Perşembe, 19 Nisan 2018 14:31

Ulusal Egemenlik Koşusu ve Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı

Yazan 

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Küçükler-Yıldızlar Ulusal Egemenlik Koşusu ve Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı.

Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporcu öğrencilere İlçe Spor Müdürlüğümüzce sağlanan madalyaları ve Gebze Belediyemizce sağlanan özel ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında takdim edileceği duyuruldu.

ÖNEMLİ DUYURU: Aşağıda yer alan öğrencilerimizin 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Saat 10:00 da İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin'in odasında (İlçe Spor Müdürlüğü) hazır bulunmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.

İletişim : Selçuk ŞAHİN 0 507 285 89 67 

ULUSAL EGEMENLİK KOŞUSU SONUÇLARI

 

KÜÇÜK KIZLAR 800 METRE

1- ZEHRA ENDER - KOÇ ORTAOKULU

2- KARDELEN ÖZTÜRK - FARABİ ORTAOKULU

3- GAMZE ALTUN - KOÇ ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER 800 METRE

1- MERTCAN KARAKUŞ - KOÇ ORTAOKULU

2- FURKAN SUSAN - KOÇ ORTAOKULU

3- YUSUM SELİM ÜNLÜ - GEBZE İMAMA HATİP ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR 1000 METRE

1- EFRANUR ÖZTÜRK - KOÇ ORTAOKULU

2- SİMAY YILMAZ - KOÇ ORTAOKULU

3- AYŞEGÜL DİREK - FARABİ ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER 1000 METRE

1- MEHMET CUMHURCAN ÖZTÜRK - GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

2- ÖMER CAN ALMA - ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

3- YUNUS EFE - KOÇ ORTAOKULU

 

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

KÜÇÜK KIZLAR (Masa Tenisi)

1- AHSEN KIZILIRMAK - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2- NİSANUR ÜSTÜNDAĞ - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

3- SEHERNUR TÜRKKORKMAZ - TAVŞANLI ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER (Masa Tenisi)

1- ONUR ÖZPINARLI - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

2- YUSUF KEREM DERMAN - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

3-  ALİ BERTUĞ KORKMAZ - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

 

YILDIZ KIZLAR (Masa Tenisi)

1- ASYA ŞEVVAL APAYDIN - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

2- TUĞBA SAMAT - AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

3- KARDELEN CAN - TAVŞANLI ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER (Masa Tenisi)

1- EFE ÖNDER BİLGİN - İNÖNÜ ORTAOKULU

2- MERT ÇETİNKAYA - ÖZEL HİSAR KOLEJİ

3- EMİRHAN MALKOÇ - ÖZEL HİSAR KOLEJİ 

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95