Perşembe, 11 Şubat 2016 12:08

Küçük Kızlar Voleybol Güncel Sonuçlar

Yazan 

2015-2016 Kocaeli Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Başladı.

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ

 

 

 

1

ÇENESUYU ORTAOKULU

DERİNCE

2

ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

BAŞİSKELE

3

HIZIRREİS O.O

İZMİT

4

MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU 

ÇAYIROVA

5

ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN ORTAOKULU

ÇAYIROVA

6

DARICA DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU 

DARICA

7

DARICA SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU 

DARICA

8

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

İZMİT

9

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

İZMİT

10

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. O.O

İZMİT

11

YAHYA KAPTAN O.O

İZMİT

12

İNÖNÜ ORTAOKULU 

GEBZE

13

KOÇ ORTAOKULU

GEBZE

14

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

GEBZE

15

GEBZE HÜRRİYET MAHELLESİ ORTAOKULU 

GEBZE

16

PETKİM ORTAOKULU

KÖRFEZ

17

ULUĞBEY ORTAOKULU

KÖRFEZ

18

DERBENT ORTAOKULU 

KARTEPE

19

HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

KARTEPE

20

17 AĞUSTOS ORTAOKULU

KARTEPE

21

KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU 

KARTEPE

22

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

İZMİT

23

ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU 

İZMİT

24

MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU 

İZMİT

25

75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 

İZMİT

26

EDEBALİ ORTAOKULU

İZMİT

27

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU

İZMİT

28

DERİNCE MEVLANA O.O

DERİNCE

29

ŞEHİT MEHMET KOCABAY ORTAOKULU  katılmıyor

DİLOVASI

30

ÖZEL CONKBAYIRI KOLEJİ

BAŞİSKELE

31

D.DERE UĞUR MUMCU O.O.

GÖLCÜK

32

ÇAYIROVA REYSAŞ O.O.

ÇAYIROVA

 

İZMİT-KARTEPE-DERİNCE-BAŞİSKELE-KÖRFEZ GRUPLARI

A GRUBU

B GRUBU

1- EDEBALİ ORTAOKULU

1- HIZIRREİS O.O

2-KÖRFEZ ULUĞBEY ORTAOKULU

2- HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

3- ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. O.O

3- ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

4- EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

4- KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU 

5-D.DERE UĞUR  MUMCU O.O

5- ÖZEL CONKBAYIRI KOLEJİ

 

C GRUBU

D GRUBU

1-75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU 

1-DERİNCE MEVLANA O.O

2-KARTEPE 17 AĞUSTOS ORTAOKULU

2- PETKİM ORTAOKULU

3- ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU 

3- ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

4- ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

4- ÇENESUYU ORTAOKULU

 

E GRUBU

1- ULUBATLI HASAN ORTAOKULU

2- MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU 

3- DERBENT ORTAOKULU 

4- YAHYA KAPTAN O.O

 

GEBZE –DİLOVASI GRUBU

G GRUBU

1- İNÖNÜ ORTAOKULU 

2-GEBZE KOÇ O.O

3-M. ÜSTÜNDAĞ O.O

4-GEBZE HÜRRİYET MAH. O.O

5-DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O

DARICA-Ç.OVA GRUBU

H GRUBU

1- ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN O.O

2-M. NECATİ O.O

3-DARICA DENİZYILDIZLARI O.O

4-DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

5-Ç.OVA REYSAŞ O.O

NOT:5 Lİ GRUPLARDAN 3, DİĞER GRUPLARDAN 2 TAKIM 16 LI ELEME TURUNA KALACAK VE MAÇLARINI ELEME USULÜNE GÖRE OYNAYACAKLARDIR.

NOT: İZMİT B GRUBU, DARICA-ÇAYIROVA H GRUBUNA STATÜ BELİRLENİP FİKSTÜR ÇEKİLDİKTEN SONRA TAKIM EKLENDİĞİNDEN TERTİP KURULU KARARI GEREĞİNCE B GRUBU VE H GRUBUNDAN YİNE 2 TAKIM ELEME TURUNA KALACAKTIR.

