK – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL ERKEK

0-1

14.10

SÜLEYMAN DEMİREL AL ERKEK – PELİKAN KOLEJİ ERKEK

1-0

14.20

YÜCEL BORU FL ERKEK – CUMHURİYET AL ERKEK

1-0

 

 

 

 

 

3 MAYIS 2019 CUMA

 

ÇEYREK FİNAL ERKEKLER

 

11.00

 Ali Nuri A 1 – B 4 Sarkuysan (1.MAÇ)

2-0

 

İbni Sina B 2 – A 3 Gatem (2.MAÇ)

2-0

 

Cumhuriyet A 2 – B 3 Mehmet Tuğrul  (3.MAÇ)

2-1

 

Şönkal B 1 – A 4 Yücel Boru (4.MAÇ)

2-0

 

 

 

 

ÇEYREK FİNAL KIZLAR

 

 

Sarkuysan C 1 – D 4 Fatih MTAL (5.MAÇ)

0-2

 

Mehmet Tuğrul D 2 – C 3 Ali Nuri  (6.MAÇ)

2-0

 

S. Demirel C 2 – D 3 Pelikan (7.MAÇ)

0-2

 

Çolakoğlu D 1 – C 4 İBNİ Sina  (8.MAÇ)

2-0

 

 

 

 

YARI FİNAL ERKEKLER

 

 

Ali Nuri   1. MAÇIN GALİBİ – 2. MAÇIN GALİBİ   İbni Sina

2-0

 

Cumhuriyet   3.MAÇIN GALİBİ  - 4.MAÇIN GALİBİ   Şönkal

0-2

 

 

 

 

YARI FİNAL KIZLAR

 

 

 Fatih MTAL   5. MAÇIN GALİBİ – 6. MAÇIN GALİBİ    Mehmet Tuğrul

0-2

 

Pelikan     7.MAÇIN GALİBİ  - 8.MAÇIN GALİBİ      Çolakoğlu

0-2

 

 

 

 

FİNALLER

 

 

(ÜÇÜNCÜLÜK: ERKEKLER) İBNİ SİNA - CUMHURİYET

2-0

 

(FİNAL: ERKEKLER) ŞÖNKAL - ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU

STADYUM

 

(ÜÇÜNCÜLÜK: KIZLAR) PELİKAN - FATİH

0-2

 

(FİNAL: KIZLAR) MEHMET T. TEKBULUT - ÇOLAKOĞLU

STADYUM

 

TÜM OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTİP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

  

Gebze Kaymakamlığı, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünce bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 21-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gebze İlçemizde gerçekleştirilecektir. Çocuk Oyunları Şenliği ile alakalı izlenecek yol aşağıdaki gibi olup; 

Katılım sağlayacak olan okullarımızın aşağıda yer alan başvuru formunu en geç 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar (17:30) Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

2018-2019 GEBZE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İZLENECEK YOL

UYGULAMA TAKVİMİ 

SINIF SEVİYE BİLDİRİM TARİHİ                             : 29 NİSAN 2016 CUMA

 

OYUNCU KARTI ÇIKARMA SON İŞLEM TARİHİ          : 17 MAYIS 2019 CUMA

OKUL ŞENLİKLERİNİN TAMAMLANMA TARİHİ           : 17 MAYIS 2019 CUMA   

İLÇE ŞENLİKLERİ UYGULAMA TARİHİ                      : 21-29 MAYIS 2019 

İLÇE ŞENLİKLERİNE SON BAŞVURU TARİHİ             : 15 MAYIS 2019 

İLÇE PROGRAMININ WEB SİTESİNDE YAYINLANMA TARİHİ : 18 MAYIS 2019

BAŞVURU FORMU İNDİR

 

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

GEBZE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Geleneksel Çocuk Oyunları Derneği (GEÇODER) işbirliğinde tüm Türkiye'de başlayan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri İlkokul 3-4 ve ortaokul 5. sınıfları kapsamaktadır.

