Salı, 28 Nisan 2015 13:47

CHEETOS TÜRKİYE'NİN EN HIZLISINI ARIYOR.

Yazan 

Kategori                       Doğum Tarihi                    Mesafesi

Kız-Erkek                    2001 doğumlu                     100 metre
Kız-Erkek                    2002 doğumlu                     100 metre
Kız-Erkek                    2003 doğumlu                       80 metre
Kız-Erkek                    2004 doğumlu                       60 metre
Kız-Erkek                    2005 doğumlu                       60 metre

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan ve temel amacı çocuklarımızın olimpizm düşüncesi içerisinde vücut, zihin ve ruh niteliklerini dengeli bir şekilde birleştirerek, bir yaşam felsefesine girmesi, fiziksel sportif oyunların kültür ve eğitimle kaynaştırılarak mücadeleden zevk alma, üstün örneklerin eğitici değerini çıkarma ve genel ahlak kurallarına saygı gösterme temellerinde, onlara hayatın yolunu açmak ve spor yapmalarını teşvik etmek için Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Yarışmaları; Türkiye Atletizm Federasyonu, sponsor firma ORG Sports ve destekçisi firmaların katkıları ile aşağıda yazılı statü doğrultusunda, on grup merkezinde seçme yarışmaları ve 11 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da Türkiye’nin En Hızlısı final yarışmaları düzenlenecektir.

Yarışmalar ilk aşamada okullarda sınıflar arasında öğrenciler beden eğitimi öğretmenleri tarafından yarıştırılarak, her yaş grubunda okulun en hızlı üç öğrencisi tespit edilecek ve isimleri, bulundukları ilin Atletizm İl temsilciliğine bildirilecektir.

Grup merkezlerinde yapılacak yarışmalar sonucunda her yaş grubunun en hızlı birincisi, toplam 10 öğrenci, 11 Haziran tarihinde İstanbul’da yapılacak olan Türkiye’nin En Hızlısı final yarışmalarına katılmak hakkını elde etmiş olacaklardır.

CHEETOS TÜRKİYE’NİN EN HIZLISI YARIŞMALARI HAKKINDA GENEL DUYURU

Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı yarışmalarının kayıtları statüde verilen link ile internet üzerinden alınarak tek merkezde toplanmaktadır. Bu nedenle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm İl Temsilcilikleri, kendi illerinde yapılacak etkinliğin tarihlerini kayıt merkezi olarak nitelendirilen aşağıdaki mail adresinden organizasyon direktörlüğüne bildirmeleri gerekmektedir. Organizasyon direktörlüğü illerde yapılacak yarışmaların bir gün öncesinden online kayıtlardan hazırlanmış start listelerini il temsilciliklerine gönderecektir.

Bu çerçevede  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine illerinde düzenleyecekleri yarışma tarihlerini mutlaka göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıca yarışma kayıtlarını internet üzerinden yaptırmakta çeşitli nedenlerle sıkıntı yaşayan öğrencilerimizin kayıtları, organizasyon görevlileri tarafından yarışma yerinde de yapılabilecektir.

Detaylı soru ve gelişebilecek durumlarla ilgili olarak iletişim numaramız olan  0212 243 2767  numaralı telefondan organizasyon yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye Atletizm Federasyonun resmi web sayfasında yarışma ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Yarışma statüsü.docx

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -   Erol ÇAĞLIN Tel: 0 505 295 99 17 -- Hakan SAVACI Tel: 0 506 344 47 90 -- Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11