  

1

A   1

 

       

2

 H  2

 

 

     

3

 E  1

 

2. TUR

 

   

4

 B  2

 

 

 

   

5

 C  2

 

 

Y. FİNAL

 

 

6

 E  2

 

 

 

 

 

7

 G  2

 

2. TUR

 

 

 

8

 H   1

 

 

 

 FİNAL

 

9

 A  3

 

   

 

 

10

 D  1

 

 

 

 

 

11

 C  1

 

2. TUR

          3.LÜK MAÇI

 

 

12

 G  3

 

 

 

 

 

13

 B  1

 

 

Y. FİNAL

 

 

14

 D  2

 

 

 

   

15

 A  2

 

2. TUR

 

   

16

G  1

 

 

     

 

 

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH – GÜN

 

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

MÜSABAKANIN YERİ

11 ŞUBAT 2016

PERŞEMBE

10.00

İNÖNÜ ORTAOKULU   – GEBZE HÜRRİYET MAH. O.O

2-0

 

11.00

GEBZE KOÇ O.O – M. ÜSTÜNDAĞ O.O

0-2

 

12.00

HIZIRREİS O.O – KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

13.00

HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU – ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

10.00

ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN O.O – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

2-0

 

11.00

M. NECATİ O.O – DARICA DENİZYILDIZLARI O.O

2-0

 

15 ŞUBAT 2016

 PAZARTESİ

 

Katılmıyor DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O – M. ÜSTÜNDAĞ O.O

0-2

 

10.00

İNÖNÜ ORTAOKULU   – GEBZE KOÇ O.O

2-0

 

10.00

D.DERE UĞUR  MUMCU O.O – ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. O.O

BAŞİSKELE

 

11.00

EDEBALİ O.O – KÖRFEZ ULUBEY O.O

BAŞİSKELE

 

12.00

ÖZEL CONKBAYIRI KOLEJİ – ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

13.00

HIZIRREİS O.O – HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

10.00

Ç.OVA REYSAŞ O.O – DARICA DENİZYILDIZLARI O.O

DARICA

 

11.00

ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN O.O – M. NECATİ O.O

DARICA

 

16 ŞUBAT 2016

 SALI

10.00

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU – KÖRFEZ ULUBEY O.O

BAŞİSKELE

 

11.00

D.DERE UĞUR  MUMCU O.O – EDEBALİ O.O

BAŞİSKELE

 

12.00

KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU   – HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

13.00

ÖZEL CONKBAYIRI KOLEJİ – HIZIRREİS O.O

BAŞİSKELE

 

10.00

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O – M. NECATİ O.O

0-2

 

11.00

Ç.OVA REYSAŞ O.O – ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN O.O

2-1

 

10.00

GEBZE HÜRRİYET MAH. O.O – GEBZE KOÇ O.O

0-2

 

 

Katılmıyor DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O – İNÖNÜ ORTAOKULU 

0-2

 

17 ŞUBAT 2016

 ÇARŞAMBA

10.00

75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU   – ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

11.00

KARTEPE 17 AĞUSTOS ORTAOKULU – ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

12.00

DERİNCE MEVLANA O.O – ÇENESUYU ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

13.00

PETKİM ORTAOKULU – ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

18 ŞUBAT 2016

PERŞEMBE

10.00

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU – YAHYA KAPTAN O.O

BAŞİSKELE

 

11.00

MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU   – DERBENT ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

19 ŞUBAT 2016

CUMA

10.00

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU – HIZIRREİS O.O

BAŞİSKELE

 

11.00

KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU   – ÖZEL CONKBAYIRI KOLEJİ

BAŞİSKELE

 

12.00

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. O.O – EDEBALİ O.O

BAŞİSKELE

 

13.00

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU – D.DERE UĞUR  MUMCU O.O

BAŞİSKELE

 

10.00

M. ÜSTÜNDAĞ O.O – İNÖNÜ ORTAOKULU 

0-2

 

 

GEBZE HÜRRİYET MAH. O.O – DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O katılmıyor

2-0

 

10.00

DARICA DENİZYILDIZLARI O.O – ÇAYIROVA TAHSİN TARHAN O.O

DARICA

 