Öncelikle Geleneksel Çocuk Oyunlarına katılacak okullarımızın (Okulunda yada İlçe Şenliğinde) öğrencilerine OYUNCU KARTI Lisanslama işlemi yapmaları gerekmektedir. En geç 29 Nisan 2016 Cuma gününe kadar OYUNCU KARTI Lisanslama işlemi gerçekleştirildikten sonra tertip kurulunca ilgili modülde hangi okul kaç öğrencisine OYUNCU Kartı işlemi gerçekleştirdiği tespit edilerek ilgili okula o kadar madalya ve belge verilir...

 

OYUNCU KARTI ÇIKARMAK İÇİN MODÜL ŞİFRESİ OLMAYAN OKULLARIMIZIN İZLEYECEĞİ YOL

Bilindiği üzere Geleneksel Çocuk Şenliklerine katılan okullarımız Buraya Tıklayarak ulaşacakları lisans işlem modülünden tüm öğrenciler için OYUNCU KARTI çıkarmakta ve şenliklere katılan öğrencilerimiz ilgili oyuncu kartı ile şenliklere katılabilmektedir. 

 

Oyuncu Kartı Çıkarmak İçin Lisans İşlem Modülü Şifresi Olmayan Okullar

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine ; 

Okul Tam Adı

Okul Kurum Kodu

Okul Müdürü Adı Soyadı

Okulun kullandığı aktif gmail Adresi (Şifre İlgili mail adresine gelecektir)

Okul Açık adres ve telefon numarasını yazarak şifre talebinde bulunacaklardır. 

 

ŞİFRESİ OLAN OKULLAR OYUNCU KARTINI NASIL ÇIKARACAK

Buraya Tıklayarak açılan sayfaya kullanıcı adı (Kurum Kodu) ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra açılan sayfada

 

OYUNCU MODÜLÜ > Oyuncu Ekle linkine tıklar. İlgili Öğrencinin TC Kimlik Numarası Yazılır ve 1 adet resim tanımlanır. Ardından kaydedilen sayfa kendini yeniler ve sağ alt köşedeki LİSANS EKLE linki tıklanır. İlgili alanlar seçilir ve kaydedilir. 

 

EK-1 VELİ İZİN BELGESİ

Oyuncu Kartı çıkartmanın yanında ayrıca Veli İzin ve Sağlık Beyan Belgesi de doldurmak gerekmektedir. Aşağıda yer alan Ek-1 belgesi bilgisayara indirilir. Doldurulup veli ve okul müdürüne imzalatıldıktan sonra Okul idaresince dosya altında tutulur. EK-1 i inceleyen okul idaresi veli imza kontrolü yaptıktan sonra OYUNCU KARTLARINDA yer alan Okul İdarecisi bölümünü imzalayarak Şenliklere katılacak ilgili sınıf öğretmenine teslim eder.

EK-1 Veli İzin ve Sağlık Beyan Belgesi İndir

 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençlik Haftası Spor Şenliklerine Fikstürleri yayınlanmıştır.

 

- 3X3 SOKAK BASKETBOLU KIZ ERKEK -

- AYAK TENİSİ ERKEKLER -

- AYAK TENİSİ KIZLAR -

- HALAT ÇEKME YARIŞI KIZ ERKEK -

- PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER -

- PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR - 

- PENALTI YARIŞI KIZLAR -

- PENALTI YARIŞI ERKEK -

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençler Spor Şenliklerine katılan okullarımız aşağıda yer almaktadır. 

 


PLAJ VOLEYBOLU KIZLAR

  1. ATATÜRK AL
  2. KAVRAM TEMEL LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. GATEM
  6. GAL
  7. FATİH SULTAN MEHMET AL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  10. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  11. ÖZEL YENİ UMUT AL
  12. FATİH MTAL
  13. CUMHURİYET AL
  14. YÜCEL BORU FL
  15. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  17. ÇOLAKOĞLU MTAL
  18. STFA MTAL

 

PLAJ VOLEYBOLU ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. İBNİ SİNA MTAL
  3. SARKUYSAN AL
  4. GATEM
  5. GAL
  6. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  7. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  8. ÖZEL YENİ UMUT AL
  9. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  10. FATİH SULTAN MEHMET AL
  11. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  12. STFA MTAL 

