Perşembe, 11 Ekim 2018 09:17

2018 Cumhuriyet Kupası Yıldızlar Futsal Güncel Sonuçlar

Yazan 

2018-2019 Gebze Cumhuriyet Kupası Yıldız Kızlar ve Erkekler Futsal Şampiyonası Güncel Sonuç Listesidir...

 

YILDIZ KIZLAR

 

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ

1

YUNUS EMRE OO

GEBZE

2

KOÇ OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

3

ON ADIM EĞİTİM B. OO

GEBZE

4

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

5

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

6

İLYASBEY OO

GEBZE

7

MİMAR SİNAN OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

8

İNÖNÜ OO

GEBZE

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

B GRUBU

1- KOÇ OO

1- MİMAR SİNAN OO

2- YUNUS EMRE OO

2- ON ADIM EĞİTİM B. OO

3- İNÖNÜ OO

3- MUSTAFAPAŞA OO

4- İLYASBEY OO

4- MESUDE İŞMAN OO

 

NOT: Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselir.

 

Yıldız Kızlar Müsabakaları 10 dakikalık 2 devre halinde oynanacaktır.

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

9 EKİM 2018     SALI

10.00

KOÇ OO  – İLYASBEY OO

1-1*

10.20

YUNUS EMRE OO  – İNÖNÜ OO

*1-1

10.40

MİMAR SİNAN OO  – MESUDE İŞMAN OO

3-0

11.10

ON ADIM EĞİTİM B. OO – MUSTAFAPAŞA OO

*0-0

 

 

 

16 EKİM 2018    SALI

09:00

KOÇ OO  – İNÖNÜ OO

2-0

09.20

İLYASBEY OO – YUNUS EMRE OO

2-0

09.40

MİMAR SİNAN OO  – MUSTAFAPAŞA OO

*1-1

10.10

MESUDE İŞMAN OO – ON ADIM EĞİTİM B. OO

1-1*

 

 

 

22 EKİM 2018 PAZARTESİ

12.00

KOÇ OO  – YUNUS EMRE OO

*1-1

12.20

İNÖNÜ OO  – İLYASBEY OO

0-0

12.40

MUSTAFAPAŞA OO – MESUDE İŞMAN OO

2-1

13.10

MİMAR SİNAN OO  – ON ADIM EĞİTİM B. OO

1-1

 

 

 

25 EKİM 2018 PERŞEMBE

11.00

(İLYASBEY) A 1 – B 2 (MUSTAFAPAŞA)

1-1*

11.20

(MİMAR SİNAN) B 1 – A 2 (KOÇ)

2-0

 

 

 

26 EKİM 2018 CUMA

11.00

Üçüncülük : İLYASBEY - KOÇ

4-1

11.20

Final: MUSTAFAPAŞA - MİMAR SİNAN

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER 

 

  

 

2018-2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ

1

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

GEBZE

2

ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

GEBZE

3

KOÇ OO

GEBZE

4

DUMLUPINAR İ-H-O (SERİ BAŞI)

GEBZE

5

MESUDE İŞMAN OO

GEBZE

6

İLYASBEY OO

GEBZE

7

OSMANGAZİ OO

GEBZE

8

EMLAK KONUTLARI OO

GEBZE

9

ARİF NİHAT ASYA OO

GEBZE

10

YAVUZ SELİM OO

GEBZE

11

ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

GEBZE

12

50. YIL CRHSLER OO

GEBZE

13

SULTAN ORHAN OO

GEBZE

14

MUSTAFAPAŞA OO

GEBZE

15

YUNUS EMRE OO (SERİ BAŞI)

GEBZE

16

GEBZE İMAM HATİP OO

GEBZE

17

MİMAR SİNAN OO

GEBZE

18

İNÖNÜ OO

GEBZE

19

HÜRRİYET OO

GEBZE

20

KOCATEPE İHO

GEBZE

 

 

 GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- DUMLUPINAR İ-H-O

1- OSMANGAZİ OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

2- MESUDE İŞMAN OO

3- İLYASBEY OO

3- MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

4- SULTAN ORHAN OO

4- İNÖNÜ OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- KOÇ OO

1- HÜRRİYET OO

2- EMLAK KONUTLARI OO

2- MUSTAFAPAŞA OO

3- ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

3- YAVUZ SELİM OO

 

E GRUBU

F GRUBU

1- YUNUS EMRE OO

1- MİMAR SİNAN OO

2- ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

2- ARİF NİHAT ASYA OO

3- KOCATEPE İHO

3- GEBZE İMAM HATİP OO

 

NOT: A ve B gruplarında gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar ve C-D-E-F gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar ÜST TURA YÜKSELİR.

