Cuma, 20 Ekim 2017 00:00

Cumhuriyet Kupası Futsal Turnuvası Güncel Sonuçlar

Yazan 

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ortaklaşa düzenlenen okullararası Yıldızlar Gençler Futsal Turnuvası Fikstürleri yayınlanmıştır.

 

 CUMHURİYET KUPASI FUTSAL TURNUVASI 

      YER: Gebze Spor Salonu 

      TARİH: 9-26 Ekim 2017  

      KATEGORİLER :

•Yıldız Erkekler

•Genç Erkekler  

Dereceye giren ilk 3 takıma İlçe Spor Müdürlüğümüzce Kupa ve madalya takdim edilecektir.

               

GÜNCEL SONUÇLAR

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

YILDIZ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

1

1.      SULTAN ORHAN ORTAOKULU

GEBZE

2

1.      KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

3

1.      DİLER DEMİR ORTAOKULU

GEBZE

4

1.      MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

5

1.      NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

GEBZE

6

1.      50.YIL CHRYSLER ORTAOKULU

GEBZE

7

1.      DUMLUPINAR İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

8

1.      ÖZEL GEBZE KOLEJİ

GEBZE

9

1.      MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

GEBZE

10

1.      GEBZE İMAM HATİP ORTAOKULU

GEBZE

11

1.      İNÖNÜ ORTAOKULU

GEBZE

12

1.      MİMAR SİNAN ORTAOKULU

GEBZE

13

1.      EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

GEBZE

14

1.      AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

GEBZE

15

1.      İLYASBEY ORTAOKULU

GEBZE

16

2.      KOCATEPE ORTAOKULU

GEBZE 


GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- DİLER DEMİR OO

1- M. ALTINTAŞ OO

2- AHMET ZEKİ OO

2- DUMLUPINAR OO

3- EMLAK KONUTLARI OO

3- GEBZE İMAM HATİP OO

4- İLYASBEY OO

4- KOCATEPE OO

 

C GRUBU

D GRUBU

1- KOÇ OO

1- SULTAN ORHAN OO

2- MİMAR SİNAN OO

2- 50. YIL CRHSLER OO

3- ÖZEL GEBZE KOLEJİ

3- İNÖNÜ OO

4- NECİP FAZIL K OO

4- MUSTAFAPAŞA O


NOT: GRUPLARINI 
İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKTiR. 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKA YERİ

6 EKİM 2017    CUMA

10:00

DUMLUPINAR OO – GEBZE İMAM HATİP OO

1-2

10:45

AHMET ZEKİ OO – EMLAK KONUTLARI OO

2-2*

11:30

50. YIL CRHSLER OO – İNÖNÜ OO

2-4

12:15

DİLER DEMİR OO – İLYASBEY OO

3-6

 

 

 

10 EKİM 2017     SALI

10:00

KOÇ OO – NECİP FAZIL K OO

7-3

10:45

MİMAR SİNAN OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

12-1

11:30

SULTAN ORHAN OO – MUSTAFAPAŞA OO

4-1

12:15

M. ALTINTAŞ OO – KOCATEPE OO

12-2

 

 

 

11 EKİM 2017   ÇARŞAMBA

10:00

M. ALTINTAŞ OO – GEBZE İMAM HATİP OO

5-1

10:45

KOCATEPE OO – DUMLUPINAR OO

3-9

11:30

DİLER DEMİR OO – EMLAK KONUTLARI OO

1-4

12:15

İLYASBEY OO – AHMET ZEKİ OO

*2-2

 

 

 

12 EKİM 2017   PERŞEMBE

10:00

KOÇ OO – ÖZEL GEBZE KOLEJİ

9-0

10:45

NECİP FAZIL K OO – MİMAR SİNAN OO

9-5

11:30

SULTAN ORHAN OO – İNÖNÜ OO

0-2

12:15

MUSTAFAPAŞA OO – 50. YIL CRHSLER OO

2-4

 

 

 

13 EKİM 2017   CUMA

10:00

DİLER DEMİR OO – AHMET ZEKİ OO

0-5 (h)

10:45

EMLAK KONUTLARI OO – İLYASBEY OO

3-0

11:30

İNÖNÜ OO – MUSTAFAPAŞA

3-2

12:15

GEBZE İMAM HATİP OO – KOCATEPE OO

6-2

 

 

 

17 EKİM 2017   SALI

10:00

KOÇ OO – MİMAR SİNAN OO

5-1

10:45

ÖZEL GEBZE KOLEJİ – NECİP FAZIL K OO

0-5

11:30

SULTAN ORHAN OO – 50. YIL CRHSLER OO

3-2

12:15

M. ALTINTAŞ OO – DUMLUPINAR OO

5-1

 