 

3X3 SOKAK BASKETBOLU KIZLAR

  1. SARKUYSAN AL
  2. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  3. FATİH MTAL
  4. PELİKAN KOLEJİ

 

3X3 SOKAK BASKETBOLU ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  10. ÖZEL YENİ UMUT FL
  11. ÖZEL YENİ UMUT AL
  12. FATİH MTAL
  13. CUMHURİYET AL
  14. YÜCEL BORU FL
  15. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  17. STFA MTAL 

 

AYAK TENİSİ KIZLAR

  1. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  2. SARKUYSAN AL
  3. GAL
  4. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  5. FATİH MTAL
  6. ÇOLAKOĞLU MTAL

 

AYAK TENİSİ ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  10. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  11. FATİH MTAL
  12. CUMHURİYET AL
  13. YÜCEL BORU FL
  14. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  15. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  16. STFA MTAL 

 

HALAT ÇEKME KIZLAR

  1. İBNİ SİNA MTAL
  2. SARKUYSAN AL
  3. PELİKAN KOLEJİ
  4. GAL
  5. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  6. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  7. FATİH MTAL
  8. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  9. ÇOLAKOĞLU MTAL
  10. YÜCEL BORU FL

 

HALAT ÇEKME ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. SARKUYSAN AL
  3. PELİKAN KOLEJİ
  4. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  5. GATEM
  6. GAL
  7. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  8. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  9. FATİH MTAL
  10. CUMHURİYET AL
  11. İBNİ SİNA MTAL
  12. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL
  13. YÜCEL BORU FL

 

PENALTI KIZLAR

  1. ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
  2. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. PELİKAN KOLEJİ
  6. GATEM
  7. GAL
  8. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  9. CUMHURİYET AL
  10. YÜCEL BORU FL
  11. FATİH MTAL
  12. ÇOLAKOĞLU MTAL

 

PENALTI ERKEKLER

  1. ATATÜRK AL
  2. ÖZEL HİSAR ANADOLU LİSESİ
  3. İBNİ SİNA MTAL
  4. SARKUYSAN AL
  5. PELİKAN KOLEJİ
  6. ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  7. GATEM
  8. GAL
  9. ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL
  10. SÜLEYMAN DEMİREL AL
  11. ÖZEL AFŞİNBEY MTAL
  12. CUMHURİYET AL
  13. YÜCEL BORU FL
  14. ANİBAL ANADOLU LİSESİ
  15. FATİH MTAL
  16. MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

Kros, Yüzme, Masa Tenisi branşları ferdi yapılacağı için katılan okullarımız yazılmamıştır. Neredeyse tüm okullarımız katılım sağlamıştır.

Branşlar hakkında genel bilgi 3 Nisan 2019 Çarşamba Saat 14:00 da yapılacak olan toplantıda anlatılacak, tüm lise öğretmenlerimiz ile görev dağılımı yapılarak faaliyetler 22 Nisan 2019 da başlayacak şekilde programlanacaktır.  

 

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Genç Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL GENÇ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

GEBZE

2

ÖZEL DEVA MTAL (Seri Başı)

GEBZE

3

ÖZEL KALE SMTAL (Seri Başı)

GEBZE

4

MEHMET TUĞRUL TEKBULUT MTAL

GEBZE

5

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

SARKUYSAN AL

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL DEVA MTAL

1- ÖZEL KALE SMTAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- FATİH MTAL

3- MEHMET TEKBULUT MTAL

3- ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

4- SARKUYSAN AL

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

27 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL DEVA MTAL – SARKUYSAN AL

2-2*

11.15

İBNİ SİNA MTAL – MEHMET TEKBULUT MTAL

3-1

12.30

ÖZEL KALE SMTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

3-4

 

 

 

29 MART 2019 CUMA

10.00

FATİH MTAL – ALİ NURİ ÇOLAKOĞLU MTAL

1-3

11.15

SARKUYSAN AL – İBNİ SİNA MTAL

4-0

12.30

ÖZEL DEVA MTAL – MEHMET TEKBULUT MTAL

5-0

 