  

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

SONUÇ

5 EKİM 2018  CUMA

10.00

DUMLUPINAR İ-H-O  – SULTAN ORHAN OO

7-2

10.30

50. YIL CRHSLER OO – İLYASBEY OO

0-3

11.00

OSMANGAZİ OO – İNÖNÜ OO

2-2*

11.30

MESUDE İŞMAN OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

1-6

12.00

KOÇ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO

4-3

12.30

HÜRRİYET OO – YAVUZ SELİM OO

1-4

 

 

 

9 EKİM 2018

SALI

11.30

YUNUS EMRE OO  – KOCATEPE İHO

5-3

12.00

MİMAR SİNAN OO – GEBZE İMAM HATİP OO

2-4

12.30

DUMLUPINAR İ-H-O  – 50. YIL CRHSLER OO

3-3*

13.00

İLYASBEY OO – SULTAN ORHAN OO

5-1

 

 

 

11 EKİM 2018 PERŞEMBE

10.00

OSMANGAZİ OO – MESUDE İŞMAN OO

6-3

10.30

MUZAFFER ALTINTAŞ İHO – İNÖNÜ OO

*3-3

11.00

ÖZEL GEBZE KOLEJİ OO – EMLAK KONUTLARI OO

4-3

11.30

YAVUZ SELİM OO – MUSTAFAPAŞA OO

3-1

12.00

KOCATEPE İHO – ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO

4-2

12.30

GEBZE İMAM HATİP OO – ARİF NİHAT ASYA OO

7-1

 

 

 

16 EKİM 2018   SALI

 

 

 

10.30

MUSTAFAPAŞA OO – HÜRRİYET OO

8-1

11.00

ÖZEL ÇAĞ ÖTESİ OO – YUNUS EMRE OO

1-5

11.30

ARİF NİHAT ASYA OO – MİMAR SİNAN OO

1-5

12.00

EMLAK KONUTLARI OO – KOÇ OO

1-3

12.30

DUMLUPINAR İ-H-O  – İLYASBEY OO

5-2

13.00

SULTAN ORHAN OO – 50. YIL CRHSLER OO

1-3

13.30

OSMANGAZİ OO – MUZAFFER ALTINTAŞ İHO

3-0

14.00

İNÖNÜ OO – MESUDE İŞMAN OO

4-0

 

 

 

18 EKİM 2018 PERŞEMBE

 

A 1  (BAY) Dumlupınar

GEBZE SS

10.00

B 2 (İnönü) – (Yavuz Selim) D 1 (1.Maç)

4-0

10.30

C 2 (Özel Gebze) – E 2 (Kocatepe) (2.Maç)

1-6

11.00

D 2 (Mustafapaşa) –  (Yunus Emre) E 1 (3.Maç)

0-7

11.30

F 2 (Mimar Sinan) – A 3 (50. Yıl C) (4.Maç)

1-5

12.00

B 3 (Muzaffer A.)– (Koç) C 1 (5.Maç)

0-5

12.30

F 1 (İmam Hatip) – (İlyasbey) A 2 (6.Maç)

2-3 

 

B  1 (BAY) Osmangazi

 

 

 

 

23 EKİM 2018   SALI

10.00

A 1 (Dumlupınar) – İNÖNÜ (7.MAÇ)

2-3

10.30

KOCATEPE – YUNUS EMRE (8.MAÇ)

4-7

11.00

50. YIL CRHSLER - KOÇ (9.MAÇ)

3-2

11.30

B 1 (Osmangazi) – İLYASBEY (10.MAÇ)

0-3

 

 

 

25 EKİM 2018 PERŞEMBE

10.00

İNÖNÜ – YUNUS EMRE

0-4

10.30

50. YIL CRHSLER – İLYASBEY

1-0

 

 

 

26 EKİM 2018   CUMA

10.00

(Üçüncülük) İNÖNÜ - İLYASBEY

3-2

10.30

(Final) YUNUS EMRE - 50. YIL CRHSLER OO 

2-1

 

 

 

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE OKUL SPORLARI

2018-2019

 

www.gebzeokulsporlari.com

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95