 

 

19 EKİM 2017 PERŞEMBE

10:00

(Emlak Konutları) A 1 – B 2 (İmam Hatip) (1.MAÇ)

1-2

10:45

(Koç) C 1 – D 2 (Sultan Orhan) (2. MAÇ)

1-1*

11:30

(İnönü) D 1 – C 2 (Necip Fazıl) (3.MAÇ)

5-2

12:15

(Muzaffer altıntaş) B 1 – A 2 (Ahmet Zeki) (4. MAÇ)

6-0

 

 

 

23 EKİM 2017  PAZARTESİ

11:30

İmam Hatip – Sultan Orhan

3-4

12:15

İnönü – Muzaffer Altıntaş

1-3

 

 

 

26 EKİM 2017     PERŞEMBE

11:30

Üçüncülük : İmam Hatip - İnönü

GEBZE SS

12:15

Final : Muzaffer Altıntaş - Sultan Orhan

GEBZE SS

 

             

 

2017-2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GEBZE CUMHURİYET KUPASI

GENÇ ERKEKLER FUTSAL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

1

FATİH SULTAN MEHMET AL

GEBZE

2

ÖZEL GEBZE AL

GEBZE

3

GEBZE İMAM HATİP AL

GEBZE

4

CUMHURİYET AL

GEBZE

5

GEBZE ANADOLU LİSESİ

GEBZE

6

FATİH MTAL

GEBZE

7

YÜCEL BORU FL

GEBZE

8

İBNİ SİNA MTAL

GEBZE

9

SARKUYSAN AL

GEBZE

10

ANİBAL AL

GEBZE

11

TOV MTAL

GEBZE

 

GRUPLAR

A GRUBU

B GRUBU

1- ÖZEL GEBZE AL

1- SARKUYSAN AL

2- FATİH SULTAN MEHMET AL

2- ANİBAL AL

3- GEBZE ANADOLU LİSESİ

3- FATİH MTAL

 

C GRUBU

D GRUBU

1- GEBZE İMAM HATİP AL

1- TOV MTAL

2- İBNİ SİNA MTAL

2- YÜCEL BORU FL

3- CUMHURİYET AL

 

 

NOT: GRUPLARINI İLK 2 SIRADA TAMAMLAYAN OKULLAR ÇEYREK FİNALE YÜKSELECEKLERDiR.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKA YERİ

9 EKİM 2017 PAZARTESİ

10:00

GEBZE İMAM HATİP AL – CUMHURİYET AL

*2-2

10:45

SARKUYSAN AL – FATİH MTAL

2-1

11:30

ÖZEL GEBZE AL – GEBZE ANADOLU LİSESİ

2-12

12:15

TOV MTAL – YÜCEL BORU FL

4-2

 

 

 

10 EKİM 2017   SALI

13:00

FATİH SULTAN MEHMET AL – ÖZEL GEBZE AL

0-5 (H)

 

 

 

11 EKİM 2017 ÇARŞAMBA

13:00

ANİBAL AL – SARKUYSAN AL

5-1

 

 

 

12 EKİM 2017 PERŞEMBE

13:00

İBNİ SİNA MTAL – CUMHURİYET AL

3-1

 

 

 

16 EKİM 2017 PAZARTESİ

10:00

FATİH MTAL – ANİBAL AL

3-1

10:45

GEBZE İMAM HATİP AL – İBNİ SİNA MTAL

6-2

11:30

GEBZE ANADOLU LİSESİ – FATİH SULTAN MEHMET AL

2-3

 

 

 

18 EKİM 2017 ÇARŞAMBA

10:00

(Anadolu) A 1 – B 2 (Fatih MTAL) (1.MAÇ)

1-4

10:45

(İmam Hatip) C 1 – D 2 (Yücel Boru) (2. MAÇ)

8-3

11:30

(TOV MTAL) D 1 – C 2 (ibni Sina) (3.MAÇ)

4-2

12:15

(Anibal) B 1 – A 2 (Fatih Sultan Mehmet) (4. MAÇ)

3-0

 

 

 

23 EKİM 2017    PAZARTESİ

10:00

Fatih MTAL – İMAM HATİP AL

1-2

10:45

TOV MTAL – ANİBAL AL

2-0

 

 

 

26 EKİM 2017 PERŞEMBE

10:00

Üçüncülük : Fatih - Anibal 

GEBZE SS

10:45

Final: TOV MTAL- İmam Hatip AL

GEBZE SS

TÜM OKULLARIMIZA BAŞARILAR DiLERiZ.

GEBZE MEM – GEBZE GHSiM

www.gebzeokulsporlari.com

 

© 2017©

    

 

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95