 

 

2 NİSAN 2019    SALI

10.00

MEHMET TEKBULUT MTAL – SARKUYSAN AL

0-7

11.15

ÖZEL DEVA MTAL – İBNİ SİNA MTAL

3-1

12.30

ÖZEL KALE SMTAL – FATİH MTAL

1-1*

 

 

 

4 NİSAN 2019 PERŞEMBE

10.00

Sarkuysan A 1 – B 2 Fatih 

3-1

11.15

Ali Nuri B 1 – A 2 Özel Deva

1-2

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

10.00

Üçüncülük : Ali Nuri - Fatih

1-2

11.15

Final: Sarkuysan - Özel Deva

7-6(P) 

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gebze Gelişim Ligi Yıldız Erkekler Futbol Şampiyonası Gebze Metin Oktay Stadın da başladı...

GÜNCEL SONUÇLAR

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

GEBZE GELİŞİM LİGİ (2.LİG)

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

ÖZEL PELİKAN OO

GEBZE

2

ADEM YAVUZ OO

GEBZE

3

TAVŞANLI OO

GEBZE

4

FATİH İHO

GEBZE

5

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

6

BEYLİKBAĞI OO

GEBZE

7

İL GENEL MECLİSİ OO

GEBZE

8

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

9

ULUS OO

GEBZE

10

KOÇ OO

GEBZE

11

YILDIRIM BEYAZIT OO

GEBZE

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL PELİKAN OO

1- BEYLİKBAĞI OO

2- ULUS OO

2- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3- ADEM YAVUZ OO

3- FATİH İHO

4- YILDIRIM BEYAZIT OO

4- İL GENEL MECLİSİ OO

 

C GRUBU

1- KOÇ OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- TAVŞANLI OO

 

NOT: A VE B Gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar, C grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselir.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SKOR

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

0-8

10.00

ULUS OO – ADEM YAVUZ OO

3-0

11.00

BEYLİKBAĞI OO – İL GENEL MECLİSİ OO

2-4

11.00

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – FATİH İHO

3-0

12.00

KOÇ OO – TAVŞANLI OO

4-4*

 

 

 

22 MART 2019 CUMA

10.00

MESUDE İŞMAN OO – TAVŞANLI OO

6-0

10.00

BEYLİKBAĞI OO – FATİH İHO

1-3

11.00

YILDIRIM BEYAZIT OO – ULUS OO

2-3

11.00

ÖZEL PELİKAN OO – ADEM YAVUZ OO

0-9

12.00

İL GENEL MECLİSİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-2

 

 

 

26 MART 2019   SALI

10.00

ADEM YAVUZ OO – YILDIRIM BEYAZIT OO

1-1*

10.00

ÖZEL PELİKAN OO – ULUS OO

0-6

11.00

MESUDE İŞMAN OO – KOÇ OO

3-1

11.00

FATİH İHO – İL GENEL MECLİSİ OO

*1-1

12.00

BEYLİKBAĞI OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-5

 

 

 

28 MART 2019 PERŞEMBE

12.00

Ulus A 1 – B 3 İl Genel Meclis   (1.MAÇ)

3-0

12.00

Tavşanlı C 2 – B 2 Fatih    (2.MAÇ)

0-8

13.00

Mesude İşman C 1 – A 2  Yıldırım Beyazıt (3.MAÇ)

3-0

13.00

Adem Yavuz A 3 – B 1  Muzaffer Altıntaş (4.MAÇ)

1-4

4 NİSAN 2019 PERŞEMBE

 

 

 

 

13.00

Ulus OO - Fatih İHO

0-0*

13.00

Mesude İşman OO - Muzaffer Altıntaş OO

1-1*

 

 

 

5 NİSAN 2019 CUMA

14.00

Üçüncülük : Ulus - Mesude İşman

METİN OKTAY 1

14.00

Final: Fatih - Muzaffer Altıntaş 

METİN OKTAY 2

 

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI TERTiP KURULU

2018-2019

www.gebzeokulsporlari.com

Her yıl olduğu gibi bu yılda Gebze Kaymakamlığı, Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Liseler arası Gençler Spor Şenlikleri aşağıda yer almaktadır. 