11.00

DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O – Ç.OVA REYSAŞ O.O

DARICA

 

22 ŞUBAT 2016

PAZARTESİ

10.00

DERİNCE MEVLANA O.O – ÖZEL ERKUL ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

11.00

ÇENESUYU ORTAOKULU – PETKİM ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

12.00

75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU   – ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

13.00

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU – KARTEPE 17 AĞUSTOS ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

23 ŞUBAT 2016

SALI

10.00

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU – DERBENT ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

11.00

YAHYA KAPTAN O.O – MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

12.00

EDEBALİ O.O – EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

13.00

KÖRFEZ ULUBEY O.O – ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. O.O

BAŞİSKELE

 

24 ŞUBAT 2016

 ÇARŞAMBA

10.00

HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU – ÖZEL CONKBAYIRI KOLEJİ

BAŞİSKELE

 

11.00

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. O.O – EMEK DAYANIŞMASI O.O

BAŞİSKELE

 

12.00

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU – KARTEPE İMAM HATİP ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

13.00

KÖRFEZ ULUBEY O.O – D.DERE UĞUR  MUMCU O.O

BAŞİSKELE

 

 

GEBZE KOÇ O.O – DİLOVASI Ş. MEHMET KOCABAY O.O katılmıyor

2-0

 

15.00

M. ÜSTÜNDAĞ O.O – GEBZE HÜRRİYET MAH. O.O

2-0

 

10.00

M. NECATİ O.O – Ç.OVA REYSAŞ O.O

DARICA

 

11.00

DARICA DENİZYILDIZLARI O.O – DARICA SÜREYYA YALÇIN O.O

DARICA

 

25 ŞUBAT 2016

PERŞEMBE

10.00

75. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU   – KARTEPE 17 AĞUSTOS ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

11.00

ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU   – ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

12.00

DERİNCE MEVLANA O.O – PETKİM ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

13.00

ÖZEL ERKUL ORTAOKULU – ÇENESUYU ORTAOKULU

BAŞİSKELE

 

26 ŞUBAT 2016

CUMA

10.00

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU – MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU 

BAŞİSKELE

 

11.00

DERBENT ORTAOKULU   – YAHYA KAPTAN O.O

BAŞİSKELE

 

29 ŞUBAT 2016

PAZARTESİ

10.00

A  1 – H  2  1.MAÇ

BAŞİSKELE

 

11.00

E  1 – B  2    2.MAÇ

BAŞİSKELE

 

12.00

C  2 -  E 2    3.MAÇ

BAŞİSKELE

 

13.00

G  2 – H  1   4.MAÇ

BAŞİSKELE

 

2 MART 2016

ÇARŞAMBA

10.00

A  3 – D  1    5.MAÇ

BAŞİSKELE

 

11.00

C  1 – G  3    6.MAÇ

BAŞİSKELE

 

12.00

B  1 – D  2    7.MAÇ

BAŞİSKELE

 

13.00

A  2 – G  1    8.MAÇ

BAŞİSKELE

 

4 MART 2016

CUMA

10.00

1-2 GALİBİ  9.MAÇ

BAŞİSKELE

 

11.00

3-4 GALİBİ   10.MAÇ

BAŞİSKELE

 

12.00

5-6 GALİBİ   11.MAÇ

BAŞİSKELE

 

13.00

7-8 GALİBİ   12.MAÇ

BAŞİSKELE

 

8 MART 2016

 SALI

10.00

9-10 GALİBİ  13.MAÇ

BAŞİSKELE

 

11.00

11-12 GALİBİ 14.MAÇ

BAŞİSKELE

 

10 MART 2016

PERŞEMBE

10.00

MAĞLUPLAR 15.MAÇ

BAŞİSKELE

 

11.00

GALİPLER 16.MAÇ

BAŞİSKELE

 

               

OKULLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

 

                                                                                      TERTİP KURULU                                                                                      

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

Selçuk ŞAHİN

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü

Tel: 0 507 285 89 67 -  Tevfik ÜNAL Tel: 0 505 857 24 11 - Talat UYSAL Tel: 0 506 837 72 95