Başvuru süreci başlamış olup aşağıda tüm detaylar ile belirtilmiştir. 

- GENÇLİK HAFTASI SPOR ŞENLİKLERİ BAŞVURU FORMU İNDİR -

 

BAŞVURULAR : Aşağıda yer alan branşlara katılacak olan okullarımız 26 Mart 2019 Salı günü Saat 17:30 a kadar BAŞVURU FORMUNU Okul müdürlerine imzalatarak İlçe Spor Müdürlüğü Okul Sporları birimine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Fikstürler 27 Mart 2019 Çarşamba günü yayınlanacağı için ilgili tarihler dışında gerçekleşecek başvurular kabul edilmeyecektir.

TAKIM SPORLARI : Spor Faaliyetlerine Okullarımız en fazla 1 takım ile katılabilir. 

FERDİ SPORLAR : Okullarımız Ferdi Yüzme ve Ferdi masa tenisi turnuvasında en fazla 4 kız + 4 Erkek sporcu (Toplam:8) yarıştırabilir. Gençlik Koşusu için sınırlama yoktur.

YAŞ VE KATEGORİ : 2001 yılı 11. ve 12. Ay Doğumlular +2002-2003-2004-2005 doğumlular.

LİSANS İŞLEMLERİ: Gençlik Haftası Spor Şenliklerine katılan tüm öğrencilerin en az bir branş da Lisans kartı olması zorunludur.

TEK HEKİM SAĞLIK RAPORU VE VELİ İZNİ : TEK HEKİM SAĞLIK İZİN VE VELİ İZİN BELGELERİNİN VARLIĞINDAN OKUL İDARESİ VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SORUMLUDUR.

Okul Müdürü imzalı Okul Sporcu Lisansı olan öğrencilerin Sağlık İzin ve Veli İzin belgeleri Okul idaresi yada Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından okul arşivi yada dosyalarında Eğitim Öğretim yılı süresince zorunlu tutulması gerekmektedir.  Okul Sporları lisansı olan öğrencilerin Veli yada Sağlık izin durumları İlçe Spor Müdürlüğünce kontrol edilmez. İlgili sorumluluk Okul İdaresini ve Beden Eğitimi Öğretmenini ilgilendiren bir durumdur. Oluşabilecek sağlık problemleri vb. durumlardan ilgili okul idaresi ve Beden Eğitimi Öğretmeni sorumludur. Lütfen Sağlık izin ve Veli İzni olmayan öğrencilere lisanslama işlemi yapmayınız. 

 

1- PLAJ VOLEYBOLU (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır.
  • File yüksekliği 2.24
  • 1 Set kazanılmış 15 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • 2-1 lik skorda kazanan 2 kaybeden 1 Puan. 2-0 lık skorda kazanan 3 puan alacaktır. 
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

2- AYAK TENİSİ (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 5 sporcudan oluşacaktır.
  • File yüksekliği standart tenis kortu yüksekliğidir.
  • 1 Set kazanılmış 11 Sayı üzerinden değerlendirilecektir.
  • Toplamda 2 set kazanan takım müsabakayı kazanır. Netice seti uygulaması yapılmayacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

3- 3x3 SOKAK BASKETBOLU (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019 

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü ( STFA MTAL girişi karşısı)

  • Takımlar en az 3 en fazla 4 sporcudan oluşacaktır.
  • Müsabaka 10 dk üzerinden oynatılacaktır.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.

 

4- FERDİ YÜZME YARIŞMALARI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

  • 50 Metre Serbest Stil 
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

5- FERDİ KROS YARIŞMALARI (GENÇLİK KOŞUSU) (Kız-Erkek)

Tarih : 19 MAYIS 2019

Yer : Gebze Alaettin Kurt Stadı 

  • Genç Kızlar 1500 Metre, Genç Erkekler 2000 Metre
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

6- FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI (Kız-Erkek)

Tarih : 7 MAYIS 2019

Yer : Gebze  Spor Salonu 

Saat 09:30 Kura Toplantısı 

Saat 10:00 Müsabakalar 

  • Kazanılmış 2 set üzerinden tek devreli eleme usulü yarışma sistemine göre oynatılacaktır.
  • 1 Okuldan En Fazla 4 Kız+4 Erkek Sporcu katılabilir.
  • Turnuva sonucunda dereceye giren ilk 3 sporcu ödüllendirilecektir.

 

7- HALAT ÇEKME YARIŞI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Takım 6 Öğrenci sporcudan oluşur.
  • Saniye puanlaması üzerinden Tek Devreli Lig Usulü Yarışma Sistemine göre oynanacaktır.
  • 10 saniye içinde rakibini Ceza Alanı içine çekmeyi başaran takım 5 puan alırken, 20 saniye 4 puan, 30 saniye 3 puan , 40 saniye ve üzeri 2 puan ile değerlendirilecektir. 
  • Kızlar ve Erkekler farklı kategorilerde yarışacak olup Geniş Bilgi Gençlik Haftası Teknik Toplantısında verilecektir. 

 

7- PENALTI ATIŞI YARIŞMASI (Kız-Erkek)

Tarih : 15 NİSAN -5 MAYIS 2019

Yer : Gebze Teknik Üniversitesi Kampüsü

  • Takım 3 oyuncu + 1 Kaleci olmak üzere toplam 4 sporcudan oluşur.
  • Takımlar kura ile belirlenmiş Fikstürde önce grup yarışmalarının ardından üst tur, çeyrek, yarı ve final atışları doğrultusunda yarışacaklardır.
  • Penaltı Atışları kaleci de dahil toplam 4 atış üzerinden değerlendirilecek, eşitliğin bozulmaması durumunda Seri Penaltılar ile devam edilecektir.
  • SKOR PUANLAMASI UYGULANACAKTIR : 
  • Skor: 3-0 (Kazanan 5 Puan, Kaybeden 0 Puan) 4. Penaltı kullanılmaz. 
  • Skor: 2-0 (Kazanan 4 Puan, Kaybeden 0 Puan)
  • Skor: 1-0 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 0 Puan)
  • Skor: 3-1 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 1 Puan)
  • Skor: 3-2 (Kazanan 3 Puan, Kaybeden 2 Puan)
  • Skor: 2-1 (Kazanan 2 Puan, Kaybeden 1 Puan)
  • Skor: 4-3 (Kazanan 4 Puan, Kaybeden 3 Puan) 
  • Her Türlü Seri Penaltılar Sonucu Kazanan Takım 3, Kaybeden Takım 2 Puan alacaktır. İlgili Puanlama sistemi grup yarışları için geçerlidir.
  • Penaltı Yarışmalarına katılan Genç Sporcu Öğrencilerimiz Spor Toto Süper Lig Hakemlerimizden Alper ÇETİN hocamız ile tanışma fırsatı bulacaklardır. :)      
  • Kızlar ve Erkekler farklı kategorilerde yarışacak olup Geniş Bilgi Gençlik Haftası Teknik Toplantısında verilecektir. 

 

8- DİĞER EĞLENCELİ OYUNLAR

Çuval Yarışı, İp Atlama , En Güzel Kek Yapma , Genç Star, Fırlatma , Yüksek Sıçrama vb oyunlar Gençlik Haftası Spor Şenliklerine katılan sporcular arasında oynatılacakdır. 

 

LİSANS VE KATILIM EVRAK İŞLERİ : Turnuvalara katılan tüm sporcuların okul sporları lisansı olması gerekmektedir. Okul sporları lisansı olmayan sporcular yarışmalara kesinlikle alınmayacaktır. Ayrıca yüzme yarışmalarına katılacak olan sporcu öğrencilerden ise idrar tahlili alınacaktır. 

Tüm Okullarımıza önemle duyurulur.

- GENÇLİK HAFTASI KATILIM FORMU İNDİR -